Nightwish

Αυτό είναι δράμα…Πλέον έχουν περάσει τόσα πολλά χρόνια που πιστεύω δεν προσπαθούν καν.Δεν έχω ιδέα τι ανταπόκριση μπορούν να έχουν απο κόσμο.

Και επισημο μελος των Nightwish o Jukka Koskinen

2 Likes

Αναμενόμενο νομίζω.Τεράστια απώλεια ο Μάρκο.Δε γινόταν να αντικατασταθεί.Οπότε αλλάζουν σελίδα τελείως μ αυτήν την επιλογή και μάλλον καλά κάνουν.End of an Era 2 με λίγα λόγια.Για να δούμε…

Στο συγκεκριμένο σημείο του βίντεο που έχω επιλέξει, έχουμε το καλύτερο κομμάτι Nightwish που δεν έγραψαν οι Nightwish

Σύμπαν, σοβαρά, σταμάτα.

Από το τούιτερ της Φλορ:

6 Likes

Eλπίζω τα καλύτερα, και η Floor αποδεικνύεται μορφάρα και με αυτό το post.

8 Likes

γαμωτο,ολα να πανε καλα με την κοπελα

3 Likes

Μου κόπηκαν τα πόδια. Η αγαπημένη μου τραγουδίστρια.

2 Likes

Ω να σου γαμησω…

2 Likes

Και όλη μέρα σήμερα ήμουν με ακουστικά έξω και άκουγα ένα live των Nightwish με την Floor. Fuck!! Πολύ την συμπαθώ την Floor, και στους After Forever μου είχε αρέσει αν και σαν μπάντα δεν ήταν ποτέ το εξαιρετικό. Αλλά ήταν ο κύριος λόγος που άρχισα να ευχαριστιέμαι την μουσική των Nightwish και πάλι.

Περαστικά της.

4 Likes

Με έκανε να κλάψω απο χαρά στο Hellfest πριν λίγους μήνες οταν την πρωτοείδα,με έκανε να κλάψω απο στεναχώρια σήμερα…και ελπίζω να με ξανακάνει απο χαρά πάλι οταν μάθω οτι το ξεπέρασε…

Πω ρε αρχισα να διαβαζω το μηνυμα και σοκαριστηκα λιγο πριν διαβασω τις λεπτομερειες. Η Floor Jansen ειναι απιστευτα λατρεμενη και συμπαθης, και χωρις να ειμαι καν φαν στα μισα πραγματα που κανει, χαζευω συχνα τα βιντεο της γιατι απλα βγαζει απιστευτη θετικη ενεργεια. Μακαρι να πανε ολα καλα μιας και το επιασε παρα πολυ νωρις και λεει πως εχει παρα πολυ θετικη προγνωση. Δεν χρειαζεται καν να κανει αφαιρεση στηθους, οποτε πολυ πιθανο οντως να εχει τις συντριπτικες πιθανοτητες με το μερος της.

2 Likes

4 Likes

https://www.facebook.com/floorjansen.singer/posts/pfbid02aKXJ9vdV9GQ29KPm4GEU7F5agZy2Xtma7taNGT68a7yDqALJTnE5W1cS92YwgQofl

Το καλό νέο της ημέρας.

13 Likes

Τρελαινομαιιιι

Σήκωσε το, το τιμημένο δεν μπορώ να περιμένω

1 Like

Βασικά τώρα ειδα ότι το βίντεο δεν είναι από το επίσημο κανάλι. Ψιλοξενερωσα.

Ενας κουβάς δάκρυα κύλησαν…

1 Like

Φαντάζομαι οτι σε κομμάτια που δεν έχουν γράψει - θα μπορούσε, αν ήθελε να τους βάζει χέρι, αλλα αμα τα παίζουν, βγάζει καλά $ και ο δημιουργός. Γιαυτο και δεν έχουν πει λχ οι Skid Row στον μπαχ να σταματήσει να παίζει κομμάτια του μπόλαν. γιατί μετά θα έπαιζε το … του.

Τα χουν λύσει αυτά απ τα χρόνια που ήταν στα μαχαίρια,οπότε τώρα που έχουν ειρήνη μεταξύ τους δε θα υπάρχει θέμα.Η Tarja έχει πάντα 1-2 τραγούδια απο Nightwish στο σετλιστ.







Χθες στη γενέτειρα τους…κατά τη διάρκεια του We Were Here…

5 Likes