Omar Rodriguez Lopez (The Mars Volta) 14/3

Σοκ και δεος φέτος 8O

Τί άλλο θα δούμε?

ε οχι ρε πουστη!!!

τι γκαντεμια ειναι αυτη ρε??

μια βδομαδα θα παω γερμανια και χανω δυο κρισιμα ματς της παναθας σε μπαλα και μπασκετ αλλα και soulfly, exodus και rodrigues!!!

τι ειναι αυτο το πραγμα ρεεεεεεε???

τώρα πήρα είδηση ότι κυκλοφορεί σόλο δίσκους :stuck_out_tongue:

τι κάνει ρε αυτός, 3 δίσκους το χρόνο βγάζει? 8O

asdgahjdal

κλασικα ο νομος του μερφι ξαναχτυπα…ειπα να την κανω για εξωτερικο και ολες οι απιστευτοτερες συναυλιες στην Ελλαδα γινονται απτο Μαρτη και μετα… Αλλα δε σκαω… Εγω θα δω 3μερο Nova Rock με (προς το παρον ανακοινωθεντα) Μetallica, Die Toten Hosen Slipknot, Disturbed, Gogol Bordello, Mastodon, Trivium, Black Stone Cherry κ.α…Να δω κ γω κατιτις που στην ελλαδα δε θα το δουμε ποτε…Φεστιβαλ της προκοπης…Α και με παμφθηνο εισιτηριο…3 μερες = 100 ευρω…

Mε ολα αυτα που θα δεις στην Αυστρια, το οτι θα χασεις τον Rodriguez, δειχνει οτι ο νομος του μερφυ μπορει να αναστραφει:lol:

On topic: Ενδιαφερουσα συναυλια, κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαστε εκει:D

με τι line up θα ερθει??

ε αντε και στο &*%&^$% με ολα αυτα τα live που μαζευτηκαν. Να δω που θα πρωτοπαμε.

Απίστευτο.

Τελικά το συναυλιοδάνειο Είναι μια πολύ καλη ιδέα…

[SIZE=“6”]NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ !!![/SIZE]

[SIZE=“6”]NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ !!![/SIZE]

[SIZE=“6”]NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ !!![/SIZE]

[SIZE=“7”]
ΥΠΑΡΧΕΙ 8ΕΟΣΣΣΣΣ[/SIZE]

Θα υπηρχε θεος αν εφερναν τους Mars Volta ολακερους.

εμαθα Line up

Ximena Sarinana Rivera (singer)
Marcel Rodriguez-Lopez (mulitinstrumentalist)
Juan Alderete de la Pena (bass-Mars Volta, Racer-X)
Thomas Pridgen (drums, Mars Volta)
Mark Aanderud (keys)

θα δουμε την παιχτουρα Thomas Pridgen ζωντανα???

ελπιζω να μην λειπω εκτος…

το εισητηριο θαναι 20 ευρω.νταξ μια χαρα

στο αμστερνταμ εχει βεβαια 15 και στο βερολινο 12 αλλα η τιμη ειναι οκ νομιζω για ελλαδα

μπηκε και στο myspace του οποτε σταυρωνουμε τα χερια και περιμενουμε για τη συναυλια της χρονιας(ποιοι acdc…)

απλα ευχομαι να μην γεμισει το ΑΝ απο ολους τους ασχετους περαστικους οι οποιοι ειναι ολη την ωρα πανω κατω για να παρουν μπιρα

πηγαινε στο τηνιακο ρε αδερφε αμα θες να τα πιεις !!!

το old money ειναι πολυ καλο δισκακι παντως…

Δεν έχω ακούσει καμία από τις προσωπικές του δουλειές (από το 2004 μέχρι το 2009 αριθμεί 10 σολο δίσκους!) γι’ αυτό δεν ξέρω αν θα πάω. Πάντως με εξέπληξε ευχάριστα αυτό το λάηβ

το ανάποδο πρέπει να ισχύει κανονικά. εαν στο βερολίνο έχει 12? εδώ πόσο θα έπρεπε να είναι με βάση τους μισθούς, 5??

τεσπα, άμα ήμουν αθηναίος άνετα θα πήγαινα και ας μην έχω ακούσει κανένα τραγούδι απο τα album του.

:D:D:D:D

Τρομερός είναι αλλά να μη λέμε και λαλακίες… :wink:

αυτό ήταν λίγο pathetic eh. να εισηγηθούμε να φτιάξουν στα clubs σουίτες και χώρο με καθίσματα με προστατευτικά στα πλάγια για όσους ενοχλούνται απ’την αναπνοή του διπλανού. ή να βάλουν τραπεζάκια βρε αδερφέ σαν τα σκυλάδικα. ή μήπως να γίνεται extra παράσταση νωρίτερα για τους μη πίνοντες αλκοόλ - true μουσικόφιλους ακροατές;

όχι, δε πάει βάσει των μισθών αλλά βάσει των εξόδων. για να έρθει κάποιος για live στην ελλάδα απαιτούνται διπλάσια και τριπλάσια και τετραπλάσια μεταφορικά, και όχι μόνο, έξοδα.

  • βέβαια όταν το εισιτήριο είναι πολύ ακριβότερο και από αυτή την αναλογία τότε αποτελεί κλέψιμο.

και για να επιστρέψουμε ον τόπικ, αγαπάμε τέτοιες κινήσεις και το εισιτήριο είναι οκ. θα μαστε κει κιας δεν είναι Mars Volta.

εισητηρια εχουν βγει ?

ξερει κανεις τπτ ?

θα παει κανεις εδω ?

Παρών.

Αλλά έχει ακουστεί τίποτα, έχουν βγει εισιτήρια?

στο αν θα ερθει οποτε τα βγαζετε εκεινη την ωρα