O παλιοkarvou moderator

Congrats καταρχην και μια ιδεα για καινουριο avatar…:smiley: :wink:

Πλάκα στην πλάκα με έβαλες σε σκέψεις!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

οχι οχι, αυτος ο hommer εχει μεινει στην ιστορια, μην το κανεις αυτο!

Και εσύ με επανέφερες στα συγκαλά μου!!! Ο hommer δε φεύγει!!!8) 8) 8)

:thumbup: :thumbup:

χμου και από τις μεγάλες σου επιτυχίες, ξέχασες το ραντεβού μας και σε περίμενα στην βροχή!:frowning: :frowning:

άλλη μία επιτυχία… Έκανα edit ένα ποστ που έλεγε ότι έστησα αγαπημένο πρόσωπο σε ραντεβού!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8)

κι εγώ σαν μάγισσα αποκατέστησα την αλήθεια!:lol:

ελπιζω τωρα που εγινες mod να εξαλειψεις καποιες αρνητικες για τους Floyd δυναμεις…

βλ.Bluezlick:p

8O 8O

Εσένα πρέπει να σε φοβάμαι! Έχεις συνταχθεί πράγματι με τις δυνάμεις του σκότους!!!:stuck_out_tongue:

Σαν οπαδούς των Pink Floyd, δε μας πειράζει που ο Bluezlick δεν αναγνωρίζει το μεγαλείο αυτού του υπέρτατου διαγαλαξιακού ροκ συγκροτήματος που άλλαξε τον ρου της ιστορίας. Βλέπεις αν του άρεσαν, τότε οι Pink Floyd θα ήταν ντεμοντέ και όχι πρωτοπόροι!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όσο για τις υπόλοιπες αρνητικές δυνάμεις αργά ή γρήγορα θα καταλάβουν… It is my way or the …highway!!!:ban:
Εσύ σοφά πράττοντας διάλεξες το σωστό στρατόπεδο!!!8) 8):stuck_out_tongue:

[FONT=Century Gothic]βασικά οι δυνάμεις του σκότους ζήτησαν να ενώθουμε!8) :stuck_out_tongue: [/FONT]

:-# :-# :lol: :stuck_out_tongue:

Επειδή εγώ προσωπικά έχω έρθει σε έντονη αντιπαράθεση με τον karvou αισθάνομαι μια ανασφάλεια τώρα που έγινε moderator :lol: :lol: :lol: …Αβέβαιο το μέλλον μου στο forum του rocking? Είδωμεν :stuck_out_tongue:

ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ???

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΒΟΥ,

ΜΠΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΑΣ

ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΧΩΡΙΣ ΒΡΑΔΥΝΟ
:smiley: :smiley: :smiley:

εμεις τον αγαπάμε … εκείνος δεν ξέρουμε…:-s

Karvou hates us all:p

@Headshot:

Με εμένα moderator, θα εκτιμήσεις τη σημερινή δημοκρατία!!!:lol: :lol: :lol: Φέρε τα στοιχεία σου γρήγορα και ακολούθα με στο τμήμα!!!:lol:

@Μανος87

Είσαι ναυπηγός. Δε μπορώ να σε μισήσω. Είναι σα να μισώ το κατοικίδιο μου!!!:stuck_out_tongue:

@ witch

Ακόμα δεν έχεις πειστεί για τα αγνά μου αισθήματα? Τι άλλο θες να κάνω? Να πάω μέχρι την Εσκιλστούνα?:cry:

Ψιλοάσχετο: Αν και υπήρχε ήδη thread με ηλικίες η συγκεκριμένη δημοσκόπηση αντίθετα θα ήταν πολύ ενδιαφέρουσα πιστεύω γιατί τις κατηγοριοποιεί…:-k
Whatever, it’s your job:p

:lol: :lol: :lol:

Εκτός του ότι είναι παντελώς άχρηστο, οι μισοί από όσους πόσταραν στο παλιό τόπικ δε θα πόσταραν σε αυτό. Άρα πάλι θα είχες λίγους ψήφους και κανένα ουσιαστικό συμπέρασμα. Διάβασε τι έχει ποσταριστεί και θα πάρεις μία ιδέα χοντρική για τις ηλικίες. Αν βαριέσα, για ότι θες ρώτα με. Όλους φακελωμένους τους έχω!!! (Στατιστικώς πάντως, όλοι είναι γεννημένοι από το '45 μέχρι το '95!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )