Nikos Mihas

eimai=hmouna sugnwmh :frowning:

:wink: ontws einai kalh :stuck_out_tongue:

:wink: ontws einai kalh :P[/quote]

you are a masai girl???

mpa egw eimai tou erwta mou :stuck_out_tongue: auto to tragoudi einai apo ta kalutera ‘monterna’ tsiftetelia pou uparxoun :stuck_out_tongue:

Shadowcaster δίνεις ρέστα αγόρι μου!!!Πάλι σε προσκυνάω!!!Θα σε βάλω εικόνισμα!!Α και psycho…πως σε λένε δε νομίζω να είναι υπερ σου το ότι είσαι 29 και πιστεύεις όλα αυτά που γράφεις χωρίς παρεξήγηση…Είμαι κάποια χρόνια μικροτερή σου και νομίζω ότι είσαι πιο μικρότερη απο μένα στο μυαλό!!Κούκλα μπορεί να έχεις κάνει πολλά ως ροκού και να έχεις εμπειρία <αυτό είναι σχετικό> αλλά μπέρδεψες τα πράγματα!!Μάγκια σου που σ αρέσει αλλά δεν είναι rock όσο και να χτυπιέται αυτός στο ξαναλέω έχεις δει ροκά να του πετάνε γαρύφαλλα εγω μόνο κανα σουτιεν έχω δει να πετάνει σε ροκάδες!!!Ακόμα και για τα φράγκα να το κάνει!!Μα το θέμα είναι ο συγκεκριμένος trendy-σκυλάς είναι!!Το να τραγουδάς και να βάζεις και καρφιά στο χέρι δε σε κάνει ροκά!Ευχαριστώ. :roll:

polu apla…egrapses!

Ti se kani roka en teli,Silence?Na ise prosvlitikos pros tous allous (poli mou arese afto to ‘‘mikroteri sto mialo’’,an ke to grafo eki pou tha ithela na valo ke ton Niko)…?Bloody Kiss,o Molko exi dilosi oti ine bi,oxi gay,alla opos ke na exi,dikeoma tou!Tjohn,siga mi tin kano!Gia tetia gineka me perases?Den egatalipo,alloste exi gelio na se vrizoun i metalades ke i gothoudes (sorry pedia,nomiza oti to rocking tha ixe ke alles katigories,pio efpeptes).Kourou,ti pirazi pou beni stin idia protasi o Nikolakis ke o Bowie ke i Stones?De to xera oti prepi na exoume stegana akoma ke ston tropo pou diaskedazoume i milame!..A!Na sas po ke afto.Sizitiete na tragoudisi o Nikos sto ‘‘Stavro tou Notou’’ to Ximona.Mipos afto tha ton kani ligo perissotero rock sti tholomeni sas sinidisi?

A!Ke Silence…pou’se?’‘Pio mikroteri’’…ts ts ts,sigoura ise ‘‘pio xiroteri’’ sti grammatiki…

Για να μάθεις κάτι δεν είμαι gothou ή ότι άλλο φαντάζεσαι!!Μπορεί να ακούω metal αλλά ακούω και άλλα!Όσο για τη γραμματική μου δε πειράζει τουλάχιστον δεν είμαι του greek-english!Δεν είχα σκοπό να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου αλλά τουλάχιστον ως μεγαλύτερη έπρεπε να ξέρεις ότι δεν είναιι καθόλου υπερ σε μια γυναίκα να εκφράζεται όπως εσύ γι αυτό και δε θα το συνεχίσω αν ήθελες μπορούσες να μιλήσεις καλύτερα και όχι να προσπαθήσεις να βρεις τρόπους να μου τη πεις!!Για να δείξεις πόσο μεγάλη είσαι! :roll:

Εύπεπτες είναι οι κατηγορίες όταν πρέπει να είναι εύπεπτες. Για άτομα με μοναδική επιδίωξη να πουλήσουν πνεύμα και να την πουν με τον έναν ή άλλον τρόπο στους υπολοίπουςη συμπεριφορά είναι και θα είναι κάθετη.

Kourou,ti pirazi pou beni stin idia protasi o Nikolakis ke o Bowie ke i Stones?De to xera oti prepi na exoume stegana akoma ke ston tropo pou diaskedazoume i milame!

Μου φαίνεται έχεις χάσει τη μπάλα. Αφήνω ασχολίαστη την παραπάνω παρατήρηση σου γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει κάτι που εγώ μπορώ να κάνω εάν εσύ έχεις τέτοια αντίληψη. Μετά από 1 μήνα που θα σου έχει φύγει η κάψα έλα να τα ξαναπούμε, αν και φαντάζομαι ότι μέχρι τότε θα έχεις ήδη μετανιώσει για τα όσα γράφεις.

pssssss ti eipe re? looooooool
psychodelicate_girl de koitas kalutera ton eauto sou pou eisai 30ara k feresai sa 14xrono para na ka8ese na les oti eimaste prosvlhtikoi?
oso k na sou aresei o mixas o tupos de paizei rok paei k teleiwse! epeidh egrapse ena kommati? to exw akousei to kommati tou k pio polu pop-dance mou fainetai para rock.

kai m’aresei pou kollhses sto oti eipa oti einai gay…tespa asxoliastw e3alou de ka8omai na asxoloume me tis prothmiseis tous sta krevatia tous

Συγνώμη παίδες, αλλά νομίζω την κοπέλα την πήραμε παραμάζωμα… Μπορεί το topic να είναι εντελώς άσχετο με το πνεύμα του site, ωστόσο δώστε της την ευκαιρία να μπει στο πνεύμα… Τη φάση του ειρωνικού ψαρώματος σε όποιον καινούργιο μπαίνει, τη θεωρώ πολύ ανόητη και παιδική… Για παράδειγμα η Bloody kiss, είπε ότι της αρέσει η Κοκκίνου, ενώ κάποιος άλλος είχε δηλώσει fan του Βαλάντη. Επειδή ήταν γνωστοί στο forum δεν τους κράξαμε… (ας έλεγαν Βανδή και θα βλέπανε), γιατί την κοπέλα θα πρέπει να την σταυρώσουμε…; Άλλωστε δεν μίλησε άσχημα…

Γιατί ρε φίλε άσχημος είναο ο Βαλάντης ?

Γιατί ρε φίλε άσχημος είναο ο Βαλάντης ?[/quote]

Μίκα σύκα Βαλαντάινεν!!! Φιλανδός παουερογκοθάς…

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω το εξής: Ο ρόλος μου στο forum αυτό τις περισσότερες φορές είναι όπως και όλων των υπολοίπων. Απλός χρήστης, fan της μουσικής. Ως διαχειριστής κλπ θα αντιλιφτείτε (εάν δεν το έχετε κάνει ήδη) ότι οι ενέργειες μου είναι σπανιότατες. Οπότε όπως και σε πολλά άλλα μηνύματα, έτσι κι εδώ, τα όσα γράφονται αφορούν τον χρήστη kourou…

Τέλη, για μισό λεπτό. Πολλοί από εμάς εκφραστήκαμε με επιχειρήματα για το ότι αυτά που λέει είναι άκρως παράλογα. Δεν πρόκειται για ψάρεμα, αλλά όταν ακούω ότι παίζουν ίδια μουσική οι Stones και ο Μιχας, μόνο στα σοβαρά δε μπορώ να πάρω αυτόν που τα λέει. Αντί να μας πει που στηρίζει τα επιχειρήματα της η φίλτατη, μας αναφέρει την συναυλιακή της ιστορία (Bowie, Stones κλπ), πράγμα που κάνει ακόμα πιο δύσκολα γι’ αυτήν τα πράγματα.

