O Matt Barlow επιστρέφει στη δισκογραφία!

Ναι ειναι ειναι αληθεια!!Η καλυτερη φωνη της δεκαετιας του 90 επιστρεφει στο metal μετα απο πολυχρονη αποχη,η τυχερη μπαντα που θα τραγουδαει ειναι οι PYRAMAZE!

Πολυ καλη μπαντα με 2 πολυ ωραιους δισκους,λογικα θα απογειωθουν με τον ΜΑΤ!
Τσεκαρετε εδω www.pyramaze.com

8O

Απίστευτο!
Μία από τις νέες μπάντες που καραγουστάρω! Αναμένουμε!

Αυτα ειναι !!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Δεν τους ξέρω αλλά καλό θα είναι να ξαναβρεί τη φόρμα του κάνοντας “ζέσταμα” μαζί τους, να ξαναφήσει το μαλλί μέχρι τον κώλο και να γυρίσει πίσωωωωωωω!!!

Αχ τι καλό σενάριο!!! 8)

Είσαι σίγουρος ότι δεν τους ξέρεις; Για ψάξε καλύτερα :wink: Α και σε καμία περίπτωση δεν τους θεωρώ μπάντα “ζεστάματος” Έχουν πολλή περισσότερη έμπνευση από κάποια παγωμένη γή! 8) Περιμένω από στιγμή σε στιγμή την “εκτόξευση” τους!

Σιγουρα απο το Glorius Burden το τελευτεο των Pyramaze ηταν πολυ καλυτερο!Γενικα ειναι μια νεα μπαντα που λογικα πλεον τα φωτα της δημοσιοτητας θα πεσουν πανω της λογω του Ματ!

Πολύ πιο νωρίς τα φώτα θα έπρεπε να έχουν πέσει πάνω της (από το Meλancholy Beast μη σου πώ!) αλλά τέσπα…

Δεν τους ήξερα τους Pyramaze… Σήμερα άκουσα πρώτη φορά και έμεινα άφωνος! Μιλάμε οι τύποι συνουσιάζουν (μαμάνε!!!) Φοβερή μπάντα. Και ο τραγουδιστής τους μου άρεσε πολύ, δεν ξέρω πως θα ακούγονται με τον Barlow…

Να’τος ο νεος Ματ!

Ο προηγουμενος τραγουδιστιης τους λεγετε Lance King και πραγματικα εχει και αυτος φοβερη φωνη,οποιος τον γουσταρει ας τσεκαρει τους εκπληκτικους βρετανους BALANCE OF POWER τραγουδαει στα 4 πρωτα album τους!

Den tou eftase telika o mis8os stous mpatsous kai eipe na epistrepsei na parei kana merokamato?Auta exei h zwh matt!

Καραφλας??!! 8O
Που ειναι η μαλλουρα που εφτανε μεχρι τη μεση ρεεε?#-o

Είναι πολλά τα λεφτά Matt…:lol: :lol:

Ποιά λεφτά λέμε τώρα? Και να έπαιρνε περισσότερα λεφτά σαν μπάτσος, τι θα προτιμούσε, αυτό ή να είναι rock star?
ο καθένας από εμάς το ίδιο θα έκανε. Εξάλλου ας μην ξεχνάμε ότι είναι η δουλειά του αυτή, κανείς δεν μπορεί να τον κατηγορίσει, δεν έκανε ποτέ δήλωση ότι εγκαταλείπει οριστικά το metal!!

Aς κάνει ότι γουστάρει στην τελική…Δεν μας πέφτει και λόγος…:lol: :lol:

Ε ναι ρε παιδια.Και να το πει στα ισια “Θελω να επιστρεψω στους Iced Earth επειδη οι μπατσοι δεν πληρωνονται καλα και τρωνε ντονατς ολη μερα και βαριουνται τη ζωη τους”,δεν με ενδιαφερει καθολου!
Αρκει να βγαλουν μερικες δισκαρες ακομα και να τον δω μια φορα live.Μετα ας παει να γινει και στριπτιτζου.

akoma einai mpatsos re :stuck_out_tongue: apla - gia thn patoura to kanei … halfordikos sto kourema lol !

Μέσω λοιπόν του http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp μεταφράζω!

ακόμα είναι μπάτσος ρε :stuck_out_tongue: απλά - για την πατούρα το κάνει … “χαλφορδικος” στο κούρεμα laughing out loud !

:lol:

Ο Lance King είναι πράγματι εκπληκτικός τραγουδιστής, αλλά οι Balance Of Power δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα… :-k

Τον προτιμώ στο τρίτο album των θεών u.s. power metallers Defyance, το “Transitional Forms”! :bow:

Εχεις δικιο Maiden,πολυ καλος δισκος και των Defyance!!