Nikos Mihas

Αυτό είπα κι εγώ… Και στα Ελληνικά καψουροποζεράς είσαι ρε… Ακούς εκεί Βοσκόπουλος…

Tτττττττην αλήθεια μόοοοονο πεσττττην να ττττελειώνω!!! :twisted:

Πολύ fame story βλέπεις ανηψούλα…

ti einai auto? kainourgio tragoudi?

ti einai auto? kainourgio tragoudi?[/quote]

Οχι … υπαρχουν 2 εκδοχές …

1η Εκδοχή : Τουρτουρίζει απο το κρύο … και αυτο φαινεται απο το τρεμουλιασμα των σιαγόνων της

2η Εκδοχή : Μαθαίνει επιτέλους να μιλάει :stuck_out_tongue:

Mπαααααα το συγκεκριμένο είναι σουξέ του Τόλη και όπως γνωρίζεις ο Τόλης (το χρυσό ρουθούνι) έχει το τρέμολο στο στόμα…

Mε πιάνιιιιιιεις!!! ;PPPPPPPPPPPP :twisted:

atalantos! afonos! asximos! 3 se 1!!!
einai ontos gia klamata aytos o Mixas!!!

atalantos! afonos! asximos! 3 se 1!!!
einai ontos gia klamata aytos o Mixas!!![/quote]Mihas will save rock’n’roll :twisted:
](*,)

Πέρα από την πλάκα, μπορεί ο ίδιος να μη λέει τίποτα, όμως στα live η μπάντα που έχει είναι απίστευτη!!! Δεν αστειεύομαι. Γνώρισα τυχαία σε ένα studio τον drummer του, ο οποίος είναι από τους καλύτερους Έλληνες drummers που έχω ακούσει. Και μας είχε βάλει να ακούσουμε κάτι ηχογραφήσεις από live όπου για πλάκα στο τελείωμα κάποιων κομματιών παίζανε παππάδες!!!

χαχα και ερχόμουνα να γράψω για τον drummer του.

Παλιός φίλος που έχουμε χαθεί από τότε που ανέβηκε Αθήνα. Όντως είναι ντραμεράκλας ο Beast αν και είμαι σίγουρος πως μπροστά στα γκαφρά θα έχει αποκυρήξει το progressive παρελθόν του και τη σχετικά μεγάλη και ποιοτική δισκοθήκη που είχε…

Μπορώ να σας πω όμως για άλλον από fame story που είναι (ήταν?) μουσικάρα και εκφυλίστηκε μουσικά σε dt χρόνο…

Δε νομίζω! Μια χαρά κουβέντα κάναμε για prog και τα σχετικά! Άσε που έχει και ένα γκρουπάκι με γυναικεία φωνητικά (αν και ελληνικό στίχο) το οποίο ετοιμάζει πολύ ενδιαφέρον υλικό (από το λίγο που άκουσα).
Γνωρίζεις μήπως τον Ντάνο που έπαιζε πλήκτρα και σπούδαζε Πάτρα;;

9 selides gia auton einai polles, dn nomizete? :smiley:

Μολις τις εκανες 10 :lol: :lol:

Αν μου πεις κανά group στο οποίο έπαιζε ίσως…Σαν όνομα δε μου λέει κάτι.

Όποιος είχε ακούσει τον Στέλιο στους Nerd Alert (όπως και όλα τα υπόλοιπα παιδιά που έπαιζαν) έμενε κάπως έτσι :o . Ωραίες εποχές :cry: .

xaxaxaxaxaxa ! Rocking on and on !

Δηλαδή?

Sorry, αλλά ποιός είναι ο nikos mihas;

Ένας ψιλο-βουτυρομπεμπές που ήταν σε κάποιο fame story.

Δεν έχω μπει στη διαδικασία τι γράφουν για αυτόν. Μου φαίνεται το ίδιο αναξιόλογη η μουσική που παίζει με τους υπόλοιπους του συναφιού. Έβγαινε με κάτι μπλούζες Maiden παναθεμά τον.

Εγώ, απλά μίλησα για τον drummer του που τυγχάνει να τον ξέρω.

Νομίζω έπαιζε με το drummer. Δε θυμάμαι ονόματα, αν είναι θα μάθω και θα σου στείλω pm. Ρωτάω γιατί παίζω σε γκρουπάκι με τον αδελφό του!