O kαλυτερος ξενος ποδοσφαιριστης που εχει παιξει στην ελλαδα

Ο Ενας…ο Μοναδικος…ο Ανεπαναληπτος…Αυτος…

Σιγουρα το μεγαλυτερο ονομα που εχει ερθει στο ελληνικο πρωταθλημα…

σιγουρα το “μεγαλυτερο ονομα που εχει ερθει” σκετα!!!

ψηφιζω απο τωρα αυτον που θα θεωρουν ολοι,ανεξαρτητου ομαδας, τον καλυτερο σε 2 χρονια… [SIZE=“6”]DJIBRIL CISSE[/SIZE]

ο χρόνος θα δείξει…

Aπο αποψη ‘‘ονοματος’’ το μεγαλυτερο ειναι ο Rivaldo.

Aλλα στην ουσια Gilberto Silva , γιατι οταν ηρθε ηταν ποδοσφαιρικα σε περιοδο ακμης, με μεταγραφη απο την Arsenal οντας ενας απο τους σταρ της ομαδας, και φυσικα ως ο αρχηγος της Εθνικης Βραζιλιας.

μα ακριβως γι αυτο το εβαλα…χωρια που ο ανθρωπος ηταν μεγαλη παλτουδια…

Για το Ραμπέ έχω ακούσει μια ιστορία. Πιθανόν να είναι αστικός μύθος.
Ο Ραμπέ λοιπόν όπως βλέπετε στη φωτό ήταν λίγο γεματούλης. Μετά από δίαιτα που τον ανάγκασε το προπονητικό team φτάνει η μέρα που πάει όλη η ομάδα για φαγητό. Οπότε λένε στο Ραμπέ: ?Σήμερα φάε ό,τι θες αγόρι μου?. Φήμες λένε για ολόκληρο γουρουνόπουλο…

Oχι σε ακμη, την τελευταια χρονια δεν τηταν βασικος και σιγουρα οχι ουσιας γιατι νταξει δεν εχει προσφερει και τοοοοσα πολλα

σαν cult ονομα ο megahead του μπαογκ που μου θυμιζει megadeth

Μιλα καλυτερα για την Πανιωναρα ρε :!:

βασικα ειναι μιξη megadeth-motorhead e;;

ο καλυτερος : kristof warzycha

Σαν όνομα ο Ριβάλντο , σαν προσφορά και γενικότερη παρουσία Σαβέβσκι , Βαζέχα , Τζόρτζεβιτς!

εγω το δινω στον ριμπο. και σε οσφπ και σε αεκ οταν επαιξε εκανε παπαδες παρα την αρκετα μεγαλη ηλικια του. αν επαιζε οσο και οι μεγαλες ξενες σημαιες του ποκ ειναι σιγουρο οτι θα εκανε πολλα περισσοτερα.

Το πολλ απλά δεν υπάρχει χωρίς Βαζέχα και Σαβέφσκι σόρυ κιόλας:)

H μιλαμε για τον ξενο παικτη με την καλυτερη παρουσια στα ελληνικα γηπεδα, οπου ειναι εγκλημα να μην συμπεριλαβεις βαζεχα, σαβεβσκι, ακομα και ροτσα-ζαετς-μπορελι (+και αλλους απλα εβαλα αυτους που εχω προχειρους απο την ομαδα μου), η λες για το μεγλαυτερο ονομα που εχει ερθει στην ελλαδα οποτε τζορτζεβιτς δε χωραει καθως εδω εγινε παικτης…

Αν ήταν ένα όνομα μόνο, Τζόλε. Τώρα ψήφισα Τζόλε, Ριβάλντο, Καρεμπέ. θα ψήφιζα και Βαζέχα αν είχε.

Το πολλ είναι δια τον π…ον μόνο και μόνο που δεν υπάρχει ο Βαζέχα και ο Σαβέφσκι στις επιλογές. Είναι το αντίστοιχο του Τζόρτζεβιτς για τον Ολυμπιακό. Παίχτες θρύλοι για τους συλλόγους με τεράστια θετική αναλογία [B]ατομικής ικανότητας [/B]προς [B]αντίστοιχη προσφορά[/B].

Δεν συγκρίνονται με κανέναν άλλο.[-X

Σε ποιοτητα Rivaldo με διαφορα απο οποιονδηποτε. Και απιθανα πραγματα εκανε, και εδινε τον καλυτερο του εαυτο και συνδυασε θεαμα/ουσια. Οταν εφυγε (εκδιωχθη) και πηγε ΑΕΚ, οι ολυμπιακες φυλλαδες προσπαθουσαν να μας πεισουν οτι ο Giovanni ηταν καλυτερος…:lol:

Σε συνολικη προσφορα θα ελεγα Βαζεχα (ή Βαρτζικα:p), Τεραστιος γκολτζης, μονο θαυμασμος για το προσωπο του

Τζόλε.