O Κάμιλ αποχωρεί απο Poem και Ελλάδα!

Εντάξει, τόσοι καλοί μουσικοί υπάρχουν στην Ελλάδα:):!:

Σιγουρα, αλλα δεν βρισκεις καθολου ευκολα τοσο καλο ντραμερ και μαλιστα με δικο του υφος και παιξιμο.

o ποιός ? ήταν γάλλος το παιδί ?

ντραμμερ :!:

πολωνος ηταν :wink:

Προσωπικά πιστεύω πως κάποιος που μπορεί να αντικαταστήσει τον Κάμιλ, μιλώντας πάντα για ντράμερ της ίδιας σκηνής, είναι ο Πέτρος των Need (και πρώην Universe, και σε διάφορα άλλα πρότζεκτ). Το παλικάρι έχει γεννηθεί με μπαγκέτες στα χέρια.

Θα μπορουσε και ο “Beast” :)να παει στους POEM…το θεμα ειναι εαν εχουν μπει σε διαδικασια αναζητησης ή ακομα ειναι πολυ νωρις για αυτους…

και ο Κενάν αποχωρησε απτην Λάμια :lol:

ειχαν δεσει εναν ωραιο ηχο και δυσκολα θα βρουν ιδιου στυλ ντραμερ πιστευω. ειδικα σε αυτη τη χωρα που ειναι ελαχιστες μπαντες που εχω ακουσει ντραμς να ξεφευγουν απο ενα “κλασικο” στυλ παιξιματος. Μακαρι να τα καταφερουν και να βρουν καποιον κ μακαρι ο καμιλ να βρει το καλυτερο,που αλλωστε του αξιζει :slight_smile:

Απο οτι ακουσα, η μπαντα ειναι σε διαδικασια για να βρει νεο drummer. Μαλιστα, ο ενας που ειναι σε συζητησεις, ειναι απο τα δυνατα χαρτια του χωρου…Ισως συντομα να εχουμε και νεοτερα:)

Αντε να δουμε…

ακόμα ένα ουσιώδες BUMP απ’τον άρχοντα!

Ίσως και για τον ίδιο τον Kamil, όσο και για τη μπάντα να είναι καλύτερα. Το παιδί κατά την ταπεινή μου άποψη καλά έκανε και την πούλεψε για έξω γιατί εδώ δεν πρόκειται να δει προκοπή. Όχι μόνο όσον αφορά τη μουσική αλλά και γενικότερα μιας και τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο. Από εκεί και πέρα, αναμένουμε εξελίξεις για τους Poem. Φοβερή μπάντα που δε νομίζω να υπάρχει λόγος ανησυχίας. Θα συνεχίσουν ακάθεκτοι οι μάγκες.:wink:

δείτε αυτό:)

Καλή φάση :thumbup:

γιοοο very good ειδικα στο τελος.

καμιλ ομως θελουμε και κατι πιο heavy :slight_smile:

παει για πολλα…:smiley:

είχαμε καμιά εξέλιξη? βρήκαν κάποιον για τα τύμπανα? :-k

τον συναντησα πριν μερικες μερες, τον Kamil.

ειπε πως εχουνε βρει εναν νεο, δεν θυμαμαι βεβαια ονομα, η απο ποια μπαντα ηταν πριν.
παντως μου ειπε οτι θα σκληρυνει ο ηχος τους με το νεο ντραμμερ.

ναι?? αντε ωραία…κρίμα είναι να πάει η μπάντα πίσω…