Μπορεί το topic να είναι εντελώς άσχετο με το πνεύμα του site, ωστόσο δώστε της την ευκαιρία να μπει στο πνεύμα…

Αυτό προσπαθούμε να κάνουμε με όλες αυτές τις απαντήσεις…

Τη φάση του ειρωνικού ψαρώματος σε όποιον καινούργιο μπαίνει, τη θεωρώ πολύ ανόητη και παιδική…

Εδώ δεν έχεις δίκιο. Έχεις δει πολλές φορές να γίνεται κάτι τέτοιο; Υπάρχουν άτομα που με το που μπήκαν έδειξαν σωστό χαρακτήρα (πράγμα που έκανε και η psychodelicate_girl, σ’ αυτό δεν αντιλέγω) και πως σέβονται τους υπολοίπους (εξίσου το έκανε και η psychodelicate_girl).

Όταν μιλάμε όμως για μουσικά θέματα το θεωρώ απολύτως λογικό να υπάρχουν διαφωνίες και μέσα σε αυτές να υπάρχει και (σε ένα μικρό βαθμό) ειρωνία. Το πρόβλημα θα ήταν εάν η ειρωνία ήταν συνεχής και στόχευε σε κάποιο άτομο.

Ομολογώ πως η από κοινού συμπεριφορά ενδεχομένως να μην ήταν η κατάλληλη, αλλά μιας και βλέπω πως η psychodelicate_girl είναι άτομο συζητήσιμο (και το εκτιμώ) μπορούμε να συνεχίσουμε ομαλά την κουβέντα και να καταλήξουμε σε ορισμένα συμπεράσματα. Αρκεί να γίνει όντως συζήτηση και όχι μπάχαλο.

Bori se ena mina na exete allaxi gnomi esis ki oxi ego…Telisva,thanx gia tin ipostirixi!Bloody ke Silence,apaxio!..

1on telsivas den eipa omws oti h kokkinou rokarei! otan ena atomo leei ton mhxa rock e ti na kanoume sto psilo 8a ton parw k meta kokoreuetai k gia tis sunaulies pou exei paei k gia thn ilikia ths e ti na kanw? na th parw sta sovara? pou alles exoun oikogeneia k auth milaei san 14xrono? e de mporw na th parw sovara . + -
kai 2on psychodelicate_girl kai de pa na apa3ieis karfi de mou kegetai

Pros Shadow…Something…
1o Bika giati o Angel elege stin kopela oti isos einai o Theos SSapattor (allithia kourou de tin kovis ti malakia me to nick mou, varethika).
2ro oso gia ta koroida metallades , OPIOS EXEI TI MIGA…TIN KANEI SANTOUITS File mou.
Apaksio na ksanaeksigiso gia tis vrisies ta eipame 100 fores, opos vlepeis otan de me prokaloun xidea, Ban kai unholly( pou pige to paidi? Ela de se ksanavrizo) tote milao kanonika. Kai me ta ban kane moko giati einai metaksi eme kai tou kourou, esi stin gonia kai mi mas kaneis to maga, an aksiza i den aksiza ta ban, ok?
Kai giati eimai mesa les?Apla , otan peftoun 10 pano se mia tote einai toulaxiston agenia.
O kathenas exei ta gousta tou kai den einai sosto na arxizoume ta XAaaa Xoouoouu kai malakies epidi kapios exei diaforetika gousta. Ego tis eipa na tin kanei alla afou einai mesa tin ypostirizo giati bori na min simfono me ta gousta tis alla simfono me tin eleytheria tou logou kai de dexomai na xlevazete etsi (toulaxiston stin arxi apo OLOUS). Kolimena atoma na pane na gg…MMMM ante min arxiso pali. Loipon stamato edo giati stin akri tis glosas(tou button anway) to exo na arxiso ta klasika pali. Efou de katalavenete allios para mono me vrisomo ap’oti eida, ti na po?..Tha to exete??
Lipon aste tin kopela stin isixia tis, kai si kali mou afou thes na katsis edo tin na se po vre, ego tha voithao alla sto telos panta sto vrisimo kai ban kataligoume.Ante na doume.

afiste re seis ton kosmo isixo na akouei oti goustarei, giati se olus mas mas aresoun pramata kai ektos metal. Kai opios leiei to antitheo, apla koroidevi ton eauto tou…

ZITW O VOSKOPOULOS!

ZHTΩ Η 28Η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ … ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