No Budget Festival

αν εισαι διατεθειμενος να μεινεις σε ξενοδοχειο δεν θα εχεις προβλημα
εχει και καμποσα στο σταθμο πολυ κοντα

Εγώ αν βρω παρέα, λογικά θα έρθω με τρένο.

και να μη βρεις ελα ρε διπλα εισαι

Θα προσπαθήσω να έρθω, μόνο για την 3η μέρα όμως.
Μετά το καλοκαίρι θα είμαι σχεδόν μόνιμα Λάρισα. Φοιτητική ζωή… :roll:

ααα ωραιος!!!
παρεπιπτωντος εχει κλειστει και liveακι εδω 10 Σεπτεμβριου με Inactive Messiah,WEB μια ακομα μπαντα απο Αθηνα και 2 ντοπιες…

Μολις εμαθα οτι παιζει και ο αδεφος μου ( τραγουδιστής στους 63 high ) οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα παω και την πρωτη μερα :wink:

20 σεπτεμβριου ειναι τελικα το live…

Ερωτηση προς ντοπιους.

Επειδη το προγραμμα μου μαμηθηκε, τι ωρα ειναι απο κει το τελευταιο τρενο προς Αθηνας και τι ωρα παιζει να τελειωσει το λαιβ; Κρινοντας απο παλαιοτερες αντιστοιχες εκδηλωσεις δλδ…

τι να σου πω,δεν θυμαμαι ακριβως αλλα κοντα στις 12 τελειωνει το πανηγυρι
τωρα για τρενο παρε εινα τηλεφωνακι στον οσε :):):slight_smile:

Οντως γυρω στις 12 θα εχει τελειωσει μαλλον.Για τρενο εχω την εντυπωση οτι το τελευταιο φευγει γυρω στις 11 με 11 και τεταρτο.Για σιγουρα παρε τηλ ομως.

Θενκς ε λοτ. Αν δω οτι παιζει τιποτα με κανα ιντερσιτι που λογικα ειναι πιο αργα… ιδωμεν.

Επειδή έχω ακούσει ελάχιστα από Threshold και θέλω να αρχίσω να μαθαίνω κάποια κομμάτια, έχουμε κανένα πιθανό set list; :-s

Εχουμ ενα περσινο απο φεστιβαλ.

Slipstream
Pressure
Mission Profile
Sanity’s End
Hollow
Exposed
Pilot In The Sky of Dreams
Light And Space
Fragmentation

ελα ρε τωρα το ειδα τουτο!!! και ειμαι και απο λαρισα!!! #-o

αν δε πουν το innocent να πεσουν στο πηνειο!

παντως ο χωρος της συναυλιας δεν ειναι πολυ εξω απο την πολη φτανεται και με τα ποδια ανετα… η περνετε ενα ταξι απο το σταθμο των τρενων και σε 10 λεπτα το πολυ φτασατε

επισης εχουν βγαλει και ενα best of περσι οποτε καλυτερα να ακουσεις αυτο
The Ravages Of Time λεγεται

Αν πάει κάποιος Παρασκευή-Σάββατο, ας μας πει τι ώρα περίπου τελειώνει η συναυλία. Εγώ μάλλον θα πάω την Κυριακή, αλλά το τελευταίο τρένο για Βόλο φεύγει στις 10:50, οπότε παίζει να χάσω τους Threshold… :frowning:

τελικά θα είναι κανείς σίγουρα; εγώ κυριακή πρωί φτάνω Λάρισα και φεύγω Δευτέρα. ξενοδοχείο θα παίξει επί τόπου…

  • τοις άλλοις παίζει και μία από τις αγαπημένες μου ελληνικές μπάντες εκείνη την ημέρα (need)
    cu out there!!!

εκει θα ειμαι εγω σιγουρα…

Θα είμαι εκεί σίγουρα, μόνο η επιστροφή με προβληματίζει λίγο.
Μόλις χθες έκλεισα σπίτι στην Λάρισα, αλλά δεν είναι έτοιμο για να μείνω εκεί.

οπα ρε νοτιε εσυ…

οταν εμεις τρεχουμε χρονια κ χρονια αυθημερων στην αθηνα απο σαλονικα καλα ειναι??
στα τετοια μας δηλ.απλα κατεβαινουμε.
αν εισαι φαν πανε να τους δεις. αλλιως μην ασχολεισαι καν.αφου δε γουσταρεις κατα βαθος.
απο που εισαι by the way???