O Serj Tankian στην Αθήνα Tρίτη 17 Αυγούστου

σημερα απλα ποναω…
χθες ειχα ενα φοβο μην τα εχω σπασει ολα και δεν εχω παρει πρεφα…

ειναι και αυτη η didi, μαγεια…
πολυ πιθανο να καναν λαθος…
να πεις οτι εχει αρχισει καιρο η προπώληση και δεν χωραει εκει…
θα δουμε…
με τον καιρο…

καλά όχι ότι μας πειράζει… απλά κουβέντα να γίνεται…
άντε περαστικά σου…

ΥΠΕΡΞΕΝΕΡΑ!!!ολοκληρες 365 μερες εχει ο χρονος,ο παπαρας βρηκε να ρθει τη βδομαδα που ολη η ελλαδα παει διακοπες!ωραια τα 25 ευρα,ωραια και η μαλακασα τον αυγουστο,αλλα ποιος θα ναι αθηνα στις 17?
και ηθελα πολυ να ακουσω serj γιατι δεν εχω δει ποτε soad σε συναυλια και ειναι το αχτι μου…

Μαλλον γιάυτο το εβαλαν 25ευρω μπας κι ερθει κανενας παραπανω…

Θέλω να πάω!!!Θα είναι τέλεια!!

Πόσο πιο γαμώ, η Αθήνα άδεια και live Tankian!
Σούπερ δεκαήμερο λέμε!!

χαχαχαχαχα σκοτωθηκες παλι?

συμφωνω με κριξπ…
χαλαρα…θα περασουμε ωραια :slight_smile:

εγω τν εχω ξαναδει\:D/ δε λεει τιπτ απο συστεμ αλλα χου κερσ:D

Ο,τι και να λεει θα περασουμε τελεια… Απλα θα ηθελα πολυ να ακουσω και κομματια απο System Of A Down…

Τι ειναι αυτη η βλακεια με το θεατρακι και τις θεσεις, αντε να δουμε τι θα δουμε παλι.

Επισης, μια χαρα ειναι η ημερομηνια, οσοι φευγετε διακοπες τον Δεκαπενταυγουστο, στο καλο να πατε!:smiley:

Ξενερα που δεν λεει απο soad αλλα αναμενομενο καπως. Μια χαρα ειναι το δισκακι του παντως αρα απο τα λιγοστα λαηβ της ντιντις που θα τιμησω.

Aυτό το θεατράκι που ακριβως βρίσκεται; Γιατι προχθες στο Sonisphere δεν είδα κανέναν καινούριο χώρο.

H σκηνη στον χωρο των περιπτερων, με καρεκλες του σκηνοθετη στην καλυτερη αλλιως καρεκλες του γιουφτου

EDIT: Δεν ειμαι σιγουρος για καρεκλες στην συναυλια του Tankian, δεν το αναφερει πουθενα

μπα για καρέκλες δε νομίζω, κάνα ψιλόβροχο άνετα όμως. :stuck_out_tongue:

το “θεατράκι” όπως μου είπε κάποιος από την οργάνωση είναι το παλιό second stage που είναι κοντά στα περίπτερα, το οποίο και θα διαμορφώσουν κατάλληλα. Λογικά εκεί θα βάλουν καθίσματα.

δυο σελίδες πιο πίσω ήταν ρε παιδιά…

Αρα θα το φτιαξουν εκει που ηταν η μικρη σκηνη… Χμμ, δεν ξερω…:-k

τι κ πως θα γινει σ αυτη τη συναυλια δεν ξερει κανεις?

ναι εκέι… τα δύο μαύρα που βλέπεις στη φωτό ( το stage και το front of house ) ήταν είδη έτοιμα την πέμπτη στο σονισφιαρ… τώρα για τις θέσεις δεν ξέρω αν θα βάλουν απλά πλαστικές καρέκλες ή κάτι άλλο… θα δουμε στους jethro tull…

Την ειδα την μικρη σκηνη την πεμπτη που ειχε κατι χαλικια και σκεφτηκα οτι κατι θα φτιαξουν… Αντε να δουμε πως θα βγει…

Nαι, το είδα μόνο που αυτη την στιγμή ο χώρος της φωτογραφίας ΔΕΝ υπάρχει στο Terra Vibe ενώ πιστευα πως έχει ήδη φτιαχτεί.