Oscar ποζεριας

ποιος πιστευετε οτι ειναι ο πιο ποζερας(ποζερικο group)??

ανεξαρτητα απο την μουσικη που παιζουν

Μουσικά Alice Cooper και Manowar μου αρέσουν περισσότερο… Οπότε επειδή και οι 4 είναι ασχημοποζεράδες, δηλαδή ποζεριάζουν για να κρύψουν την ασχήμια τους, θα ψηφίσω τον Manson, ως τον πλέον χάλια και μουσικά και εμφανισιακά…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Δεν μπόρεσα να αντισταθώ?

Και χωρίς καθόλου σκέψη: manowar?


Δεν μπόρεσα να αντισταθώ?

Και χωρίς καθόλου σκέψη: manowar?[/quote]

Έχεις μια αντιπάθεια στους βαρβατάντρες, δεν σε αδικώ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Δεν μπόρεσα να αντισταθώ?

Και χωρίς καθόλου σκέψη: manowar?[/quote]

Έχεις μια αντιπάθεια στους βαρβατάντρες, δεν σε αδικώ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
:lol: :lol:

Ειδικά μετά που γνώρισα και εσένα, έχω μια αντιπάθεια στους άντρες γενικότερα?

oso kai na diafonousame gia tous floyd me ton telisvas…tora tha simfonisoume 100% :smiley: :smiley: :smiley:
apopsi mou–>oi manowar mousika ine para poli kaliteroi kai apo manson kai apo cooper

τον cooper μην το βαζετε στο ιδιο σακι με τους καραγκιοζηδες…
αυτα που εκανε το 70 λιγοι τα κανανε…ο ανθρωπος αυτα που εγραφε ηταν απιστευτα!
ηταν μουσικη παρασταση θεατρο!δεν ηταν σαν αυτους τους αταλαντους που επειδη δεν ξεραν απο μουσικη κανανε ποζεριες…

Ο ALICE COOPER ΚΑΙ ΟΙ KISS HTAN ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΣΤΗΝ ΠΟΖΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΣΤΕΡΟΥΝ ΣΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο bluezlick.ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑΝ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΨΗΦΙΖΩ KISS ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΔΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΤΟ THE LAST KISS CONCERT(ΕΤΟΣ 2000 AN ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΟΙ!!!

Ειδικά μετά που γνώρισα και εσένα, έχω μια αντιπάθεια στους άντρες γενικότερα?[/quote]

Έρωτα μου αγιάτρευτε γιατί με απαρνείσαι; Aφού οι Manowar είναι μια χαρά… Τέλος πάντων ο Alice Cooper είναι γίγαντας και καθόλου ποζεράς με την κακή έννοια, αντιθέτως οι KISS αν και έχω δύο dvdάκια τους… Ειδικά σ’ αυτό με τη συμφωνική είναι αρκετά καλοί…

prosopika mou aresei poli i mousiki tou cooper alla theoro kai tous manowar apo tous protopourous ,tis Metal skinis tou 80+…
opos mou aresoun mousika kai oi KISS…
se live den mporo na po pos me trelanan pantos…
apo apopsis pozerias tora tha psifiso Manson…
(o opoios den mou aresei oute mousika …oute performance me enthousiazei) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

κανενας απο αυτους.Το οσκαρ ποζεριας το περνει ο Vin Diesel στο Chronicles of Riddick.Αυτοι ολοι ειναι φλοροι μπροστα του

Wraia to etheses! Apopsh mou! Oso kai na diafwnw den borw na sou pw tipota! Pw re gmt,ginamai politismeno forum… :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> Swstoooooos! Twra kai egw tha psifisw ayto to ypoleimma antrwpou… :lol:

Ψηφίζω telisvas


Δεν μπόρεσα να αντισταθώ?

Και χωρίς καθόλου σκέψη: manowar?[/quote]
Ρανια μαζι σου!

[size=1]Για να διαπιστωσω οτι μονο εμεις οι 2 ψηφισαμε manowar…[/size]

Ο Τέλης γιατί δεν είναι υποψήφιος??? :lol:

Ειναι στο απυροβλυτο, εκτος συναγωνισμου… :stuck_out_tongue:

Ειναι στο απυροβλυτο, εκτος συναγωνισμου… :P[/quote]

Επειδή όλοι αυτοί έχουν τα χάλια τους, ενώ εγώ είμαι πολύ όμορφος…

Τουλάχιστον έτσι μου έλεγε η Σόφι την προηγούμενη Δευτέρα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λεω κατι μλκιες οταν πινω… :stuck_out_tongue:

[size=1]Αλλα μην βγαινουμε εκτος θεματος…[/size]