O Serj Tankian στην Αθήνα Tρίτη 17 Αυγούστου

Αυτο με τις θεσεις μεγαλο πλην, αλλα δεν το χανω, θα ειμαι σιγουρα εκει και συνεχιζω μετα τις διακοπες μου…

Καλά αυτό πως το σκέφτηκαν…μπροστά όλοι θα κάθονται και πίσω θα χτυπιούνται(λέμε τώρα)??#-o
Τέσπα…μόνο για τον Serj δεν κατεβαίνω Αθήνα όσο δελεαστική και αν είναι η τιμή…ειδικά 17/8.
Και καλύτερα δηλαδή γιατί αν ήταν SOAD θα μπέναμε μέσα κανονικά με τόσους που έρχονται φέτος

γαμωτ!κριμα για την ωραια τιμη και την φωναρα που ηθελα να την ακουσω αλλα μονο 15-30 εχω αδεια και με καλει η σαμοθρακη απο χειμωνα…νοιωθω και ετσι :frowning: και ετσι :slight_smile:
θα προσπαθησω μηπως πεισω τους αλλους και κοψω 2 μερες

Yeeeeeeeees!!! Επιτελους,η πρωτη συναυλια που με ενθουσιαζει φετος.
Λογικα θα παιζει κ απο το καινουργιο αλμπουμ,καπου διαβασα οτι θα βγει τελη καλοκαιριου.

επ ευκαιρια της συναυλιας (ξανα)ακουσα το elect the dead και το προσφατο elect the dead symphony και θυμηθηκα για μια ακομα φορα τι δισκαρα ειναι.επισης σε αυτο με τη συμφωνικη εχει και καποια καινουρια κοματια και το gate 21 που ειναι ενα απο αυτα,ειναι τραγουδαρα.

You kidding me right??? Με τόσα live φέτος και ο Tankian είναι το μόνο που σε ενθουσιαζει??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σωστος!!! Eδω ερχονται οι τιτανες του μεταλ [SIZE=“5”]Metallica[/SIZE]!!!:metal:

aektzis o serj?? :stuck_out_tongue:

Οι SOAD ειναι απωθημενο, metallica εχω δει στο εξωτερικο. xD
Megadeth ειχα δει οταν ειχαν ερθει εδω περα, κατω στις ολυμπιακες εγκαταστασεις καπου. Anthrax και Slayer δν με πολυαπασχολουν η αληθεια ειναι…
So yeah, ο Serj tankian ειναι αυτος που με ψηνει πιο πολυ απ’ολους!
Για να παρω εισιτηριο τουλαχιστον. :stuck_out_tongue:

Πολύ καλή η τιμή του εισιτηρίου, δύσκολη η ημερομηνία… Δυο μέρες μετά τον Δεκαπενταύγουστο…

Τέλεια, δεν θάχει και κίνηση.

Αμα η αργια του 15αυγουστου μεταφερθει δευτερα 16 αυγουστου(κατι τετοια δεν γινονται συνηθως;;:wink:οταν πεφτει κυριακη;),
οχι μονο θα εχει κινηση στις 17… της καραΠΟΠΗΣ θα γινεται…:smiley:

:yahoo: ελπίζω να μπορέσω να πάω γιατί είναι και μέσα στο καλοκαίρι! επίσης η τιμη είναι πολύ καλή!

Εν τω μεταξυ πρεπει να ειναι το μονο live που ολοι ειναι ευχαριστημενοι με την τιμη… Να δω ποσο κοσμο θα εχει, ευχομαι να γινει sold out γιατι του αξιζει του Serj…

παιδιά σχετικά με την τιμή ας κρατήσουμε και μια πισινή μέχρι να βγει και η επισημη ανακοίνωση στο site της didi με την ημερομηνία έναρξης της προπώλησης…
μου φαίνεται λίγο παράξενο σε αυτό το θεατράκι που για τις άλλες συναυλίες έχουν 4-5 κατηγορίες εισιτηρίων - τιμών σε αυτή να έχουν μόνο μία και μάλιστα τόσο χαμηλή…

sold out στη μαλακασα μονο με ac/dc

άντε να το πούμε πάλι!!!

μπορεί να γίνεται στη μαλακάσα αλλά ΟΧΙ στο γνωστό χώρο… έχει φτιαχτεί ένα καινούριο θεατράκι ( μέσα στο τεραβαιμπ, δίπλα, δεν το έχω δει ακόμα ) με χωρητικότητα περίπου 6-8χ…

εκτός από το διάγραμμα θέσεων που υπάρχει σε προηγούμενη σελίδα βρήκα και την παρακάτω φωτό…

[]([(http://imageshack.us)"] Uploaded with ImageShack.us](http://img714.imageshack.us/i/terratheater.jpg/) Uploaded with [ImageShack.us)

#-o

sorry ρε παιδια…
παλι το ιδιο λαθος εκανα…!!
χθες επεσα απο τη σκαλα…
λιγο επιεικεια

Δεν πειραζει, συγχωρεμενος… Και περαστικα…

άντε να σε συγχωρήσω και εγώ :stuck_out_tongue:
έπεσες από σκάλα? χτύπησες πολύ ?

edit…
τώρα είδα στη ντιντι ότι βγήκε και η ανακοίνωση για τα εισιτήρια, στα 25? είναι, αλλά λέει για terravibe park και όχι theater :-k:-k:-k…