Orphaned Land: 12/10 - Θεσσαλονίκη (8Ball) & 13/10 - Αθήνα (Κύτταρο)

αλλαγή χώρου. στο FUZZ τελικά

Το Fuzz πώς είναι από άποψη ήχου και κλιματισμού; Έχω να πάω 3 χρόνια σε αυτό και θυμάμαι ότι δεν είχε καθόλου καλό κλιματισμό. Επίσης την μία φορά που πήγα είχε πολύ καλό ήχο (Isis), την άλλη μέτριο ως κακό (Fates Warning).

Έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση;

check any thread με συναυλιες στο fuzz… Θα παρεις γρηγορα την απαντηση σου:wink:

ωχχχ τωρα το ειδα αυτο :?

εε θεσσ θα ειμαι το σκ οπότε θα παω μωρε αν και δεν τρελαίνομαι…

πια ειναι η τιμή για θεσσ? 23?

15 προπώληση, 18 πόρτα.

Όχι fuzz :frowning: έχει κανείς καμιά ιδέα πως πάει η προπώληση? Φοβάμαι ότι δεν θα ήμαστε πάνω από 100 άτομα. Για κάποιο λόγο η Ελλάδα είναι το μόνο μέρος που δεν πιάνουν με τίποτα οι Orphaned. Ίσως να φταίει το μπούχτισμα με το τσιφτετέλι.

Θεσσαλονικη με 15 ευρω εισητηριο αν δε γεμισει το eightball θα ειμαστε τραγικοι. Μονο Μπιγαλη και εντεχνους σε εμμηνοπαυση θα βλεπουμε μεχρι να βγουμε απ’την κριση! Και εχουμε να κανουμε με μπανταρα που κυκλοφορησε πολυ δυνατο αλμπουμ και στα λαιβ γαμαει. Αν δε παμε Οrphaned Land και Primordial δεν περαστικα μας.

Χλωμο να γεμισει. Θυμαμαι τα χαλια μας κ την προηγουμενη φορα

primordial την προηγουμενη φορα ειχαν αρκετο κοσμο στο 8μπαλλο, οχι?
δεν βλεπω γιατι να μην εχουν και τωρα, ασε που ειναι και σαββατο.
τωρα για Orphaned Land, ειναι δυσκολη μερα(βασικα ακολουθει δυσκολη μερα)+εχει ενα καρο support, που σημαινει οτι, με τα σημερινα δεδομενα(σχεδον παντα μεγαλη καθυστερηση στην εναρξη της συναυλιας), κανεις δεν ξερει αν το live θα ληξει πριν το ξημερωμα :stuck_out_tongue:

οποτες εργαζομενα νιατα που εχουν να τρεχουν σε δουλειες την επομενη και δεν καιγονται και τοσο για orphaned land παιζει να μην τιμησουν :roll:
(θα το γραφω μεχρι να φιλοτιμηθουν οι διοργανωτες να ξεκινανε τις συναυλιες on time-για πολυ καιρο ακομα δηλαδη :p)

Και μεχρι να μας εξηγησουν την υπαρξη των περισσοτέρων του ενός support

Οποιοδηποτε σαπορτ καλο ή κακο μπορει να μαζεψει δεκα,εικοσι,εκατο ατομα αναλογα την περιπτωση,τα οποια διαφορετικα δν θα πηγαιναν στο live.

ναι αλλά όταν τα 4 support τελειώνουν στις 23:50 και οι headliners βγαίνουν 00:00, ε είναι λίγο μαλακία γενικά. ειδικά όταν την επόμενη είναι εργάσιμη. φυσικά το 8μπολ μια ζωή για τον πούτσο ήταν, γιατί να αλλάξει τώρα.

για σολντ άουτ γελάμε, ας έχει πάνω από 150 άτομα και θα είναι καλά, μόνο με μπατμανίδη, φαεναμαλάκα και μπίγαλη γεμίζει το κωλομάγαζο.

Φυσικά και δεν συμφωνώ με την φάση με τα πολλά σαπορτ.Και τώρα στους Orphaned Land την επόμενη μέρα στις 6 ξυπνάω.Μακάρι να μην είχε κανένα σαπορτ.Απλά λέω ότι αυτό σκέφτονται οι διοργανωτές.

συμφωνούμε τι αξίζει διοργανωτικά αυτό το μαγαζί, αλλά εφέτος παίζει τόσο πολύ
και για τους παραπάνω λόγους έχασα (κι έχασαν)… χάσαμε όλοι. έτσι το βλέπω εγώ!

προπωληση που παιζει ?

κατω απο 100

Κατω απο 100 προπωληση και το πηγαν σε μεγαλυτερο χωρο;

κατι παιχτηκε με τα ηχοληπτικα νομιζω.δεν εχει να κανει με θεμα κοσμου.

τι κατω απο 100 ρε, εννοω που πουλανε :stuck_out_tongue:

Για 8ball πήρα την προηγούμενη εβδομάδα και έχω το 015 :stuck_out_tongue: