Over The Rainbow σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Γιάννενα..!

ξερει κανεις ποτε ξεκιναει η προπωληση για την συναυλια στα Γιαννενα??

Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο… Χωρίς Dio & Ritchie? Ούτως ή άλλως όμως με βλέπω να πηγαίνω…

Μηπως καλα θα ηταν να ανακοινωθουν και οι τιμες για να ξερουμε και τι θα κανουμε???

όντως…είναι δύσκολες αυτές οι μέρες, πρέπει να ξέρουμε να κρατήσουμε και χρήματα όσοι το ψήνομαι…άντε βγάλτε τιμές ρε…

Θεσσαλονίκη είναι 30 ευρώ χωρίς support. :lol: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ!!! 3 και ο κούκος θα ναι…

όντως…μακάρι στην αθήνα να είναι άλλη τιμή, γιατί το είχα ψιλοψήσει να τους δω…αλλά 30 ευρώ δεν δίνω…ίσως για τους αυθεντικούς rainbow, για αυτούς τους παλληκαράδες όμως με την καμμία…

δυστυχώς εκεί που έχουμε καταντήσει φαίνεται “λογική” η τιμή των ? 30. Εγώ περίμενα κανα 20-25άρι

Αρπαχτή του κερατά. Στην υγειά των κορόιδων ωρέ κοπέλια!

30 ε?? Κριμα γιατι ηθελα να τους δω. Με τετοια μυαλα αγαπητοι κυριοι της Music Box θα φατε το κεφαλι σας.

Ε καλά ντε, πόσο να είχε, 15; Με τα σημερινά δεδομένα, 30 Ευρώ για ξένο όνομα είναι λογική τιμή. Δεν είναι και τυχαία τα μέλη της μπάντας, έτσι; Ναι, δεν είναι οι πραγματικοί Rainbow, αλλά - άσχετα αν δεν τον πολυπάω - δεν βλέπεις κάθε μέρα έναν JLT από τα μέρη μας!

Ενα 25αρι πιστευω θα ηταν λογικη τιμη. Απο την στιγμη μαλιστα που παιζουν σε 3 διαφορετικες πολεις μοιραζονται κατα πολυ και τα μεταφορικα κοστη. Ενταξει, εννοειται οτι πανω απ’ολα για τον JLT θα ειναι αξιολογο το event!

μονο και μονο για να λεω στα εγγονια μου μετα απο 50 χρονια οτι τους ειδα θα παω

τους over the rainbow?? :stuck_out_tongue: εγω ακριβως για να μην το λεω στα εγγονια μου δεν θα παω…

και
ετσι το σκεφτομαι και εγω!!τα 30 ευρωπουλα ακουγονται μπολικα…!!30 εδωσα για Scorpions και Παπακωνσταντινου και θα δωσω και στον υιο Blackmore και στον Turner!!!μου ακουγεται καπως παραλογο… ελπιζω γιαννενα να ειναι πιο προσιτι η τιμη…

μπορει καποιος να μου πει που μπορω να δω τιμες εισιτηριων;; ενδιαφερομαι κυριως για γιαννενα…

Όντως τα 30 είναι πολλά. Και δεν είναι το θέμα το αν τα έχει ή δεν τα έχει κάποιος (που κάποιοι δεν τα έχουν), αλλά ότι αφήνει μία αίσθηση ότι είναι αρπαχτή…
Με 5 ευρώ λιγότερα δε θα σωζόταν κανείς, αλλά χτυπάει και διαφορετικά στο μάτι.

Η προπώληση των εισιτηρίων άρχισε:

Public (Πλατεία Συντάγματος - Καραγεώργη Σερβίας 1 / Τηλ. 2103241323,

Fnac (Mall / Τηλ. 2106305555, Γλυφάδα / Τηλ. 2108984300),

Ticket House (Πανεπιστημίου 42 εντός στοάς / Τηλ. 2103608366) και ticketpro.gr

καλα αρχισε η προπωληση.η τιμη ποια ειναι?:-k:-k

Ελα ντε. Θα ειναι σαν την Kinder εκπληξη. Ουτε στο ticketpro εχουν βγει ακομα.

σε ενα site βρηκα τιμη αλλα μαλλον ειναι λαθος γιατι γραφει 129 !!!
http://www.worldticketshop.com/concerts/over_the_rainbow_tickets/59847_over_the_rainbow_thessaloniki

ο,τι να ναι ομως…