Oscar ποζεριας

Ναι αλλά το Wasted time των Europe έχει απίστευτο solo…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε εσύ είσαι χειρότερη από μένα στο off topic. Πρέπει να λάβω τα μέτρα μου

:idea: …na me xastoukiseis…

:idea: …na me xastoukiseis…[/quote]

Oχι σήμερα είναι η μέρα της γυναίκας… Από αύριο ίσως… Θα πάθει εγκεφαλικό ο Ηλίας

And the oscar goes to…
Joe DeMaio
Απιστευτο ποζερι!!

Δυσκολο παιχνιδι…

Και λίγα λες…
Απόρω πως κάθονται κάποιοι και τον ακούνε και τον “θαυμάζουν” κιόλας…

Και λίγα λες…
Απόρω πως κάθονται κάποιοι και τον ακούνε και τον “θαυμάζουν” κιόλας…[/quote]

Και εγώ με την ίδια απορία έχω :-k :-k :-k :-k :-k :-k

ίδικά όταν ένας φίλος μου και καλά μεταλάς μου είπε ότι του αρέσει 2 μέρες που έμενα σ’αυτόν ακούσε το κύριγμα της ζωής του :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (φαντάζωμαι ότι όταν έφυγα θα έκανε πάρτυ :lol: :lol: :lol: )

Οχι μονο αυτος. Ολοι οι MANOWAR…

Motley crue.Take a ride on the wild side…

Gary Glitter δίχως συζήτηση!

yeah!

απολαύστε!

Manson manson manson και πάλι manson manson manson…
Ο άνθρωπος κάνει ότι περνάει από το χέρι του για να κρατηθεί στηυ σκηνή και στη δημοσιότητα που έχει ξεχάσει πια τον εαυτό του…Για μένα είναι το χειρότερο ποζέρι ever…Και να φανταστείς υπάρχουν άτομα που τοω θαυμάζουν επειδή και καλά είναι μάγκας που κάνει μ… πάνω στη σκηνή για να τραβήξει το ενδιαφέρον…Δεν κοιτάει να βελτιωθεί που έχει καταντήσει σαν ανάποδο γαμώτο…

τι σχέση έχει ο alice cooper με τις κομματάρες του δίπλα στους κοναν manowar??? έλεος…

πιο ποζερια οι manowar, κυριως ο de maio (ετσι γραφεται νομιζω, βαριεμαι να παω να δω). Αλλοι ποζεραδες ειναι οι kiss και φυσικα, οι slipknot-korn.

Εγώ θα έλεγα korn-slipknot για τον λόγο ότι οι korn όχι απλά είναι ποσέρια του κερατά αλλά ακόμη ψάχνονται για την μουσική τους παιδία…Όσο για τους slipknot σαφώς και είναι στημένοι αλλά μερικές στιγμές ποζεριας τους εγώ τις γουστάρω( :!: )

Και ο David Lee Roth επίσης μεγάλο ποζέρι. 8)

Νικητής για μένα είναι ο κ. Manson… εκτός τον Cooper (που για μένα δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία) οι άλλες δυο μπάντες είναι στήθος με στήθος αλλα ευτυχώς περιορίζονται στην γελοιότητα…

Που το βρηκες ρε θηριο? Αυτο το εχουμε λιγοι στην Ελλαδα.

Bασικα το metal ειναι ποζεραδικο…Κιθαρες στα ουρανια,pyros,eddieδες και γενικα show…

Aυτο βεβαια δεν ειναι κακο… Ενας απο τους λογους που γουσταρω αυτη την μουσικη ειναι και το Show…:band:

8O 8O 8O

freedomofrock, απίστευτο μου φαίνεται ότι έγραψες εσύ κάτι τέτοιο!
Ρε, μπάς και είσαι διχασμένη προσωπικότητα; :lol:

Γιατι???