Pain Of Salvation - 20/10/18 - Αθήνα, Piraeus Academy

Περναω μια ιδιαιτερα αγχωτικη περιοδο και πριν λιγο ενας φιλος μου εστειλε μηνυμα, οτι οι Pain Of Salvation θα ερθουν στην Αθηνα στις 20 Οκτωβριου 2018 στο Piraeus Academy. Τιναχτηκα απο την καρεκλα μου και πραγματικα ενιωσα μια απιστευτη ευφορια, χρειαζομουν ενα τοσο καλο νεο… :scream: To ανακοινωσαν πριν λιγες ωρες στο επισημο site τους.

https://rockoverdose.gr/οι-pain-of-salvation-στην-ελλάδα-τον-οκτώβριο/

1 Like

απο το πρωι το εγραψα!πηρες απουσια :stuck_out_tongue:

Εννοείται ότι θα είμαστε εκεί!!

Δε χάνεται με τίποτα.

Σάββατο είναι, κάτσε να δούμε τι άλλο θα σκάσει μέχρι τότε, είναι σε 4,5 μήνες. Όπως έχουμε πει, το Σάββατο είναι η μοναδική μέρα της εβδομάδας που υπάρχει για συναυλίες, κρίμα που και οι 6 άλλες μέρες είναι ακατάλληλες.

2 Likes

Ο,τι και να σκασει, εγω εκεινη την μερα θα ειμαι εκει…

1 Like

Need και mothers of millions ανακοινωθηκαν

Μεχρι στιγμης εχουν σκασει μονο οι Mono και οι And Also The Trees.

Για εισιτηρια εχει ανακοινωθει τιποτα;

στα 25 τα πρωτα. 28 τα υπόλοιπα και η πόρτα

Ποτε βγαινουν;

Αγόρασα χθες το δικό μου ηλεκτρονικά, τικετχαουζ μετα λέρας κλπ φαντάζομαι μέσα στη βδομάδα, αν δεν έχουν ήδη δηλαδή

Δεν εχουν, περασα χτες. Μου ειπαν οτι θα εχουν μαλλον απο Δευτερα. Για σιγουρια, θα τους επαιρνα ενα τηλεφωνο πριν. Δεν ειναι απο γνωστους-αγνωστους παντως ωστε τα “πρωτα” να ειναι μονοψηφιος αριθμος, οποτε αν καποιος παει εντος της βδομαδας πιστευω θα βρει με 25.

Και Νeed και Μοther of Millions… καθόλου άσχημο…

2 Likes

Φανταστικοί στα live οι Need τους άλλους δεν τους έχω δει ακόμα

Μην το χάσεις τότε αυτό.

Μιλάμε για lineup φωτιά, είναι τεράστια πολυτέλεια να έχουμε μπάντες σαν τους Mother of Millions και τους Need…

3 Likes

Ωραια και τα support και ταιριαστα, καλη και η τιμη, βασικα καπου εκει περιμενα.

Την Παρασκευη πηρα επιτελους το εισιτηριο μου και μετραω αντιστροφα. Πραγματικα ειμαι σε full Pain Of Salvation mode τον τελευταιο καιρο, οπως ειχα γραψει και στο thread τους δυστυχως γνωρισα πολυ αργα την μπαντα, ουσιαστικα αρχισα να τους ακουω απο τον Μαρτιο του 2017 και κολλησα ασχημα. Οταν ενας κολλητος φιλος με πηρε τον Ιουνιο και μου ειπε για την ανακοινωση του live πεταχτηκα απο την καρεκλα μου και πανηγυριζα σαν τρελος μεσα στο σπιτι… Παμε για μεγαλες στιγμες το Σαββατο, περιμενω αυτο το live με απεριγραπτη ανυπομονησια…

3 Likes

καλιο αργα παρα ποτε.ειμαι σίγουρος οτι θα σε ενθουσιασουν

1 Like

Πανηγυριζες απο Ιουνιο και πηρες εισιτηριο τον Οκτωβριο; Fail

2 Likes

κ γω θα τιμησω,ωραιο πακετακι,εχω καιρο να τους δω.Αν ειχαν κ περισσοτερα κοματια απο remedy θα ηταν τελεια

1 Like