Ozzy Osbourne - Scream

Βαρέθηκα τους Ροκάδες με που παίρνουν χάπια για τον προστάτη !!!

Μακάρι να έπαιρνε χάπια μόνο για τον προστάτη χαχαχαχα

ρε παιδια…
τι ψαχνουμε τωρα…
ας ειναι καλος ο δισκος και ας λεγετε “μαριαεφεραταψαρια”
ας ελπισουμε να ειναι σε ενα α επιπεδο ο δισκος…
…ο τροχος εχει ανακαλυφτει εδω και καιρο δυστιχως…

Να βάλει ένα τίτλο σε στυλ δεκαετίας 80 στο Ελληνικό πεντάγραμμο…Ο oZZy Τραγουδά Gus G:p:!:

Καλά αν λέγεται “μαριαεφεραταψαρια” θα το αγοράσω 4 φορές. Μία για να το ακούσω, μία για να το έχω σφραγισμένο στην θήκη του, μία για να το κρεμάσω στον τοίχο και μία για να κοιμάμαι μαζί του!!! :lol:

να παρουμε ο καθενας απο καμια 20αρια και να το μοιραζουμε με τις μπροσουρες μπροστα στο σταθμο του πειραια!!!

Πλάκα πλάκα πότε θα ανακοινωθεί, το όνομα, η ημερομηνία κυκλοφορίας,και κανά live κατά τα μέρη μας;:):!:

Αγνωστο μεχρι στιγμης…

Eγω παντως ειμαι πολυ αισιοδοξος για το νεο του αλμπουμ.Εχει πει οτι το ηχογραφουσε καπου 1μιση χρονο στο στουντιο που εχει στο σπιτι του…οποτε ειχε ρεντα φωναζε τη μπαντα και ηχογραφουσαν8).Επισης ειπε οτι ο δισκος προεκυψε πιο heavy και απο οτι περιμενε(Ο GUSG πρεπει να εβαλε το χερακι του).

ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΔΙΣΚΟΥ ΤΟΥ OZZY…

…“Scream”, ενώ ο τίτλος του πρώτου single είναι “Let Me Hear You Scream”! H παγκόσμια πρεμιέρα του κομματιού θα γίνει στις 14 Απριλίου σε ένα επεισόδιο της γνωστής σειρά “CSI:NY”.

Scream…απο το Soul Sucka καλυτερο παντως.:stuck_out_tongue:

Παιρνοντας ως δειγμα τη συμμετοχη του ozzy στο αλμπουμ του slash η φωνη του στο κομματι που τραγουδησε παλευοταν,ηταν καλη σχετικα,τωρα αν θα παλευεται στο δικο του δισκο…ειδωμεν.:roll:

OZZY OSBOURNE Let Me Hear You Scream

Πρωτο δειγμα με…CSI.:p:p

Ενταξει, μετριο γενικα, αλλα οχι χαλια τουλαχιστον… Για να δουμε…

To πρωτο δειγμα του “Let Me Hear You Scream” που υπαρχει στο youtube, με αφησε καταενθουσιασμενο!Ο ευφιεστατος οζζυ εγραψε ενα τραγουδι που κατα τη γνωμη μου ειναι ο,τι πρεπει για το comeback του ozzfest.Μακαρι να το ακουσουμε και ελλαδα :!:

Ψιλοκαλό είναι τελικά…θα δείξει.

Μουφίτσα ολκής.

δε μου πολυαρεσε το πρωτο δειγμα…ελπιζω να κανω λαθος γιατι τετοια ονοματα μας εχουν συνηθησει σε πολυ καλα αλμπουμ τελευταια…

Bασικα δεν μπορει να φωναξει ο οζζυ,περισσοτερο γκαριζει στο συγκεκριμενο κομματι.Συμπαθητικος ο ηχος του Gus.

ακουσα και εγω ολο το κομματι και οχι το 1 λεπτο απο την σειρα

ειχε πει πως αλλαξε κιθαριστα και παραγωγο γιατι τα τραγουδια ακουγοντουσαν πολυ “αμερικανικα”
φαντασου πως ηταν πριν…

και επισης ειναι λιγο αδικο για τον gus να τον κρινουμε αυστηρα καθως λειτουργησε σαν καποιος που το δωσαν να παιξει κατι συγγεκριμενο στις κιθαρες…
δεν ειναι δικα του τα κομματια.
οποτε δεν μπορουμε να πουμε α, αυτο δεν ειναι καλη κιθαρα…
οτι του εδωσαν εκανε…

αντε να δουμε βεβαια…

αα, το κομματι μια χαρουλα ειναι…

ωραιο τραγουδι ειναι εκτος απ το σημειο που γκαριζει ο οζζι…