Pain of Salvation 14/10/2011 Principal, Thessaloniki--15/10/2011 Fuzz, Athens

ναι, αλλά είναι στη Βουλγαρία, δεν παίζει να μην μπορέσουν να έρθουν Θεσσαλονίκη.

[SPOILER]ε; :([/SPOILER]

μην έρθουν και νωρίτερα βασικά.

χάλασε το tour bus και δεν ήταν δυνατόν να φτιαχτεί on time για να πάνε Τουρκία, οπότε θα έρθουν κατευθείαν προς τα εδώ από ότι φαίνεται.

και πώς θα έρθουν εδώ χωρίς tour bus?

έχω πάρει άδεια για την Παρασκευή, αύριο μεσημέρι παίρνω τρένο για Θεσσαλονίκη και αν ακυρωθεί, ο τοίχος στο δωμάτιό μου θα υποστεί ισχυρά τραύματα :evil:

θα νοικιάσουν άλλο ίσως; dunno, αλλά δεν τους παίρνει να ακυρώσουν κι άλλες συναυλίες και εν τέλει έχουν 2 μέρες να το λύσουν και δεν είναι και τόσο μακριά.

Οκ thanx man…:slight_smile:

[B]Daniel Gildenlöw [/B]Thessaloniki is still on for sure (we are creating a backup travel solution on our own, just to have a failsafe arrival) and we are looking at finding ways to play Istanbul somehow tomorrow, but we don’t know if it’ll be possible to sort out those grim logistics.

εντάξει, το’χουμε. [-o<

Στην Κων/πολη θα παιξουν τελικα…

στο fb πάντως ακόμα δε γράφει κάτι για την Κων/πολη, πού το είδες;

Pain of Salvation
ISTANBUL is back!
The show will be held at Romeo Juliette Performance Hall on the 13th of October.
Doors: 19:00
VHB: 20:00
PoS: 21:15
Please spread the news and hope to see you there at the gig tomorrow!

στο FB το λεει…

ναι, σόρυ, κοιτούσα στη σελίδα του Gildenlow που είχε γράψει και για τις ακυρώσεις

Άμα δεν μπορούν να πάω να τους πάρω εγώ την παρασκευή… Δεν θέλω μαλακίες 2 μέρες πριν το live ξέρω γω…

Παιζει να φαω ηττα αν περιμενω να παρω εισητηρια την παρασκευη απο το ταμειο?

για πρίνσιπαλ λέμε; ούτε για αστείο να γίνει sold out.

δεν το ξερεις αυτο…Το εισητηριο ειναι αρκετα φτηνο…

Storm καλό το ανέκδοτο. Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά το facebook event ίσα να έχει 90 άτομα αυτή τη στιγμή. Για POS στη Θεσσαλονίκη μιλάμε, εκτός κι αν έχεις έρθει πολύ πρόσφατα στην πόλη…

Εγω δεν ειπα οτι ειναι κατι στανταρντ…απλα η τιμη του εισητηριου ειναι δελεαστικη… :wink:

Για θεσσαλονίκη αν έχει πάνω από 700-800 άτομα εγώ θα είμαι πολύ ευχαριστημένος…

Η αληθεια ειναι οτι ουτε που με νοιαζει ποσα ατομα θα εχει αρκει να γινει το Live :stuck_out_tongue:

Καλά αυτό είναι αυτονόητο… Δεν πιστεύω να υπάρχει κανένας που να ενδιαφέρεται για το αντίθετο…

για αθηνα μιλαω οπως και να χει :stuck_out_tongue: