Onslaught - 20/10 @ An Club & 21/10 @ 8Ball

Από την σελίδα τους στο fb

It’s been way too fucking long, but Onslaught are finally coming back to GREECE!!! and this time we’re bringing ‘The Full Force’!!!

Αυτά είναι !!! Δεν τους έχω ξαναδεί, θα τιμήσω :slight_smile:

Μωρε καλα ολα αυτα αλλα η δισκαρα τους ειναι το Power From Hell.

Λίγα έχω ακούσει από Onslaught αλλά θέλω πολύ να τους ακούσω/δώ κι παίζουν κι 3 γαμάτες μπάντες support: Bio-Cancer, Exarsis κι οι Κύπριοι Deathάδες Vomitile. Εισιτήριο 12 ευρώπουλα! :smiley:

Οι πληροφοριες απο που?

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004076451123

Τσίμπα Κωστή :wink:

Ή εχεις ποσταρει κατι λαθος ή εγω δεν βλεπω κατι :stuck_out_tongue:

Edit: Νταξ, ψαχουλεψα και το βρηκα.

Τι γίνεται με την προπώληση,πότε αρχίζει;1 μήνας μένει για το live.Λογικά 2 εβδομάδες πριν τη συναυλία θα ξεκινήσει,όπως γίνεται σε συναυλίας μικρού βεληνεκούς…

[B]Παιδιά προπώληση για το live στη Θεσσαλονίκη δε θα έχει!Θα έχει μόνο στην πόρτα εισιτήρια προς πώληση στην τιμή των 12 ευρώ.Μίλησα με τον διοργανωτή και τα έμαθα όλα τελευταία στιγμή.Το live θα γίνει κανονικά πάντως!!![/B]

Αθήνα θα είμαι και εγώ. Ετοιμαστείτε για επικές στιγμές χτυπήματος και ξύλου :stuck_out_tongue:

Προπώληση Αθήνας;
Καμιά αφίσα δεν παίζει στο κέντρο. Ελπίζω να έχει καναν κόσμο

( PRE-SALE POINTS ) : SIRENS , METAL ERA , NO REMORSE , SHIVA , INFERNAL

παντως λεει οτι και στην πορτα 12e 8α ειναι γιατι καθυστερησαν με τα εισιτηρια!

Τρίτη που πήγα πάντως metal era δεν ήξεραν τίποτα για προπώληση

Φαντάζομαι είναι πολυτέλεια να ρωτήσω αν έχει ενημερώσει κανένας για τις ώρες εμφάνισης των συγκροτημάτων ε?
Αν κάποιος ξέρει κάτι, ας πει…

[B][SIZE=“5”]θερμονουκληαρντεβαστεησονοβδεπλανετερθ![/SIZE][/B]

Οι exarsis που βγαίνουν πρώτοι μου είπαν πώς θα τηρηθεί ακριβώς το πρόγραμμα. Θα βγούν 7 και μισή αυτοί και το πολύ 8 και θα παίξουν γύρω στα 40-45 λεπτά τα support. Αυτά ξέρω μόνο

έχασα το death metal LIVE στο 7 sins χθες, έχασα και το σημερινό, λόγω ίωσης…

[I]Ε, μα τι μικρόβια είναι αυτά που σε καθηλώνουν στο καναπέ;;;[/I] :frowning:

Χθές η συναυλία ήταν τρομερή, τα παιδιά τα έδωσαν όλα. Ιδιαίτερα συμπαθητικοί ήταν και vomitile που πρώτη φορά τους άκουσα η αλήθεια είναι και με έπεισαν πλήρως. Μακάρι να μας ξανάρθουν. Καλά κλασσικά exarsis-biocancer τρελές εμφανίσεις, με το κοινό να πηγαίνει πέρα δώθε, stagediving κάθε δεύτερο κτλ κτλ. Οι acid death τώρα, που πρώτη φορά είδα live ήταν αρκετά καλοί αν και περίμενα να είχαν λίγο καλύτερο ήχο, πχ τα solo πολλές φορές δεν ακούγονταν γιατί η ρυθμική και το μπάσο δεν τα άφηναν να ακουστούν και γενικά διάφορα τέτοια. Τα κομμάτια απο το eidolon είναι πολύ δυνατά live. Οι onslaught μπήκαν με πάρα πολύ τσαμπουκά και όρεξη στο παιχνίδι, έγινε και εκεί τεράστιος χαμός. Και αυτοί είχαν προβλήματα στον ήχο αλλά δεν φάνηκαν να τους επηρεάζουν αφού γάμησαν τα πάντα! Stagediving έχασα το μέτρημα με τις φορές που έκανα!
Σήμερα ο λαιμός μου με έχει πεθάνει btw. Αυχενικοί σπόνδυλοι και λοιποί μυς με έχουν πεθάνει και δεν μπορώ να τον κουνήσω καλά καλά. Ίδωμεν
Hail σε Imperium που γνώρισα στο live! Τον αναγνώρισα απο photo που είχα δεί εδώ στο forum

κλασσικος ηχος-μουντιλα στο αν χτες, και μαλιστα οχι σταθερος. απο μετριος μεχρι βουρκος.

Σωστος!
Οι onslaught παιξανε πολυ καλα! Νταξει βγηκανε με 4-5 καινουρια κομματια και ψιλοβαρεθηκα προσωπικα, αλλα μετα ολο το the force και 3 κομματια απο το Power from Hell μας αποζημιωσαν.
Δε θα τη μνημονευω τη συναυλια, αλλα περασα πολυ καλα!