O πιο αταλαντος μουσικος...θαψτε αφοβα!

Συνηθως ο κοσμος το λεει “πειτε”… Καλωσηρθες.

nai alla h katagwgh mou einai ap thn edessa k polla ta leme alliws :slight_smile: :slight_smile:
thx btw

aaaaaax pote 8a gyrisw spiti…

Kαταρχήν για τον Malmsteen δεν είμαι και ο πιο ειδικός… Για τον Gillan όμως ξέρω 5 πράγματα… Κατά πόσο ένας τραγουδιστής χρειάζεται να ξέρει κλίμακες; Το ότι κάποιος γνωρίζει όλες(δεν υπάρχουν και πολλοί-ελάχιστοι κι αν…)τις κλίμακες δε σημαίνει ότι ξέρει και την καλύτερη μουσική… Η γνώση της μουσικής δεν είναι μόνο γνώση των κλιμάκων… Υπάρχουν ένα σωρό άλλα πράγματα… Ασφαλώς και οι κλίμακες παίζουν σημαντικό ρόλο… Αλλά δεν είναι μόνο αυτές…
Ασφαλώς και κάποιος που είναι γνωστός δεν είναι σίγουρο ότι ξέρει μουσική…

πολυ ωραια τα λες αλα μονο σε κατι θα διαφωνισω…
ο Gillan δεν ειναι τραγουδιστης…

lol! Aπ’ ότι έχω καταλάβει πιστεύεις εκτός των άλλων ότι απλά τσιρίζει και δεν τραγουδάει έτσι;

ok ειμαι υπερβολικος… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
απλα πιστευω οτι δεν εχει μελωδια η φωνη του

the strokes,lete??

Ο Bluezlick

oson afora tis fonitikes ikanotites tou gillan protino na akousete ta teleutea 3-4 lepta ap to strange kind of woman tou made in japan.oti pezei o blackmore stin kithara to mimite o gillan me ti foni tou.gia na to kaneis auto prepei na exeis terasties fonitikes ikanotites.

ton clapton den ton theoro idietara talantouxo.katafere omos mesa apo tin eksaskisi na ginei enas apo tous kaliterous bluesistes veltionontas ta bends tou kai ftiaxnontas xaraktiristikotato vibrato.

oson afora ton malmsteen to mono talento einai i taxitita tou.

Ισως και η πρωτοτυπια του. Βεβαια μετα εμεινε στασιμος κι επαναλαμβανε τον εαυτο του.

Ο πιο αταλαντος ειναι αυτος ο κεφτες των Rhapsody που κανει και προσωπικη καριερα ο Luca Turilli

Ισως και η πρωτοτυπια του. Βεβαια μετα εμεινε στασιμος κι επαναλαμβανε τον εαυτο του.[/quote]
Και όσο και αν σας φαίνεται περίεργο και το συναίσθημα του! You don’t remember, I’ll never forget, Don’t Let It End, Dreaming, Save Our Love, Like an Angel κ.α. :wink:

Ξεθαβω…

HIM!!

Χωρις παρεξηγηση Νεφελη…

Θεωρώ ατάλαντους το 99% των τραγουδιστών του black metal.

[SIZE=“6”]Daron Malakian[/SIZE]:offtopic:

HIM, Green Day, SUM41, Blink 182 κλπ., Dream theater (όχι σαν παίκτες, αλλά σαν συνθέτες).

o Malakian…δε ξερει το παιδι…τον σωζει μονο οτι εχει γραψει καποια ωραια κομματια…

Ο νταρκ θα συμφωνησει μαζι σου…

να σου πω κατι , αλλο να μην σου αρεσει ενα group και αλλο να τους λες αταλαντους . oi theater μπορει να ειναι για πολους βαρετοι , εκνευριστικοι κτλ (οπως τους θεωρο και εγω ) αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι αταλαντοι ουτε φυσικα παικτικα ουτε συνθετικα .

Συνθετικα ειναι για πολλους ομως…