Εnsiferum Live in Athens

November 29, 2007 at AN Club in Athens, Greece.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=79479

θα παμε;

γιεα. καλα να μαστε, λεφτα να χουμε και εκει θα μαστε. απο τις αξιολογες μπαντες του σημερα. εχουν λιγο κοινο μεν, αλλα θα πανε ολοι οσοι γουσταρουν.

Αν θα παμε λεει?..

ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Ενταξει…συναυλια σταθμος!Τελος!

ρε εχει τιμες για να ξερω ποσα να μαζεψω??8)

χμ. 27 ευρω…

καλα ειναι καμια 35αρα υπολογιζα εγω . αλλα ελεος ρε γαμωτο γτ οχι 25 …αλλα 27 . :-k

μλκ 27 ευρω οι Ensiferum…ελεος :? :? :?

αν ειχε 35 που λες, ουτε 10 εισιτηρια δε θα εκοβαν.

Αυτο ειναι μια αληθεια εφοσον ειναι χαντακωμενοι σαν μπαντα εδω στην ελλαδα!Αλλα το οτι ειναι τοσο φθηνο το εισητηριο ειναι μια καλη ευκαιρεια για πολους να τους μαθουν!!1:D :wink:

ποιο ειναι το φτηνο εισιτηριο ρε φιλε, 27 ευρω???

πωπω Ensiferum!!! :smiley: εκανα register μονο για να γραψω στο topic!!! Νομιζα οτι θα τους εβλεπα στο Wacken αλλα ποιος το περιμενε… Γαμω τις φασεις ρε ΚΟΛΑΣΗ στο AN!!!
και οσο για την τιμη λογικη μου ακουγεται ουτε φτηνη αλλα ουτε και ακριβη… ειδικα για οσους εχουν ακουσει το επικο Victory Songs :wink:

Μήπως να ντρέπομαι που δεν τους ξέρω; :-k

Αν πρέπει να τους μάθω οπωσδήποτε, προτείνετε κάτι.

παιδια οι ensiferum δεν ειναι κανενα υπεργκρουπ. και γω εισιτηριο ανω τον 25 ακριβο το βρισκω. οκ, ναι γαμω παιζουν δε λεω, αλλα εδω 27 ειχαν οι therion και οι gathering που εχουν και μια ιστορια οσο να ναι στις πλατες τους.

Ενταξει δεν πιστεβω οτι 27Ε ειναι πολλα ειναι μια ικανοποιητικη τιμη.Το θεμα τιθεται για τον ηχο και γενικα to live ποσο καλα οργανωμενο θα ειναι.Αμα ειναι καλα αυτα τοτε μια χαρα ειναι τα 27ε!

Εγω προτινω ανεπυφυλαχτα το ομωνυμο σε οποιον δεν εχει ακουσει!

Eσυ εχεις συνηθισει στα 15-20 Ευρω για 5 συγκροτηματα και μας το παιζεις μαγκας τωρα ε? :lol:

Μουχαχα σε 1 μηνα αυτο θα σας κανω κι εγω.:naughty:

Ψαξε και βρες το καινουργιο τους ‘Victory Songs’, νομιζω οτι θα το τιμησουν δεωντος στο live…:smiley: :smiley: :smiley:

3 αλμπουμ εχουν βγαλει ολα κι ολα!Νομιζω πως το Iron ειναι το καλυτερο τους!Ολα ακουγοντε πολυ ευχαριστα!Εχουν αρκετουσ υμνους!

Οσο για το εισητηριο και μενα τα 27 μου φαινοντε πολλα!Να πω την αληθεια δεν περιμενα ποτε να τους φερουν εδω,τουλαχιστον ακομα!Δεν νομιζω στο Αν να εχει πανω απο 100-150 ατομα…

όπα ρe μαν 150 άτομα για Ensiferum, πότε εγινε τελειωμένη μπάντα και δεν το πήρα χαμπάρι? Εγω μονο ξερω 50 ατομα που θα ερθουνε…

ΠΟΛΕΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΑΝ!!! :vibrate: :metal: :metal: :metal:

90 μέρες ρε γμτ, πως θα περάσουν;!; :-k