Over The Rainbow σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Γιάννενα..!

Σωστοτατος…Θα συμφωνησω…

γουσταρω πολυ ρε!!!

Πρόκειται για ιστορικό λάηβ κ βεβαίως θα το τιμήσουμε… άλλωστε, πότε θα ξαναδούμε Turner κ Blackmore (έστω κ υιό) μαζί?!?:roll:

αν ξερει κανεις του catch the rainbow η εκτελεση ειναι οπως στο on stage;;;;;:-k:-k:-k

οι 4 από τους 5 Rainbow θα είναι εκεί, άρα θα πρόκειται περί αρκετά καλής φάσης

Πάντως, έχω αρχίσει να κλίνω προς το να πάω… Δε βγαίνω μάνα μου με τόσες συναυλίες, θα το κλείσω το μαγαζί…

κατανοητό, αλλά από την άλλη που να πάρει ο Δίας ακούγεται καλή φάση…

θα είναι απο τα κλαυτερα live του χειμώνα! σίγουρα πράματα!!!

μμμμ…όσο για το catch the rainbow, δεν ήταν οπως η εκτέλεση που υπάρχει στο on stage, γενικά δεν κάνουν αυτα τα μεκροοοοοσυρτα σόλο που έκανε ο blackmore… (καλύτερα!!! :lol:)

ψήνεσαι αντί για Γιάννενα να τους φέρουμε Πάτρα που είναι και πιο κοντά;
α ρε τιμημένη μιναρούπολη για τον Πλούταρχο είσαι μόνο…

Ναι, μωρέ, θα υπερνικήσουμε τα μικρά προβλήματα οικονομικής φύσης και θα δηλώσουμε παρόντες…

…λιτότητα και οικονομία για να βγει το μπιλιετάκι…

Θα βγει ρε, απλά το κάνω λίγο πιο πομπώδες…:stuck_out_tongue:

λέω και εγώ, δεν θα γκρινιάξεις λιγάκι? :stuck_out_tongue:

Συμφωνω 100%

Αρπαχτή του κερατά είναι. Τι μπάντα είναι αυτή; Aς έπαιρναν τουλάχιστον τον μπατζανάκη του Cozy και τον ξάδερφο της κουνιάδας του Dio.

Οταν έμαθα για το project αυτό, γέλασα
Οταν είδα στο youtube κάποια κλιπάκια από τις πρώτες τους συναυλίες στην Ρωσσία, ντράπηκα.

Να αφήσουν τουλάχιστον ήσυχα τα τραγούδια της Dio era .
Θέλετε και το Catch the Rainbow από την έκδοση του OnStage !!!

Kαλύτερα δείτε την version με τον φίλο μου τον Fabrizio :


Ποιος διοργανώνει?

Μην σκατε παιδες!! θα παμε σαν να ειναι ενα support group των Rainbow!! τελικα πιστευω θα ειναι κατι πολυ καλυτερο και οτι θα απολαυσουμε την συναυλια εστω και χωρις Ritchie!!

μην χαλιεστε ρε παιδια! :smiley:

εγω αναλογα το χρημα που θα εχω θα δω

http://www.musicboxproductions.gr/DEFAULT.ASPX?PID=52&DTS=48

Άντε τι κάνουν με τις τιμές???

Πάντως το προμοτάρουν ως πολύ μεγάλο ιβέντ από την ανακοίνωση, οπότε δεν τις βλέπω καλά τις τιμές…

Αλλο ενα ΠΑΝΗΛΙΘΙΟ δελτιο τυπου…γαμω δηλαδη…μπραβο κανατε και χιουμορ και καλα διαλογο και μου εξαψατε την περιεργεια…α ρε μαλακες

ον τοπικ λογικα θα ναι πολυ ωραια συναυλια