O πιο αταλαντος μουσικος...θαψτε αφοβα!

τι αταλαντοι???

Βασικα, εχεις δικιο κατα μια εννοια…

“αταλαντος” ειναι αυτος ο οποιος δεν εχει μουσικο ταλεντο… Ταλεντο εχουν, αλλα στις συνθεσεις υστερουν λιγο… Τωρα, επειδη θα πεσει το μισο φορουμ πανω μου λεω οτι γουστα ειναι αυτα, ετσι?

δεν ειναι ετσι ρε σιγα την γνωμη σου λες . απλα αυτο που ειπα και εγω , λες και εσυ τωρα . αλλο αταλαντος αλλο να μην σου αρεσει κατι . και εμενα οι theater δεν μου πολυαρεσουν αλλα σε καμια περιπτωση δεν τους λες αταλαντους.

Αταλαντους συνθετικα, αν μπορει να ειπωθει αυτος ο ορος…

Κάποιος που δε σου αρέσει δεν μπορείς να τον πεις ατάλαντο συνθετικά… Κι εμένα οι Mayhem μου φαίνονται βαρετοί, ανούσιοι, ανέμπνευστοι κτλ αλλά δεν μπορώ να πω ότι είναι ατάλαντοι γιατί δε μου αρέσει το είδος που παίζουν…
Έτσι, είναι καπως άτοπο να πεις τους Theater ατάλαντους καθότι στην ουσία έχουν δημιουργήσει ένα συγκεκριμένο είδος (τόσα και τόσα prog συγκροτήματα της σχολής theater έχουν βγει… κάποιο από αυτά μπορείς να το πεις ατάλαντο, όχι τους theater)

Anyway, ό,τι θέλει μπορεί να πιστεύει ο καθένας. Αλλά γιατί όμως τόσα thread για να θάβουμε μουσικούς? Υπάρχει αυτό, το άλλο που λέει χειρότερο συγκρότημα, χειρότερο poser συγκρότημα, γνωστό συγκρότημα που δε μας αρέσει, τι μας τη σπάει σ’ αυτήν τη μουσική κτλ κτλ
Δλδ, τόσο ανάγκη έχουμε να θάβουμε (έστω και για πλάκα)?? Χίλιες φορές να εγκωμιάζουμε αυτά που μας αρέσουν, παρά να θάβουμε αυτά που δε μας αρέσουν :wink:

#-o
εχεις ακουσει το images and words?το awake?

Επειδη την εχω ξανακανει αυτη τη κουβεντα (οχι μαζι σου βεβαια), θεωρω τους Theater φοβερους παιχτες αλλα μεχρι εκει… Οταν τους ακουω βαριεμαι, τι να κανω…

Τωρα βριστε με, καντε με οτι θελετε…

Είσαι ποταπός…

:stuck_out_tongue:

Ε ούτε εμένα μου αρέσουν οι Theater παιδιά… αλλά αναγνωρίζω την αξία τους… από κει και πέρα πρέπει να σεβόμαστε τα γούστα του καθένα…

Ελεεινοί και τροσάθλιοι οι Goin’ Through
HIM
Evanescence
Black Eyed Peas(Fergie too)
Nelly Furtado
And all this crppy stuff
'nuff said :stuck_out_tongue:

Πλοκαμι…

Άφησα τον πιο ελεεινό καλλιτέχνη για το τέλος…

ΕΞΟΡΙΣΤΑ ΑΣΤΡΑ

μην ακούσετε αν θέλετε τα αυτιά σας!!!

Είναι ο freedomofrock that’s why :stuck_out_tongue:

Παιδιά εγώ πλάκα έκανα έτσι; Ωραίο γκρουπ είναι αλλά ήθελα να πειράξω λίγο μια ψυχή… :smiley:
Ξέρεις πόσο σε αγαπώ μπαμπά!

Με συγκινησες βρωμοπαιδο…

:cry:

ο drummer λεει δεν ξερει τοσο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χαχα λολ μπα χάλια ήταν ο ντράμμερ!

Mια από τα ίδια.

:ban: :please:

Ειναι φοβεροι μουσικοι???

Καποιος κιθαριστας απτους slipknot

Όχι, αλλά φοβεροί χαβαλετζήδες.

Ποιος απ ολους?