Om @Αθήνα [3/2/2011] και Θεσσαλονίκη [2/2/2010]

Στο πρώτο post υπάρχουν και links για e-tickets. 15? για Θεσσαλονίκη και 20? για Αθήνα.

μπράβο ρε, έτσι, και Θεσσαλονίκη!!! :yahoo:

Πάω για e-ticket τώρα…8)

και λογική τιμή και Θεσσαλονίκη…
φέρτε και καλό σαπόρτ κι όλα καλα…

Σόρρυ δεν πρόσεξα τα λινκς.Οπότε σε κανα τίκετχαουζ (ή οπου αλλού γίνει η προπώληση) να υπολογίζω καμιά 25άρα.Αυτό που με χαλάει είναι η ημερομηνία, στον λαιμό μου κάθεται.Αλλά βλέπουμε…

*Θα χει απαντηθεί και αλλού, αλλά μπορεί να μου λύσει κανείς την απορία γιατί τα εισητήρια στην αθήνα είναι πιο ακριβά από αυτά της θεσσαλονίκης?

έλαλαλα πες, αθηναίος είσαι, έτσι???

Μωρέ ναι, αλλά αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το νταβατζιλίκι που ισχύει σ’αυτές τις περιπτώσεις.Η δικιά μου ερμηνεία είναι ότι εφόσον στην Αθήνα υπάρχει μεγαλύτερος πληθυσμός, θα υπάρχει στάνταρ μεγαλύτερη ζήτηση οπότε ανεβάζω τις τιμές γιατί απλά μπορώ!
Τέλος πάντων αν με βολέψει το πρόγραμμα θα τιμήσω, αν και δεν τους έχω ψάξει και πολύ.Έχετε κάτι να προτείνετε για να αρχίσω να τους ψάχνω καλύτερα?

Noμίζω αυτό είναι το “breakthrough” άλμπουμ τους, σίγουρα το πιο βατό (τρίτο στη σειρά) και το πιο “οργανωμένο”. Πρώτο από τη Southern Lord, με Steve Albini στην παραγωγή.
Τα προηγούμενα είναι εντελώς “χάσιμο” για πρώτη επαφή και το τελευταίο ντρέπομαι αλλά δεν το έχω ακούσει.

Τσέκαρε εδώ: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17714&highlight=chanting

Άντε, να γίνεται και κάνα bump…

Θενκς!Παίζει ήδη το Pilgrimage και έπεται συνέχεια!:wink:

Πέρσι τους έχασα γιατί έπαιζα συναυλία, φέτος θα αποκατασταθούμε! :stuck_out_tongue:

εγω περσι τους εχασα λογω στρατου! φετος δεν χανονται!! 8)

Με agnes vein support :vibrate:

Μόνο Σαλονίκη Agnes vein?

γιατί +5 η αθήνα διάολε?

Είμαστε λεφτάδες εδώ, ακόμα να το καταλάβεις!?[-X[-X[-X
Ή επειδή εδώ θα έχουν σίγουρα λιγότερα άτομα λένε να ανεβάσουν τη τιμή για να βγάλουν τα έξοδα…

το πως το 8ball μπορει να θελει πολυ λιγοτερο ενοικιο απο οτι το gagarin δεν περναει απο το μυαλο ετσι?

για να το κάνει γκαγκάριν ενώ το προηγούμενο λάηβ ήταν στο αν σημαίνει πως του το επιτρέπει η προσέλευση του κόσμου όμως. εν ολίγοις, δικό τους πρόβλημα.

Όταν κλείνεις gagarin περιμένεις και ένα ν αριθμό ατόμων( όπου ν>800 στη χειρότερη) και προσωπικά δεν πιστεύω ότι με 15 ευρώ δεν θα μάζευε ακόμα περισσότερο κόσμο. Νταξ σκέψεις που κάνω εντελώς υποκειμενικές πάντα. Τώρα αν είναι support αθήνα μόνο τότε εντάξει πιστεύω.

Ρε οι Agnes Vein είναι μόνο για Σαλόνικα;;;

Θα γουσταρα και δω κατω Agnes, αλλα λογικα θα παιξει καποια τοπικη μπαντα.