Orphaned Land: 12/10 - Θεσσαλονίκη (8Ball) & 13/10 - Αθήνα (Κύτταρο)

Μόλις ανακοινώθηκε στην επίσημη σελίδα τους

http://orphaned-land.com/tour.html

[SIZE=“6”][B][SIZE=“7”]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA[/SIZE][/B]

ΨΟΦΑΩ!!! ΠΕΘΑΙΝΩ!!! [/SIZE]

Τους είχα χάσει τότε στην Δράμα/Ξάνθη (ή όπου είχε γίνει τελικά) με την ότι να ναι διοργάνωση εκείνου του φεστιβάλ που τελικά πραγματοποιήθηκε ενώ είχαν πει ότι ακυρώθηκε…

[SIZE=“5”][B]ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΣΑΛΟΝΙΚΑ!!!
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
Χ-Α-Μ-Ο-Σ!!![/B][/SIZE]
:yahoo::yahoo::yahoo::drunk::drunk::drunk:

Είχαν γαμήσει τότε στη Δράμα, κρίμα που τους είχες χάσει

Σε πιστεύω! :frowning: Εμ αφού από διοργανώσεις σκίζουμε… μια λένε ότι θα γίνει, μετά του άλλαξαν πόλη, αργότερα ανακοίνωσαν ότι δεν υπήρξε η απαραίτητη ανταπόκριση και ακυρώνεται και τελικά πραγματοποιήθηκε… ότι να ναι! Μια φορά να οργανώσουν κάτι σωστά να ξέρει και ο κόσμος τι του γίνεται… καημό το χω! Έχω χάσει 2-3 φορές διαμάντια από τέτοιες μαλακίες, η απόλυτη ανοργανωσιά!!!

Ελπίζω να μην έχουν χάσει το κέφι τους συναυλιακά και να απολαύσουμε αντίστοιχο λαιβ. Αν κρίνω πάντως απο το dvd που είχαν κυκλοφορήσει 1-2 χρόνια πριν είναι στα φόρτε τους!!! :smiley:

χαχ, τι θυμηθηκατε τωρα, ρε θηρια?
ενταξει, εμπειρια αυτο το φεστ. Ωραιος χωρος, υποσχομενο line-up και ο ορισμος της ανοργανωσιας. Τα συγκροτηματα να βγαινουν με 4ωρη καθυστερηση, η 2η σκηνη να μην υπαρχει, η τιμη της μπυρας να ανεβαινει καθε μερα του φεστιβαλ(αυτος ηταν πληθωρισμος)… μεγαλες στιγμες :stuck_out_tongue:

ΜΗ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΕΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΠΛΗΓΗ!!!:cry:

[SPOILER]Τρελό το αφισάκι που το ξετρύπωσες??? :respect:[/SPOILER]

Όντως ο χώρος ήταν όμορφος, αλλά όχι κατάλληλα φτιαγμένος για κόσμο.
Θυμάμαι να τρώω το ίδιο σάντουιτς αναγκαστικά για 3 ημέρες.
Anywayz, όντως απο πλευράς οργάνωσης ήταν ό,τι χειρότερο με διαφορά.
Την πρώτη μέρα δεν υπήρξε δεύτερη σκηνή όντως, και ύστερα υπήρξαν και κάποιες τρανταχτές ακυρώσεις όπως rotting christ και ektomorf.
Πάντως orphaned land εγγύηση, πολύς χορός. Καλά να περάσετε!

ενα απλο google search εκανα με το ονομα του fest, no big deal :wink:

βτγ, το φεστ ειχε ξεκινησει για να γινει στο camping της ασπροβαλτας, αλλαξε 1η φορα και το πηγαν στην Σταυρουπολη Ξανθης, αλλα επεσε ακυρο και απο κει και τελικα κατεληξε στα κοκκινογεια Δραμας

τωρα που το βλεπω εχει και ανταποκριση στο [I]rocking[/I]

την 2η χρονια εβαλε μονο ελληνικα γκρουπ(και αν θυμαμαι καλα δεν ηταν αποκλειστικα μεταλ) αλλα πρεπει να εκοψε 2-ψηφιο αριθμο εισητηριων και ο διοργανωτης δεν το ξανατολμησε(και μαλλον εφυγε στο εξωτερικο για να μην τον κλεισουν μεσα για χρεη:!:slight_smile:

τουλαχιστον ειδαμε τοτες Orphaned Land+Moonsorrow \m/

8O8O8O8O8O Είχε και MOONSORROW??? Αυτό δε το θυμόμουν ΚΑΘΟΛΟΥ!!!:cry:Ευτυχώς τους είχα δει πριν 3 χρόνια Γερμανία αλλιώς θα έκλαιγα διπλά τώρα :stuck_out_tongue: ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ ήρθαν Moonsorrow Ελλάδα και το έχασα!!! :frowning:

Πολυ ενδιαφερον αυτο!

Επιτέλους ρε π&%#@η μου! Η συναυλία τους στην Σαλόνικα πριν πολλά χρόνια είναι από τις πιο αγαπημένες μου. Χαμός!

Ναι ρε φίλε, πολύ χάρηκα με αυτο. Από τα πολύ-πολύ-πολύ αγαπημένου μου συγκροτήματα, πιστεύω θα περάσουμε γαμάτα. Δε χάνεται για τίποτα στον κόσμο.

αναμενόμενο ήταν να κάνουν μια επίσκεψη και από δω. συν και ο καινούριος δίσκος που θα έρθει.

μέχρι τότε εύχομαι να παρευρεθώ και εγώ Σαλόνικα.
γιατί και ο χορός επιτρέπεται στο μέταλ :yahoo:

Επιτέλους!!! 8)

πωωωωω γαμω! μεσα απο τωρα!

Gagarin η συναυλία. Καλύτερα για μένα. Έχει και συμπαθητικό σαπόρτ βλέπε Bilocate και νορμάλ τιμή νομίζω.

οι ημερομηνίες μάλλον είναι ανάποδα…

τελικα Θεσσαλονικη…?ακυρο?!:frowning:

πού το είδες;

λαθος ενημερωση ειχα!!συγνωμη κανονικα στις 13!!!:smiley: