O παλιοkarvou moderator

Εδώ μπορείτε να βγάλετε όλη τη χολή σας για τον παλιοκάρβου… Κάποτε ήταν απλός, ταπεινός, ένας μετρημένος ρόκιν φορουμίτης…

Μετά σιγά-σιγά ανελήχθηκε, ξέχασε τις ρίζες του, ξέχασε που ήταν ένας από όλους εσάς κ έβριζε τον δυνάστη κούρου, τον φαγανό κόζυ και τον τρισάθλιο μοντεκρίστο κ έγινε ένας από αυτούς, τους άλλους…

Σε αυτό το τόπικ μπορείτε να πείτε άδολα κ αγνά την γνώμη σας για τον νέο moderator… Έτσι κ αλλιώς ότι κ να γράψετε θα το κάνει edit…

[SIZE=“2”]Επιτέλους θα τρώω μόνο το 25% του βρισίματος !!! Γιούπι !!![/SIZE]

Τι να μας πει και ο karvouνιάρης!!#-o Η ιστορία του και τα διαπλεκόμενά του είναι γνωστά τοις πάσι!! Όντως κάποτε πριν τον διαφθείρει το μικρόβιο της εξουσίας ήταν ένας προσγειωμένος άνθρωπος σαν όλους μας… Και τότε ήρθε το πρώτο τούβλο: Και καλά Moderator των αθλητικών… Γλυκάθηκε (και έχτισε και το πρώτο αυθαίρετο στο λαγονήσι)
Όμως όχι αγαπητοί συμφορουμίτες, το αυθαίρετο χρειάζεται και πισίνα!! Και αναγκάστηκε με δόλια και υπόγεια μέσα να ανελιχθεί στην Ιεραρχεία του forum!!! Έγινε κανονικός mderator!!! Και πολύ υποψιαζόμαστε ότι αυτό είναι μόνο η αρχή!! Ξέρουμε όλοι πολύ καλά ότι θέλει να γίνει χαλύφης στη θέση του χαλύφη!!!

All hail and grill Karvou!!! One of the greatest lamogia ever!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

PS: Ελάτε να ανατρέψουμε το κατεστημένο!!! Ως πότε θα κάνει κουμάντο μια μικρή κάστα ανθρώπων??? Έχουμε τη δύναμη να το ανατρέψουμε!! Το rocking πρέπει να πάει στα χέρια του λαού του!!!

Anarchy in the rocking.gr!!:evil: :evil:

Πρέπει να γίνει τώρα… ντου από παντου!!!

Όχι άλλο κarνου-no . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Κλασσικος διεφθαρμενος !!! Ξεκινησε ως απλος User οι παρεα ομως με τους mods roofs και η ανανεωση του φορουμ μαζι με την μεγαλη εισοδο νεων μελων τον εκαναν Mod στα αθλητικα, τωρα εξελιχθηκε σε κανονικο ρουφιανο. Πως αλλαζουν οι ανθρωποι με την εξουσια, κατω ο καρβου ο γκαντεμομοντερεητορ.

Παρακαλώ, αυτός να γίνει ο νέος τίτλος του thread8)

Δραστηριος ο Karvou ως νεος Mod εβαλε το πρωτο του λουκετο σε τοπθκ που δεν ειναι στα αθλητικα!!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3935

Ας πούμε καλύτερα ότι η φήμωση του ελεύθερου λόγου έχει ήδη ξεκινήσει:(

Πρέπει να αρχίσουμε να τον φοβόμαστε δηλαδή; :stuck_out_tongue: Πάω να κρυφτώ!

Συνεχίστε… Εγώ τα καταγράφω όλα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Κarvou σεμνά και ταπεινά που λεει και το ρητό…Η διαφθορά δεν χωράει στο rocking…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Πάντως, αυτή τη φορά, η γκαντεμιά μου δεν γκρέμισε τον Server!!!:lol: :lol: :lol:

τωρα ξεχωρα απο τα κλασσικα οτι ειναι ρουφιανος και την εχει δει σαν moderator:lol: :lol: :stuck_out_tongue: o karvou μεσα απο τα γραφομενα του στο forum μου φαινετε μορφωμενο ατομο και με αποψη σε πολλους τομεις…ειναι απο τα μελη που μου εχουν κανει εντυπωση με τις αποψεις τους…:slight_smile:

karvou σπουδαζεις τιποτα η εχεις σπουδασει κατι???:-k :-k

Εγώ, ο Cozy και ο montecristo σπουδάζουμε Μηχανολόγοι Μηχανικοί στο ΕΜΠ (είμαστε και οι 3 στο 5ο έτος). Από εκεί και η έξτρα οικειότητα που έχουμε μεταξύ μας:wink:

Thanks starstruck για τα καλά σου λόγια. Σου κάνω δώρο 20 spam ποστς για τον Dio!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:yahoo: :yahoo: :stuck_out_tongue: :smiley:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=130456&postcount=1292
κάνε mod να δεις καλό σου λέει μετά…

Ωχ! :?
Δηλαδή χθές στο party με τον Herman Rarebell ήμουν ένας απλός θνητός που τα έπινε με δύο moderators; :-k

:stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Congratulations karvou!!! =D> :smiley:

Είμαι συγκινημένος…:cry:

Σήμερα έκανα:

1)Edit σε ένα ποστ του kourou (γιατί είναι γουρλής!)

2)Κλείδωσα ένα τόπικ

3)Έκανα μετονομασία σε ένα άλλο

4)Και βοήθησα στη μεταφορά ενός τόπικ που φτιάχτηκε σε λάθος μέρος

Και είναι μόλις 18:15!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ας είμαι καλά εγώ που κάνω επίτηδες λάθη για να φανείς σημαντικός:p

έτοιμος ήμουν να διαγράψω και ένα ποστ μόλις τώρα!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

Μαύρες μέρες για τη δημοκρατία στο www.rocking.gr …

Μπουχαχαχαχαχα!!!:lol: :lol: :lol: :lol: