Εκτός Nightwish η Tarja

Ama itan pio hpia h dhlwsh kai oxi arnitikh opws paratirise kai o Shadowcaster tote pragmati tha itan pio peistikh! Kala eimai sigouros oti einai “fwnara”! Apodeiksh h trith fwto…:naughty: :naughty:

01.04.07

Χαχα!
Αν ήταν αλήθεια (σχετικά με την “νέα” μουσική κατεύθυνση), θα άρχιζα ξανά να τους ακούω! :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Diereuse to ‘Eva’ :wink:

:naughty: :twisted:

Telika apodixtikka la8os… k sto youtube p exei vgei apo oti grafoun sta comments einai allo songs apo allo sigrothma.

Tote apo oti fainetai den ekane kalh douleia h antikataskopeia!

Δεν ξετρελαθηκα η αληθεια ειναι απο την καινουργια φωνη!Τωρα ενταξει 1 μικρο sample ειναι αλλα θα δειξει…

Παντως στο πανεπιστημιο μου ειναι καθηγητες ο Pip Williams (παραγωγος, ενορχηστρωτης των Nightwish) και ο Andy East (μανατζερ) κι ουτε αυτοι δεν μου λενε ποια ειναι η καινουργια τραγουδιστρια… Παντως ελπιζουν πως ολα θα πανε καλα…

Αντε να δουμε…

Έχεις καθηγητή τον Pip Williams;;; 8O :eek:

Apo to sample pisteuw pws prokeite gia ‘sini8ismenh’ fwnh…oxi tpt p na ksexwrizei (Tarja)

Pisteuw oti 8a einai kalo toso to ‘Eva’ oso k to Album.

egw exw na pw, oti i tragoudistria kata 90 % prepei na einai OLANDEZA !??!
emena mou akougete poly sa na einai i simone simons, thn opoia eixa pei epishs thn allh mera pou diwksan thn karja :stuck_out_tongue:

xm…

τελευταία νέα…αύριο ανακοινώνεται το όνομα της νέας τραγουδίστριας των Nightwish!!!

link - http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=73072

Μηπως το χουν παραχεσει λιγο οι Nightwish με το ποια θα ναι η καινουρια τραγουδιστρια? Σιγα μη χασουμε και τον υπνο μας…

Αντι να κατσουν να γραψουν καλα κομματια μας εχουν πρηξει με τα μαρκετιστικα κολπα. Εφυγε η Ταργια, γιατι εφυγε η Ταργια, τι ειπε η Ταργια, τι ειπε το συγκροτημα, θα ναι η Βιμπεκε, θα ναι η Σιμονε, θα ναι γκομεναρα, δεν θαναι…

Ημαρτον δηλαδη!

Δεν καθονται καλυτερα να ξανακουσουν τα Angels Fall First και Oceanborn μπας και θυμηθουν οτι καποτε εβγαζαν δισκαρες?

Ειναι καθηγητης στο BA Audio Technology του London College of Music (Thames Valley University), δεν τον ειχα εγω καθηγητη γιατι κανω το MA αλλα τον εχουμε γνωρισει κι εχουμε μιλησει αρκετες φορες… Ειναι φοβερος!

Το Andy East (που ειναι απ τα ατομα που ανακαλυψε τους Nightwish) τον ειχα καθηγητη.

Παντως σχετικα με αυτην την ιστορια… Στην Φινλανδια απ οτι εχω μαθει γινεται χαμος! Καθε μερα στις ειδησεις λενε και διαφορετικο ονομα για την τραγουδιστρια… (βλ. κατι σαν το ελληνικο STAR)

Από τα samples, ωραία φωνούλα, αλλά δεν ακούγεται και τίποτα φοβερό… κρίμα. και σίγουρα δεν είναι η Vibeke. Ακόμα πιο κρίμα… :frowning:

Τελικά δεν είναι η Vibeke, αλλά κάποια Anette! :-k

Μία από τη φετινή Eurovision μου θυμίζει αυτή. Δε νομίζω…:-s

Τσέκαρε εδώ: http://www.nightwish.com/en/news :wink: :slight_smile: