O Matt Barlow επιστρέφει στη δισκογραφία!

:metal: :metal:

Δεν ξέρω αν λέγεσαι Τσουάνας ή Μποτσουάνας αλλά you are my man!!!Defyance ξεσκίζουν…Lance Θεός τι Barlow τώρα και Πρέλεβιτς…:smiley:

Και οι Balance of Power καταπληκτικοί αλλά προ-Κουτσελίνη…με Lance φυσικά…Overnight Sensation…:wink:

:-k

Ψάξε εδώ για να σου φύγει η απορία… :wink:

Πάντως, αυτού του είδους το “εύστοχο” humor (την συγκεκριμένη ατάκα δηλαδή!) είχα να το ακούσω από πέμπτη δημοτικού… #-o

Άντε γειά! 8)

Edit by Cozy: Δε βρίζεις μεν αλλά ειρωνεύεσαι και προσβάλλεις (ή τουλάχιστον έτσι το λαμβάνω εγώ) ένα από τα πολύ καλά μέλη του forum μας ενώ είσαι λίγες μόλις μέρες σε αυτό. Λυπάμαι που το καλωσόρισμά μου δεν είναι διαφορετικό, αλλά πρέπει να φροντίσεις να διορθώσεις το ύφος σου.

[SIZE=“3”]ΟΠΟΙΟΣ ΞΑΝΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ[/SIZE]

:blow: :blow: :blow: :blow: :blow: :lightsabre: :lightsabre:

Και με μένα!!! Μη με βλέπετε αθώα κοπελίτσα!!! Μεταμορφώνομαι σε Cat Woman αν θέλω!!! :lol:
Συνεργασία freedomofrock - Aloe :stuck_out_tongue:

Πουλαμε προστασια…8)

Στις υπηρεσιες σας…:stuck_out_tongue:

έτσι λοιπόν σήμερα μάθαμε ότι όταν λες σε κάποιον "you are my man " τον βρίζεις.Πόσο πιο κάτω.[-X

Απαπαπα… Πιπερι στο γλωσιτσα!!!

Χμ… :-k

Δεν μπήκα για κάποιες ώρες και έχασα επεισόδια από ότι καταλαβαίνω…

@Cozy: Δεν ξέρω τί γράφτηκε, αλλά για να το σβήσεις, μάλλον θα είχε “ξεφύγει”… :-k
Ίσως καλύτερα που δεν το είδα…
Anyway, όταν βρεθούμε έχεις να μου πεις πολλές ιστορίες από New York City! 8) :lol:

@freedomofrock: Ευχαριστώ Bill, αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάτι τέτοιο… :wink:

@Aloe: Thank you! :slight_smile:
Cat Woman; :-k
Δεν νομίζω ότι εσένα θέλω να σε δώ νευριασμένη! :stuck_out_tongue: :lol:

@Twany_Kitaen: Tί να πώ ρε μεγάλε;
Είσαι είρωνας (τουλάχιστον) και μετά κάνεις ότι δεν τρέχει τίποτα! :thumbdown:
Και αποκαλείς και τον εαυτό σου “metal warrior”…
Δεν είναι έτσι οι “metal warriors”, δεν στο είπανε;

Δεν ξέρω τί ζόρι τραβάς με μένα ή με το επίθετό μου, ούτε με νοιάζει, αλλά καιρός είναι να τελειώσει αυτό…

Δεν είναι υποχρεωμένοι οι άλλοι, να διαβάζουν τα “κολλήματα” που έχει ο καθένας, σε topic για τον Matt Barlow…

Όμορφα, όμορφα. Άλλο ένα άτακτο παιδί. Στο φόρουμ είμαστε όλοι φίλοι. Το επόμενο ποστ που θα δω όμως κ θα γίνεται αναφορά σε επίθετο άλλου, έφυγε με την μια, ακόμη κ αν εκθειάζει το ρόκιν. Έλεος. Τώρα μπήκες, είναι κρίμα να φύγεις τόσο νέος …

κάνε ένα ban στον Δημήτρη λόγω επιθέτου κι άσε τις απειλές:p

Maiden1979 απλά αντί για Μποτσουάνα σε είπα Δημήτρη Ροδεσία.Δεν τραβάω κανένα κόλλημα με το επίθετο σου ίσα ίσα που γουστάρω που είσαι της κλασικής metal σχολής και κοίτα να ψεκάσεις τη μύγα για να μην μυγιάζεσαι με το παραμικρό.Αν εσύ έχεις απώθημενα δεν σου φτάιω εγώ.

