O Κάμιλ αποχωρεί απο Poem και Ελλάδα!

Καλο νεο αυτο, μην μεινει πισω η μπαντα και ξεχαστει το ονομα της. Ευχομαι ο,τι καλυτερο και για τις 2 πλευρες και για τον Καμιλ και για τους Poem. Ετσι βγαινουν και αυτοι κερδισμενοι και εμεις που θα εχουμε 2 καλες συγχρονες μπαντες.

αποτι εμαθα , ο νεος ντραμερ εχει δεσει παρα πολυ καλα με τη μπαντα και ηδη γραφουν νεο υλικο

ακουσα ενα ριφφ απο τον κιθαριστα πουναι φιλος κ μου φανηκε πολυ δυνατο, οποτε μη φοβαστε οι ποεμ ειναι εδω.

στα + οτι ο νεος ντραμερ γουσταρει φουλ [B]King Crimson[/B]

Εξαιρετική μπάντα οι Poem. Ελπίζω η αποχώρηση του Καμιλ να είναι για το καλό και των δύο πλευρών. Είμαι βέβαιος πως βρίσκεται καλύτερος drummer και πιο κοντά στο ύφος τους (κανένα αρνητικό υπονοούμενο για τον αποχωρήσαντα). Άντε να δούμε…

H νέα μπάντα του Καμίλ:

http://www.youtube.com/watch?v=qAb7YTL6ZFc

περίεργα συναισθήματα…

:-s εεεε…βασικά δεν ξέρω τι να πω

Αφού θέλει να ζήσει από την μουσική είναι δυστυχώς καλύτερο στοίχημα αυτοί από τους Poem.

Όσο για το ποιον του νέο σχήματος για εμπορική ποπ μια χαρά είναι.

Όταν είχε γίνει η κυκλοφορία του Great Secret Show, σε συνεντεύξεις τους είχαν πει ότι και οι 4 είχαν αρκετά διαφορετικά μεταξύ τους μουσικά ακούσματα, και γενικά είχαν ρίξει πολύ δουλειά ώστε να βρουν μια κοινή μουσική συνισταμένη που να τους εκφράζει όλους. Η κατεύθυνση που ακολουθεί τώρα ο Καμιλ αποδεικνύει του λόγου το αληθές.

Δεν μου αρεσε καθολου αυτο που ακουσα, αλλα αν αρεσει στον ιδιο μακαρι να τα καταφερει το παιδι…

Tα λαγωνικά του Rockingforum έμαθαν όλες τις εξελίξεις στο στρατόπεδο των Poem.

Αnd the new drummer is…

Έχει προυπηρεσία σε μεγάλη μπάντα της σκηνής και είναι παιχτρόνι. All I can say.