PAIN OF SALVATION live in Greece!

Εχω το 017
Ωραια πραματα…

Α, και μια συμβουλη: Προσπαθησετε να μην χασετε το 1ο support, τους Poem. Αξιζουν…

328! καθυστέρησα αλλα περίμενα να πληρωθω! :frowning:
αλλα πήρα και αφισσα!:stuck_out_tongue:

Tην Δευτέρα τρέχω για εισητήριο… :vibrate:

Δε τους ξέρω τους κυρίους… τι παίζουν;; Πάντως οι Wastefall είναι πολυυύ καλοί!! #-o =D> :thumbup:

Τους Wastefall δεν τους ανεφερα γιατι απλα θεωρω δεδομενη μια καλη εμφανιση απο αυτους.
Οι Poem ειναι μια μπαντα που οπως εχουν πει οι κυριες επιρροες της ειναι Tool και Pearl Jam. Εμενα προσωπικα το demo που εχω με εχει εντυπωσιασει. Οποιος θελει να τους γνωρισει, www.myspace.com/poemband.


πάρτε και μια ιδέα από το τι θα δούμε! πω πω 16 μερες ακόμα…ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!:drunk:

και για να μη ξεχνιόμαστε, ορίστε και το αντιστοιχο review του demo απο το rocking:

http://www.rocking.gr/review1011.php

όντως πολύ καλό γκρουπ και ψηνομαι αρκετά να τους δω και λαιβ…:slight_smile:

πρώτα να θέλεις να δεις τους pos live και μετά τους άλλους! :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Φυσικά και πρώτα οι PoS!!! Αν και δε με χαλάνε καθόλου οι wastefall (η αγαπημένη μου ελληνική μπάντα)! Και οι poem καλοί μοιάζουν. We’ll see!
Αλλά ό,τι και να λέμε, αυτοί θα είναι το πρόγευμα ίσα-ίσα για να ανοίξει η όρεξη για το κυρίως πιάτο που αναμένεται χορταστικότατο:ok:

ρε παίδες ποιοι από σας θα είναι στο σοου της Θεσσαλονίκης???

Eγώ το σκέφτομαι. Κάνω εντατικά μαθήματα POS και θα δω

__Κατά 90% θα είμαι!! 8)

__Βέβαια, θ’ αλλάξουν κάτι ημερομηνίες παραστάσεων και υπάρχει μία πιθανότητα να τους χάσω (όπως και το Jesus Christ SuperStar), #-o , ελπίζω όμως πως κάτι τέτοιο ΔΕ θα συμβεί!!! [-o<

δεν είχα σκεφτεί να διδάξω painology γμτ! λες να το κάνω???
προλαβαίνω ακόμα…

Eλπίζω να μην χρεώνεις υπερβολικά;

είμαι οικονομική εγώ… :stuck_out_tongue:

Βασικά με τις φιλοσοφίες του, ο Daniel θα έπρεπε να μας κάνει μαθήματα! Χωρίς πλάκα, θα μαθαίναμε πολλά! :smiley:

Ψηνεστε να του το προτεινουμε???

Άχχ,τι ταν αυτό πάλι! Horizons End special guests!!!Yesss!!!Άχ, και να πουλούσαν,λέει,το νέο τους αλμπουμ σε CD-R,σε δική τους παραγωγή-διανομή,στη συναυλία!!!Pleaseee!!!
Τεςπα,μου φτάνει να ακούσω μερικά καινούρια τραγούδια,και τους εύχομαι καλή τύχη στην αναζήτηση εταιρίας!Απλά,ας μην το παρατραβήξουν το σχοινί,γιατί τους βλέπω να το μοιράζουν μόνοι τους στις λαϊκές…στο Ελλαδιστάν ζούμε,δυστυχώς…
14 και σήμερα!!!

Λοιπόν, όσοι θέλουν μαθήματα για να μάθουν ποιοι πραγματικά είναι οι PoS δεν έχουν παρά να επισκεφτούν αυτό το site: http://uncyclopedia.org/wiki/Pain_of_salvation :stuck_out_tongue: :lol:

One Hour By the Women’s Bathroom

The Perfect Starship

Remedy Plane

Bead

Tsarsick

Scarfuck (aka FuckFuck) :? :-k :-k [-X :thumbdown: :cry: τι ειν’τούτα;;;