O ki8aristas dialegei thn ki8ara h h ki8ara ton ki8arista?

Ti pisteuete:

O ki8aristas dialegei thn ki8ara tou

h

H ki8ara ton ki8arista ths

p.s:mallon to deutero giati anti na exw mia Fender Stratocaster h mia Gibson SG, exw mia aplh Washburn

dystyxws auto eksartatai apo ta $$$$ :cry:

Χεχεχε! Σίγουρα ο κιθαρίστας διαλέγει την κιθάρα του!

Για τους πίο μοιημένους ισχύει το εξής:
Για να γίνεις καλός ή θα πρέπει να λιώσεις ή να βρείς το όργανο σου!

Πιστεύω πως ο κιθαρίστας διαλέγει την κιθάρα. Μπορεί όμως όταν πας σε κανά μαγαζί με κιθάρες και κοιτάς γενικά, να πέσει μια κιθάρα πάνω σου και να αρχίζει να παίζει μόνη της το I want you to want me των Cheap Trick οποτε η κιθάρα θα έχει διαλέξει κιθαρίστα! 8O

Κουφό ε? :oops:

Ο κιθαρίστας την κιθάρα φυσικά.

Εμενα παντως το ηλεκρικο το μπασο μου με διαλεξε.Οταν επεσε στα χερια μου το πολυαγαπημενο μου Warwick δεν αντισταθηκα και πολυ.Καταλαβα οτι ηταν για μενα και εγω για αυτο.Σνιφ.

Είσαι πολύ ρομαντικός! Σα να λέμε Χάρι Πότερ…

Αχ.Ναι ναι.Ετσι ειμαι.

Τον Χάρι Πότερ τον διάλεξε το ραβδί του κι εσένα το μπάσο σου. Πάντως την κιθάρα μου εγώ την διάλεξα, χαχαχα :twisted:

Η τσέπη μας την διάλεξε
Το μυαλό μας διάλεξε την εταιρεία!

Εγω πιστευω οτι ο κιθαριστας διαλεγει την κιθαρα…Εκτος και αν πιστευετε οτι ο blackmore εγινε γνωστος επειδη τον “διαλεξε” μια κιθαρα…Εμενα παντως τη δικη μου μου την πηραν δωρο οι γονεις μου…αλλα δεν ειναι ηλεκτρικη…Που θα μου παει ομως;;; :wink:

τι λετε?

εγω παντως πιστευω οτι ειναι καπου στην μεση!

Greeklish στον τίτλο του thread… Νταμπλάς!

ειναι παλιο ρε!:lol:

Εγώ λέω πως η κιθάρα του κιθαρίστα, που θαυμάζει ο κιθαρίστας, διαλέγει τον κιθαρίστα, που θαυμάζει τον κιθαρίστα, που έχει την κιθάρα, που διάλεξε τον κιθαρίστα.

:smiley:

σιγγουρα ο κιθαριστα διαλεγει τη κιθαρα

δεν μπορω να παιξω σε ολες τις κιθαρες στις δικες σου ξερεις πολυ καλα πιστεβω εχεις μια σχεση μαζι της
αλλα ο καλος κιθαριστης φαινεται…

Εγω την εβγαλα μεσα απο ενα βραχο που ηταν μπηγμενη και για χρονια δεν μπορουσε να την αποκολλησει κανεις.Επρεπε να εισαι τρου για να το καταφερεις και γι αυτο και γω με το που την πηρα στα χερια μου επαιξα ενα ριφφ των Manowar αλλα μετα βγηκε η κυρα της Λιμνης και μ αρχισε στα μπινελικια γιατι ηταν βραδυ και την ξυπνησα επειδη ηταν δυνατα και ειπε θα φωναζε τους μπατσους αν συνεχιζα.

Κάτι σαν τα Κατάνα που διαλέγουν τους σαμουράι ένα πράμα ε?:lol: :lol:

Ντάξει,κι εγώ κάπου στο ενδιάμεσο νομίζω είναι το πράγμα…:wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ο κιθαριστας διαλεγει κιθαρα, και διαλεγει μεχρι να βρει μια που θα τον διαλεξει αυτη…