Nikos Mastorakis

Einai poli m@laka$ telika to atomo, eida to Savvato afth th m@lakia ston ant1, eixe ferei ola ta noumera kai xerotan o m@laka$, ase pou mas eixe skotisei ta @rx–dia na tin dume, opote evaza radio gold afto elege, o rezilhs o fasistas(exo tus logus mu pou to leo afto) mas kanei kai ton rocka o alhths :evil:

Ο σταθμος του παντως ειναι μια χαρα

Εγω αν επαιρνα τα λεφτα που παιρνει για να κανει μια εκπομπη θα κανα και κωλοτουμπες στον αερα.Ενταξει η εκπομπη του ειναι αηδιαστικη αλλα τι περιμενεις να δεις στον αντ1? παντως δεν μπορω να πω ειχα την ευκαιρια να απολαυσω για πρωτη φορα το “σεξ” της Κοκκινου :lol:

Καλά, πρέπει να του αναγνωρίσουμε και κάποια πράγματα. Καταρχάς ο σταθμός του είναι απλά ο καλύτερος στην Ελλάδα. Έχει τα κότσια και βάζει τραγούδια που βγήκαν το πολύ μέχρι το '90. Το οποίο σημαίνει πως δεν τσεπώνει από καμία δισκογραφική.
Δεύτερον, σας πληροφορώ πως ο Μαστοράκης είναι πραγματικά πανέξυπνος και επίσης κατέχει την ελληνική γλώσσα όσο λίγοι.
Και τρίτον, έχει βοηθήσει αμέτρητα άτομα τόσο στην τηλεόραση όσο και στο ραδιόφωνο.
Α…και χαφιές δεν υπήρξε ποτέ…

Έλα μωρέ άλλοι σκέφτηκαν από μέσα τους τρεμάμενοι ότι ήταν κατά της χούντας και έγιναν για πολλά χρόνια υπουργοί, εκμεταλλευόμενοι την και καλά αντιχουντική τους στάση…
Δεν χωνεύω τον Μαστοράκη (κυριώς επειδή πάντα πήδαγε καλύτερες από μένα) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ωστόσο σ’ αυτό που κάνει είναι χρόνια μπροστά απ’ όλους του υπόλοιπους… Επίσης εκτιμώ ότι ποτέ δεν το έπαιξε ψευτοεπαναστάτης και κουραδοκουλτουριάρης…

Οπότε ούτε εμένα με συμπαθείς έτσι;;; :smiley: :lol: :D/ ΧΑΧΑΧΑ!!!

Οπότε ούτε εμένα με συμπαθείς έτσι;;; :smiley: :lol: :D/ ΧΑΧΑΧΑ!!![/quote]

Σίγουρα σε συμπαθώ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

telisvas έγραψε

…ωστόσο σ’ αυτό που κάνει είναι χρόνια μπροστά απ’ όλους του υπόλοιπους…

Ποιός είναι? Ο Βασίλης Δανιήλ της τηλεόρασης?
Ο Μαστοράκης ήταν καλός σ’αυτό που έκανε πριν από χρόνια όταν είχε πρωτοποριακές ιδέες και ήταν δημιουργικός. Συμφωνώ ότι βοήθησε πολύ κόσμο(…χωρίς να γνωρίζω το ακριβές αντάλλαγμα) αλλά εν έτει 2005 δεν έχει τίποτα καινούργιο να προσφέρει και καλό θα ήταν να αποσυρθεί από την τηλεόραση και να αφοσιωθεί στο ραδιόφωνο του.

Και ν’αφήσει και το Νo one like you ήσυχο.

Και να ενημερώσει κάποιος τον Κυριακού ότι ο Πανελλήνιος στο βόλει έκανε κλαρίνο. Γιατί το πνίγει και το κάνει τουμπεκί ψιλοκομμένο και δεν το βγάζει στις ειδήσεις του ΑΝΤ1?
Όχι μόνο να μας ζαλίζει τα τέτοια με τις νίκες του Πανελληνίου στο τάβλι και το σκάκι…

Είναι τόσο χάλια η Ελληνική τηλεόραση κυρίως η ιδιωτική που ο Μαστοράκης θα έχει θέση μέχρι να πεθάνει… Δυστυχώς

Φίλε Cozy εδώ θα τα χαλάσουμε!
Το ότι ο Μαστωράκης έχει πολλές μουσικές γνώσεις, δεν νομίζω να το αμφισβητεί κανείς.
Από 'κει και πέρα, όμως, είναι ένας ελεηνός κρετίνος, χαφιές (αποδεδηγμένα) της χούντας και σκατοαμερικανάρας. Ουσιαστικά (ακόμα και τώρα που έχει γίνει ραμολί) το μόνο που έχει σημασία είναι το μνι! Κι αν έχεις φτάσει 70 χρονών και το μόνο που μπορεί να σε απασχολεί είναι αυτό που σε απασχολούσε κατα κόρον όταν ήσουν 18…ε κάτι δεν πάει καλά!!!
Το ότι είναι πανέξυπνος είναι κι αυτό πασιφανές, πώς αλλιώς θα τη γλύτωνε τόσα χρόνια χωρίς (τουλάχιστον) να τον λιντσάρουν!
Και το ότι έχει βοηθήσει κόσμο…μην το πιστέψεις κι όλας!
Άμα περάσει κάποια π#$τανίτσα απ’το κρεββάτι του και τη “σπρώξει” λίγο δισκογραφικά, δεν σημαίνει ότι είναι και καλός άνθρωπος!!
Είναι γλοιώδης…παραδέξου το!! :roll:

Φίλε Cozy εδώ θα τα χαλάσουμε!
Το ότι ο Μαστωράκης έχει πολλές μουσικές γνώσεις, δεν νομίζω να το αμφισβητεί κανείς.
Από 'κει και πέρα, όμως, είναι ένας ελεηνός κρετίνος, χαφιές (αποδεδηγμένα) της χούντας και σκατοαμερικανάρας. Ουσιαστικά (ακόμα και τώρα που έχει γίνει ραμολί) το μόνο που έχει σημασία είναι το μνι! Κι αν έχεις φτάσει 70 χρονών και το μόνο που μπορεί να σε απασχολεί είναι αυτό που σε απασχολούσε κατα κόρον όταν ήσουν 18…ε κάτι δεν πάει καλά!!!
Το ότι είναι πανέξυπνος είναι κι αυτό πασιφανές, πώς αλλιώς θα τη γλύτωνε τόσα χρόνια χωρίς (τουλάχιστον) να τον λιντσάρουν!
Και το ότι έχει βοηθήσει κόσμο…μην το πιστέψεις κι όλας!
Άμα περάσει κάποια π#$τανίτσα απ’το κρεββάτι του και τη “σπρώξει” λίγο δισκογραφικά, δεν σημαίνει ότι είναι και καλός άνθρωπος!!
Είναι γλοιώδης…παραδέξου το!! :roll:[/quote]

tha simfonisw se ola afta 100%

Οπότε ούτε εμένα με συμπαθείς έτσι;;; :smiley: :lol: :D/ ΧΑΧΑΧΑ!!![/quote]

Εγώ δε σε συμπαθώ γιατί λες ψέματα!!!:twisted: :twisted: :twisted:

Όσω για το Μαστωράκι, θαίλω να προλάβο ώσους μπωραίσο. Αν ποταί παιτίχετε τενεία του, γηρίστε στο Alter να δύτε τσόντα (τέτοιαις όρες θα την παίζουν και θα έχη χηρότερι σκινοθαισία και οιπόθεση απώ τη τσόντα). Γαινικά πάντος, στυ ραδιωφονοική του αικπομπή κράζει τη σαβούρα της ΤV, αλλά με τιν πρώτι ευκερία γίναιται ένα με τη σαβούρα. Γιατύ? Μήπος βάζη τον “επαγγελματισμό” του ($$$$$) πάνο απώ την πρωσοπική του αξιοπρέπια;

Μπωρεί να μυ ξέρο τα ελυνηκα του ή τώσυ ροκ ιστωρία, αλά τώσω βλαχο-ηλίθιος δεν είμαι!(ούτε κσεχνό παλιές του εκπομπές…)

Η εκπομπη παντως το Σαββατο ηταν ΧΑΛΙΑ!!! Εκανα και γω το λαθος να κατσω να την δω, πριν ετοιμαστω για την Σαββατιατικη εξορμηση και καραξενερωσα.
Μαλλον δεν του “εκατσε”, ηταν λιγο Too Much, και βαρετο.
Για το αν εχει βοηθησει κοσμο αυτο δεν το ξερω, οπως επισης και για τον ραδιοφωνικο σταθμο, οποτε δεν τα σχολιαζω.

Μου ειναι παντως πολυ αντιπαθης!!

Ρε!! Τι βαράτε;; Εγώ απλά είπα πως τουλάχιστον πρέπει να του αναγνωρίσουμε κάποια πράγματα! Δεν διέψευσα κανέναν! Εντάξει είπα πως δεν είναι (ή μάλλον δεν ήταν) χαφιές. Γράψτε λάθος! Ίσως όντως και να ήταν, αλλά δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά γιατί πολύ απλά…Δε ζούσα τότε!!.
Πάντως έχω μία ένσταση στο ότι ίσως είναι λίγο υπερβολικοί κάποιοι χαρακτηρισμοί από τη στιγμή που πιθανώς να μη ξέρετε με σιγουριά τι είχε κάνει στο παρελθόν του (όσον αφορά τη χούντα κτλ), ή τι κάνει ακόμα και τώρα με κάποιο/α που θέλει να προωθήσει. Θα μου πείτε βέβαια, όπου υπάρχει και καπνός υπάρχει και φωτιά. Όμως εμένα μου κάνει εντύπωση το εξής: Αν όντως ήταν χαφιές, πως στο διάολο τη γλυτώνει απ’ όλους;; Γιατί για να καταφέρεις κάτι τέτοιο δεν αρκεί να είσαι απλά έξυπνος, έτσι δεν είναι ρε Σπύρο;;
Αν είστε σίγουροι πάντως…εγώ πάω πάσο! Μαζί σας! Δεν είναι και θείος μου δα για να στεναχωρηθώ ή να νευριάσω με όσα ακούγονται! (Βασικά ψιλοχέστηκα!!!)
Εμένα απλά μου αρέσει η μουσική που βάζει, και βρίσκω έξυπνο του χιόυμορ του…and that’s all!!!

και βρίσκω έξυπνο του χιόυμορ του…

To χιουμορ του το βρισκω πολυ ειρωνικο… :roll:

Όντως ενίοτε είναι!! Όμως το ένα δεν αναιρεί το άλλο!!

Εγω μιλησα αποκλειστικα και μονο για τον σταθμο του τωρα δεν ξερω τι εκανε το σαββατο στον αντ1 και δεν με νοιαζει κιολας.Εγω ξερω οτι ο σταθμος του ειναι μια οαση μεσα στην ερημο των playlist και χωρις να πεταει εμπορικα τραγουδια.Αν ηταν χαφιες στην χουντα και αν τις εχει πηδηξει ολες δεν το ξερω (οπως κι εσεις) αλλα δεν με αφορα κιολας.

Έιχε γίνει πάταγος με μία εκπομπή που έκανε επί χούντας (στην τηλεόραση ή στο ραδιόφωνο, δεν θυμάμαι) και κάποια φάση είχε επιτρέψει (παίζοντάς το επαναστατημένο νιάτο κι αυτός) σε κάποιους φοιτητές να πάνε στο στούντιο και να κάνουν ό,τι καταγγελεία ήθελαν για το “άδικο καθεστός”. Μόλις τελείωσε η εκπομπή είχε σκάσει κλούβα έξω από το στούντιο και μάζεψε τους φοιτητές χωρίς δεύτερη κουβέντα!!
Μετά απ’αυτήν την εκπομπή ο Μαστοράκης χάθηκε στα άδυτα του Hollywood (μη χέσω!).
Το ότι είναι χωμένος βαθιά στο star system δεν πιστεύω να χρειάζεται τεκμηρίωση για να καταλάβεις γιατί την γλυτώνει. Στην τελική, ο μόνος είναι?
Εδώ έχουμε απόγονους γερμανοτσολιάδων που αργότερα ήταν ενταγμένοι στις “Πινέζες” (φασιστική, ρουφιανολογική, τραμπούκικη οργάνωση της μεταπολεμικής Ελλάδας) και τους έχουμε τώρα και υπουργούς…ο Μαστοράκης δε θα γλύτωνε! :evil: :evil: :x
Αλλά όπως έλεγε κι ο Παλαμάς για τον Ελληνικό λαό…“πάντα ευκολόπιστος και πάντα προδωμένος”!! 8O

Για την εκπομπή το ήξερα, το συγκεκριμένο γεγονός είναι αλήθεια πως δε το γνώριζα. Δίχως σχόλια…

Ναι, τη γλίτσα την έχει είναι η αλήθεια…

Τέλος πάντων…Ελπίζω να μη με έχετε περάσει για τίποτα χουντικό έτσι;;!!!

Οχι βρε!!!
ξεκολλα και συ!!!

[size=1]σκατοφασιστα!!![/size] 8)