Opeth 4/12 Θεσσαλονικη & 5/12 Αθηνα

Ηρθαν Απρίλιο, με 33?, ο κόσμος τα έδωσε, δεν νομίζω ότι θα θέλει να τα ξαναδώσει και τώρα με τόσο μαλακισμένη τιμή…

Αλλά…

Ακριβώς, πιστεύω θα γεμίσει πάλι.

Μπλουζάκια με το εξώφυλλο του Watershed.

Οσο για μένα, ευτυχώς είναι καθαρό το μυαλό και δεν διανοήθηκα από την ανακοίνωση να πλησιάσω.

Φιλε νταξει 35 εκαναν και οι Paradise Lost απο προπωληση… Για μενα οι opeth ειναι στο τοπ5 μου οποτε εγω τα δινω τα λεφτα και ας ειναι δευτερη φορα σε ενα χρονο. Το μονο σιγουρο ειναι οτι κανουν κ γαμω τα λάιβ και θα περασω τουλαχιστον γαματα…

Πήρα και γω εισιτήριο για Σαλόνικα Νο73! Έλα και την πλησιάζουμε την κατοστάδα!!!:lol: Όσοι και να μαστε θα περάσουμε ΥΠΕΡΟΧΑ (και θα πάω και μόνη μου… τι σημασία έχει?) OPETH λέμε!!!:vibrate::drunk:

Ενταξει δεν ειναι αναγκη να εισαι μονη σου εγω θα παω με 5-6 φιλους κ φιλες μου αμα θες πες φεισμπουκ ονομα να δω φοτο η πες κανα μσν οτι εχεις για να σε ξεχωρισω. Γενικα αμα χτυπιεσαι με ατομα που δεν ειναι παντελως αγνωστα λεει πολυ. Ετσι κ αλλιως οπως το κοβω λιγοι θα ειμαστε οποτε δεν θα ειναι δυσκολο…

tsimpisa k gw me ena filaraki eishthriakia gia salonikh.yp ari8mon 98.ante ftasame ta 100 atoma sth salonikh.kai kala krasa…

α παιδια κ γω μονη μου θα μαι! αν με θελτε!! :p:lol:#-o

ποστ φωτο και όλο και κάτι γίνεται…

10 ευρώ στοιχημα οτι δεν ειναι κοπελα :D:p

Με τόσες “μόνες” που θα σκάσουν στο λάηβ, αρχίζω και το σκέφτομαι σοβαρά να πάω.

Guys περιμένουμε ανταπόκριση όσοι πάτε Παρασκευή, να ξέρουμε τι θα συναντήσουμε οι Σαββατιανοί :smiley:

τελικα η συναυλια ποτε ειναι στη θεσσαλονικη? γτ το εισητηριο που πηρα σημερα γραφει πανω στις 5 του μηνος το σαββατο!

ειναι τη παρασκευη στις 4 του μηνος
εχει αλλαξει η ημερομηνια

τα καλα live ειναι του χρονου…blackwater park παιγμενο ολοκληρο !!!

Opeth will be celebrating their twentieth anniversary in the spring of 2010 with a series of six exclusive shows around the globe.

At each show, the band will perform[B] two sets[/B]. The [B]first set [/B]will feature the band playing its breakthrough epic [B]Blackwater Park in its entirety[/B]. The second set will consist of mixed material from the band?s extensive catalog. The band will be playing for over two hours at carefully selected venues in order to achieve an element of intimacy and exclusivity, and an overall ?You had to be there? vibe!?

The dates for the anniversary celebration shows run as follows:

March 30th Stockholm, SWE ? Cirkus
April 01st Essen, GER ? Lichtburg
April 03rd Paris, FRA ? Bataclan
April 05th London, UK ? Royal Albert Hall
April 07th New York, NY ? Terminal 5
April 09th Los Angeles, CA ? The Wiltern

Όταν λες ολοκληρο το blackwater park εννοείς όλο το άλμπουμ???8O8O8O Αν γίνει αυτό θα ναι θαύμα!!! Μακάρι να έρθουν και δω! Είναι ο αγαπημένος μου δίσκος! Μόνο τότε θα ακούσω το bleak ολόκληρο μου φαίνεται:(

Καλα δεν τρελαινομαι για μαυρονερο παρκο αλλα το δευτερο σετ πρεπει να γαμαει γτ λογικα θα παιξουνε μπολικο μορνινγκραις και ορκιντ… ΔΙΑΟΛΕ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ!

θα το παιξουν ολο , απ’την αρχη εως το τελος

θα ειναι μονο οι 6 εμφανισεις σε σουηδια,λονδινο,παρισι,γερμανια,αμερικη

αμα τωρα βαλουν κ αλλες τι να σου πω :roll:δ

ξερει καποιος τπτ σχετικα με το λεωφορειο προς το principal?

ξερετε κανα λεοφωρειο απο κεντρο που να βολευει για το fuzz??
κ σε ποια σταση στη πειραιως ειναι το fuzz?

Τα λεωφορεία για το πρίνσιπαλ ξεκινάνε από λευκό πύργο 8 η ώρα. Πάρε να κλείσεις θέση.:wink:

ΕΠΕΙΓΟΝ:
έχω εισητήριο για το live της Αθηνας κ επειδή για προσωπικούς λόγους δε θα πάω το πουλάω στην κανονική του τιμή. Είμαι Πάτρα, αν ενδιαφερεστε στειλτε pm ή καντε post, είναι κρίμα να μου μείνει το εισητήριο.