Κοροβεσάκο έμαθες τελικά ποιοι είναι οι Artch?Μπα όχι μωρέ Tool και πάλι Τool οh yeah hooker with a penis και πόρνη του δάσους?

Επιστρέφει ο Barlow!!!:smiley: Παρόλο που οι Iced Earth δεν είναι από τα αγαπημένα μου συγκροτήματα, στον Barlow είχα και έχω ιδιαίτερη αδυναμία! Έχει φωνάρα, μπορεί να τραγουδήσει από τη μία «σκληρά» και από την άλλη να βγάλει ένα τρομερό feeling που να σε κάνει να κλαίς!

Θα βαρέθηκε μάλλον την αστυνομία (και ιδιαίτερα την πολιτική ηγεσία όπως είναι εκεί στις ΗΠΑ) και θα το ξανάριξε στο τραγούδι (ευτυχώς για εμάς)
Έκοψε και αυτό το θεϊκό μαλλί που είχε! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Γιατί ειλικρινά, ήταν από τα πιο ωραία μακριά μαλλιά που έχω δει, σε γυναίκες και άντρες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μακάρι να γύριζε στους I.Earth. Δε λέω, τρομερός τραγουδιστής ο Ripper αλλά όσο να ?ναι «ο παλιός είναι αλλιώς…». Και θα μ?άρεσε να ακούσω τα παλιότερα τραγούδια των Earth με την «αυθεντική» φωνή τους. Το σίγουρο είναι ότι θα «ψάξω» την φάση με τους Pyramaze, τους οποίους βέβαια ακούω για πρώτη φορά

Ψάξτην οπωσδήποτε, ειδικά αν σου αρέσει το power-prog!! Είναι φοβεροί!

Με τα σημερινά δεδομένα oι Iced Earth είναι πολύ “λίγοι” όσο αφορά την έμπνευση σε σχέση με τους Pyramaze! Και όχι μόνο οι Iced Earth, αλλά και οι Blind Guardian, Gamma Ray, Stratovarius, Angra και άλλες μπάντες πού αγαπήθηκαν (κάποτε τουλάχιστον) από το ελληνικό κοινό.

Πολύ σωστό, ειδικά για gamma ray, stratovarius, για Guardian λιγότερο γιατί ήταν επιλογή τους, και για angra θα ψιλο-διαφωνίσω επειδή στέκονται σε καλά stantards (έχοντας ακούσει το temple of shadows, αλλά απ’ ότι ακούω και το τελευταίο είναι εξίσου καλό)

Μιας και το έφερε η κουβέντα Kai γύρνα στις κολοκύθες επιτέλους!!!

Simfwnw kai epauxanw oson afora tous Iced Earth eidika kai tous Blind Guardian…Stratovarius thelw na dw enan akoma disko gia na krinw meta to Omonimo…Pantws o Matt Barlow tha kanei kalo stous Pyramaze giati tha tous akousoun polla atoma parapanw haris to onoma tou…einai krima auti i mpanta me tous 2 poli kalous diskous na min ehei akoustei…vevaia an krineis apo to Hammer pou sto Legend Of a Bone Carver evale nomizw girw sto 6 kapoios pou na ithele na to agorasei i akoma kai na to katevasei psilodistazei…eidika an einai kapoios pou den asholeite kai toso me internet kai den psahnete!An einai dinaton 6 sto Bone Carver.

Εδώ είχαν βάλει 6 στο “The Burning” των Thunderstone… οπότε δεν μου κάνει καμία εντύπωση πού βάλανε και σ’αυτό τόσο.

Asta Eagle…eutihws sto neo Thunderstone evalan 8 alla genika oi tipoi ekei einai oloi…

Όντως!

…Όντως! :stuck_out_tongue: