Οι Opeth τον μάρτιο!

Ουχουχου!! Κρίμα, κρίμα…πάνω που έλεγα να ερχόμουν στο group σου για να σας ανέβαζα το επίπεδο… 8)

Λιγάκι off-topic αλλά ο Άκερφελντ θα συνεργαστεί με τον Portnoy και τον Wilson (των Porcupine…) :wink:[/quote]

Περιμένω πως και πως να το δω αυτό

ixame erthei 2 atoma apo kipro…mporo na po pos i sinavlia itan TELIA…kai vevea elpizo na tous 3anado…apoti akougete stin athina prepi na itan kaliteri i vradia apo thesalloniki…

esis pou isastan athina gia pite kai se aftous pou ine thesalloniki ti elege o akerfeld…
“The cunts from Thesalloniki said that you in Athens dont know how to headband”…
kai meta arxise mia antithesi anamesa stin athina kai thesalloniki je sto telos leei
“Den thelo na fano ego aftos pou sas ta leei…tha mplexo”

o ixos itan ok kai pistevo ta paidia ixan energia…

headbanging δεν κανω γιατι το θεωρω μλκια…
τεσπα το θεμα ειναι οτι οι ηχοληπτες ειναι μλκες,η υδρογειος απαραδεκτη για μια ακομα φορα,και πιστευω δεν αξιζει να βλεπεις τις αγαπημενες σου μπαντες με σκατοηχο.καλυτερα να μην πας καθολου…και οπεθ δεν ειχαν και τον καλυτερο ηχο…αλλα παλι γουσταρα ως ενα βαθμο.αμα ειχαν ηχο θα κατεβαινα και αθηνα…δεν ξερω τι παιζει με το gagarin και τα αλλα clubs αλλα η υδρογειος εχει ιστορια κακου ηχου…για πειτε για αθηνα τα λαιβαδικα??

ΟΙ Οpeth ΤΑ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ LIVE :twisted: :twisted: :smiley: :smiley: :smiley:
AYTA EINAI PE…

Επιτέλους να και μια νορμάλ on topic απάντηση!
Κόντεψα να διαβάσω όλο το topic για να καταλάβω αν ήταν καλή η συναυλία ή όχι…

lol :smiley:
Γιατι δεν ησουν εκει?

Γιατί ήταν Τρίτη…

Tι συναυλιαρα ρε συ Princes…ο ντραμερ τους ελειπε…αυτο ειναι τουλ 3 στα 10 μειον για να μην πω παραπανω.ο αλλος τουλ επαιξε αυτα που ειναι στους δισκους.
Και για μια ακομη φορα φαινεται η διαφορα αθηνας θεσ/νικης…θεσ/νικη αρπαχτες αφου εχουν ειδη κλεισει στην αθηνα και ηχος σκατα οπως παντα…εκτως απο την φορα τοτε το 2000 περιοδειας Blackwater park μονο αθηνα και τοτε ολα ηταν απιστευτα!!! οσοι δεν πηγαν εκει χασαν!!!ελπιζω να τους ξαναδω αθηνα την επομενη φορα…

Καμια αλλη γνωμη για τη συναυλια απο θεσ/νικη??? ειμαι πραγματικα περιεργος. :? :? :?

Μπορεις να μην εισαι τοσο μιζερος και γκρινιαρης?
Εγω περασα καταπληκτικα.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Πριν ενα χρονο ουτε εγω θα ειχα προβλημα και θα καραγουσταρα. τωρα ομως ευτυχως η δυστυχως αλλαξα στον τροπο που βλεπω και ακουω τη μουσικη .αλλα και στον τροπο που βλεπω συναυλιες(ειμαι και 22 πια :())
.Rush k Kansas που ειδα ηταν ολα τελεια απο αποχη ηχου. Dream theater απ την αλλη οχι…ετσι και opeth…και οσο κοιτουσα τον Peter και τον εβλεπα να παιζει και να γουσταρει ηθελα κι εγω να γουσταρω αλλα δεν ακουγα.και κοιτουσα απ την αλλη γιατι ξενερωνα. Παλι ομως γουσταρα πολυ. kαι ειναι και 30 Ευρο ε…μην ξεχναμε,να ταν πιο λιγα να πω ενταξει…και το συζητουσαμε 4-5 φιλοι και ολοι ειχαν τηνιδια γνωμη αλλα αυτοι ηταν λιγω πιο αδιαφοροι. Συγνωμη για το μεγαλο ποστ…

Μηπως εγινε κατι αυτο το χρονο και αλλαξε ο τροπος που βλεπεις στις συναυλιες?
…και μαλλον σ’επηρέασε? :roll: :?

Πιστευω οτι στη συναυλια πας για να διασκεδασει και να περασεις καλα, ακουγοντας τη μουσικη που σου αρεσει. :smiley: Αν εστιασεις σ’αυτο ολα σου φαινονται τελεια μετα. :smiley: :smiley: Και τα λεφτα που λες, δε τα υπολογιζω, γιατι πιανουν τοπο. Και μονο το συναισθημα πριν απο τη συναυλια ειναι απλως υπεροχο… :smiley: :smiley:
Ετσι τουλαχιστον το βλεπω:roll: