Οι Opeth τον μάρτιο!

Τι γίνεται ρε παιδιά;Θα τρελαθούμε τελείως!Η μπαντάρα που τα cdιά της τα έχω λιώσει έρχεται για συναυλία!Θεέ μου,τι άλλο θα δω στη ζωή μου!Πω!Alis,θα το κάψουμε το 2ο!

Κάάάάάάβλα!!!
Η μεγαλύτερη metal μπάντα αυτή τη στιγμή στον πλανήτη ξανάρχεται!Δεν κρατιέμαι!Αφού δεν πήγα πέρυσι φέτος θα είναι ΓΑΜΑΤΑ!!!

Οι χαρακτηρισμοί σας είναι τουλάχιστον υπερβολικοί.
Τέλος πάντων, θέλω πολύ να τους ξαναδώ αλλά προέχουν χιλιάδες άλλα λάιβ φέτος (δυστυχώς ή ευτυχώς). Αν περισσέψουν λεφτά φύγαμε.

Δε #@$#&^*^ ρε Γιάννη?

[size=6]OPETH /m[/size]

Ούτε ο πυρετός δε θα με πτοήσει αυτή τη φορά!!!

re pedia mia erotisi…distixos ime kipro kai dierotoumoun an eperna sto ticket house tha mporousan na mou stiloun to isitirio me gramma?
an 3eri kaneis sas prin na tous piaso til :stuck_out_tongue:

Ειναι πολλες οι καλες συναυλιες και τα λεφτα λιγα…Αν περισσεψουν, οπως σωστα ειπε ο Ανχολι, ειμαστε εκει.

Θα μπω τσαμπα λογω ‘διασυνδεσεων’.
Και να πληρωνα ομως, παλι θα πηγαινα…
Δε θα το εχανα με τιποτα

Ανυπομονω να τους δω!!!
Αντε να ρθει ο Μαρτης… [-o<

re paidia mipos iparxei support act?

Θα ειμαι στους VIP 8) :smiley: :smiley: :smiley:

Opeth? To Martio??

OOOOOoooooOOOO!!!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

mipos iparxei kanena setlist?

ligo eos poli ipervolikos

ligo eos poli ipervolikos[/quote]

Όντως είναι υπερβολή, αλλά οι Οpeth έβγαλαν ένα τεράστιο cd το Damnation. Ελπίζω κάποια στιγμή από proggresive death metal, να γίνουν proggresive metal ΣΚΕΤΟ…

kai gia na sas po kai kati gia na ksenerosete…paizoun sto club 22 opou o ixos ine ligo gamiseta

Τέλη μάλλον δεν ξέρεις τι λες! Εγώ παρακαλάω να γίνουν κάποια στιγμή σκέτη death μπάντα μπας και δούμε ασπρη μέρα! Στο γήπεδο του death metal παίζουν καλλίτερη μπάλα!
Και δεν είναι proggresive death metal μπάντα. Οι Cynic, Atheist & τα τελευταία των Death ήταν proggresive death metal. Α και το Damnation ήταν τρομερή ξενέρα!!!

Φίλε nihilist είναι φυσικό να υπάρχουν αντιθέσεις… πιστεύω όμως ότι θα έπρεπε να εκφράζονται πιο κόσμια. Εντελώς φιλικά στο λέω, όχι ως συμβουλή :wink:

Υ.Γ. RAINBOW, απίστευτο μου φαίνεται ότι τα λέω εγώ αυτά! :lol:

Sorry αν φάνηκα επιθετικός, δεν είχα σκοπό για αντιπαράθεση. Αντιθέσεις είναι λογικό και επιβάλεται να υπάρχουν! Αν συμφωνούσαμε όλοι πιο το νόημα να συζητάμε άλλωστε. :smiley:

Βασικά εγώ επιμένω στο ότι το Damnation γαμάει (συνηρρημένο γαμεί)… Γούστα είναι αυτά…

Ντάξει καλό το Damnation, αλλά κατ’εμέ δεν πλησιάζει καν το Still Life και το Blackwater Park. Απλά στο damnation τους έφαγε η πολύ παρέα με τον Wilson.