Old school retarted rockers!

pou to thymitikate afto to topic gamoto?..hahahahaha…oute pou thymamai oti exo grapsei gi alli mia fora toso epitiximenes atakes…hahahahaha…eimai teleia telika!!!

yawn apo pou ERxese ?
Κανείς δεν μπορεί να χλευάσει το γούστο άλλων τη στιγμή που αυτοί προτιμούν κάτι τεχνικά αρτιό και κοινωνικά μη κατακριτέο, να μην πώ και μοδάτο κατα μία περίοδο παρελθοντική.
Αυτοί οι κακόβουλοι χαρακτηρισμοί γίνοντε απο λειψόμυαλα άτομα με θολωμένη κρίση και μειωμένη διανόηση, που προσπαθούν να καταλαγιάσουν όποια αισθήματα κατωτερώτητας μπορεί να τους κατατρέχουν με μια ψευδαίσθηση ανωτερώτητας που πηγάζει απο μια στείρα άρνηση της αλήθειας και μια τυφλή ανόητη αντίδραση/προσπάθεια που σκοπό έχει να υποβιβάσει αλλα άτομα με διαφορετικό γουστο. Χα, τέτοια άτομα μονο γέλιο μου προκαλούν και θλίψη. Μουσικοί “κάγκουρες”.

[quote=“Lycanthroat_”]hello hello all…
Exw thn entupwsh pws opoio akouei apokleistika hard rock aor pozer ktl einai pragmatika kathustehrmenos sthn kaluterh periptwsh…?
Sumfwneite?
Giati dn einai dunaton h mousikh gia sas na xei stamathsei sto 80…
K eisaste k polloi edwmesa gmt…oi pantws eidous kollhmenou mousika…
kraxte eleuthera…lol…
i dont care…

filarako tin mousiki tin opoia esy akous simera epiasan proti ta palikaria tou classic rock…
palemaxoi opos zeppelin… deep purple…UFO…kai alles dekades mpantes kaneis den einai anagea kollimenos an akou i kai latrevei tn mousiki 60-70-80…
eleos pia…[/list]

Αποφεύγετε τα greeklish! Γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες OEO!

=D>

[size=1]akoma na tous peis thanassi an mporoun na kopsoun kai ta narkotika[/size]

Εγω θα μιλησω και οτι θελετε πειτε μου. και δεν το κανω γιατι γουσταρω το χωσιμο απο μερους μου και απο αλλους προς εμενα και για να γινεται χαβαλες…Θα το πω επειδη με τρωει να πω τηνμοναδικη αληθεια για τον κοσμο (την οποια θα βγαλω και σε βιβλιο και θα πουλαει τρελα…)

Πιστευω οτι οποιος ακουει ΑΟR,SLEEZE,GLAM και απ την αλλη ΒLACK, 80’s THrash (εξαιρουνται οι metallica kai οι μετεπειτα MEgadeth απο 2ο η 3ο δισκο και μετα), ειναι καρακαμενοι και μουσικα τοσο ανωριμοι (με την ενοια οτι δεν εχουν ακουσει κυριολεκτικα τπτ η εχουν φαει τρελο κολημα για να ακουσουν αλλα πραγματα,αλλα να κατσουν να ΑΚΟΥΣΟΥΝ…οχι να το περνανε στο ετσι…και να λενε ναι ρε το ακουσα και δε μ’αρεσε…βλεποντας τηλ η κανοντας τοστ και αβγα…)πολλες τετοιες περιπτωσεις μιλαμε…( ή αλλη περιπτωση…θα ακουσει κατι και θα ακουσει τα μισα απο αυτα που εχει να δωσει το κομματι.Γιατι? επειδη δεν μπορει να παρει παραπανω το αυτι του…και αλλες πολλες τετοιες περιπτωσεις…δυστυχως…και μετα θα στο βριζει, δεν θα του αρεσει κτλ και ξαφνικα μετα απο ΠΟΛΛΑ χρονια θα καταλαβει την αξια του…)

Βεβαια θα πω οτι η Hard Rock σκηνη ειναι κλασης ανωτερη απο την black & Thrash αλλα και παλι αυτο δεν λεει και τπτ…

Ρε σύ camelspotter γιατί πρέπει να υπάρχει αυτή η διάκριση στη μουσική; Δεν το καταλαβαίνω… ο καθένας ακούει ότι του αρέσει! Εγώ για παράδειγμα ακούω και Hard rock & thrash και blues και κλασική μουσική κλπ κλπ. Δλδ ότι δεν μας αρέσει πρέπει να το χαρακτηρίζουμε ως κατώτερης κλάσης; (η αλήθεια είναι ότι κι εγώ το έχω κάνει αυτό το λάθος, για να μην παρεξηγούμαστε!)

Ε λοιπον αφου τρωγεται ο πισινος σου θα στην πω και ας ειναι Μ.Παρασκευη και βαριεμαι. Εισαι τοσο καμμενος που εχεις γινει καρβουνο και η μονη χρησιμοτητα σου ειναι για την Κ.Πασχα να κανεις το καρβουνο οπωε προειπα για να ψησουμε τα κρεατικα . Ουγκ.

Πω ρε Camelspotter τι κόλλημα είναι αυτό που έχεις φάει? Ο «μουσικά ανώριμος» που λες δεν φαίνεται από το αν ακούει black, thrash, glam η δεν ξέρω εγώ τι άλλο αλλά από τον τρόπο που αντιλαμβάνεται την μουσική. Και όταν κάνεις κάτι τέτοια ποστ εσύ φαίνεσαι ανώριμος. Έλεος πια.