P a p a r d e l a s

Τι άλλο θα σκεφτεί…

παπαρδέλας ον φάιαρ σήμερα!

Ποσο αγνος και τιμιος παιζει να σαι για να τα λες αυτα

ειμαι οσο αγνος και τιμιος οσο ενα σερβιετακι…με το ζορι με πονηρευουν τα αντιχερουβιμ

αργκ, trying too hard ρε παπαρδιτο

http://rapidshare.com/files/309189885/_____________________12.mp3.html

το τραγουδι μου-κραυγη προς τον πλανητη γη…κραταει λιγα δευτερολεπτα.αλλα ενας φιλος της μουσικης θα το εκτιμισει…

δεν πιστεύω να έχει κανα ιό…;

:lol::lol::lol:
ρε μαλακα δεν υπαρχει… χεστηκα πανω μου ρε. ειχα δυνατα την ενταση
Fear of the Dark βαραει στο βαθος?

δεν εχει ιο ρε…μετα απτην ακροαση δεν ξερω

το άκουσα.Νομίζω πως είδα το φως μετά απο αυτό το άκουσμα:p

Είναι ιός για τα ηχεία.

ειναι η αυθεντικη παπαρδελια κραυγη που μου εστειλες στο μσν?

εγω την ακουσα νωριτερα απο εσας αρα ειμαι καλυτερος!νανανανα:har::har::yahoo::bleh::bleh::bleh::p:|

κλαιω!

κωστα για εξτρα μυθοποιηση σου προτεινω να ανεβασεις youtube την τιτανομαχια με τον φαρελ και να ποσταρεις λινκ

Tωρα το ανακαλυψα αυτο το thread…:smiley:
Απλα αποθεωνω τον παπαρδελα…:lol::lol::lol:

Bump

:!::!:

αχαχαχαχ
και είναι διπλά χαζός, γιατί ζητάει ινφος σε φωτο που γράφει το όνομά της πάνω :frowning:

-ένα “λωλ” στο 3!
-ιέφτασεεεεε…

Μπήκα στον πειρασμό να το διαβάσω όλο και εδώ και κανα 20λεπτο δεν μπορώ να αναπνεύσω από τα γέλια. Προσωπικότητα με βάθος ο παπαρδέλας τελικά (και δεν το λέω απαραίτητα ειρωνικά):lol::lol::lol:

αποφασισα φετος να κανω μια καινουρια αρχη με τον εαυτο μου…να αλλαξω…να μην ειμαι νευρικος,να σταματησω να βριζω και να σκεφτομαι ασχημα για τους αλλους…να χαιρομαι οσο περισσοτερο μπορω την φυση και τις ομορφιες της ζωης που δεν περιοριζονται σε εναν ηλεκτρονικη υπολογιστη…να μην αφηνω ευκαιριες να περνούν απο μπροστα μου…

Συγκινηση για το παλικαρι μας. :hippy: