Pantera

Eγώ έχω ακούσει τα CFH,VDOP,FBD και είναι γαμάτα.Πωρωτικά τελείως και τα δύο τελευταία πολύ πειραματικά αλλά εξίσου γαμάτα.Πολύ ωραία μπάντα πάντως,αρκετά ιδιαίτερη στον ήχο της και τρου μεταλλάδες:pΔεν παίζουν το κλασσικό μέταλ αλλά πολύ γκρουβάτο και γαμάτο και ιδιαίτερο και ξεχωριστό και έτσι δεν μοιάζανε με κανέναν της εποχής τους

Ναι όντως. Ούτε power τους λες, ούτε southern. ^
Γενικώς μου περνούσαν αδιάφοροι αλλά δεν ξέρω τι έπαθα το τελευταίο δίμηνο και κόλλησα. VDOP <3

Παουερ? :?

Συμφωνικό μάλιστα! :lol:

Βασικη επιρροη των Nightwish.

Kυρίως στο once…

Εμα, ναι ρε μλκς! Παουερ παιζουνε!

[SPOILER]

:tomato:[/SPOILER]

Δεν τους είπα και guardian, τρου μεταλα.
Προφανώς μόνο στα δικά μου αυτιά παουερίζει η κιθάρα.

Ποιους σου θυμιζει ας πουμε?

lol τι μαλακίες λες ρε?

pumpkin, τα πρώτα τους και γενικά η κιθάρα τους.
Αλλά ας το αφήσουμε (δεν πάει για σενα pumpkin). Είναι αυτό που λέει η wikipedia. Εμείς δεν μπορούμε να έχουμε άποψη.

Σεμνα please… την γνωμη του ειπε ο Wretch… και εγω διαφωνω, αλλα αμα ειναι να αρχιζουμε τα μπινελικια για το τι ειναι οι Pantera ε δεν βγαινει ακρη:)

Eίναι Η Wretch, την ξέρω καλύτερα απ’όσο νομίζεις.

Αν την ενοχλούσε θα έκανε ρηπόρτ, back on topic

1ον Συγνωμη δεσποινις Wretch που σας εκανα αγορακι

2ον Δεν ξερω ποιος γνωριζεται με ποιον εδω μεσα… απλα μου φανηκε λιγο ενοχλημενη (μπορει να κανω και λαθος) στο τελευταιο της ποστ και θεωρησα πως ειναι κριμα να δημιουργουνται καταστασεις ανευ λογου και αιτιας…

back on topic

Ναι ηταν ενοχλημενη γιατι ειπε εναν απο τους 3 που σχολιασαν την παουερια τρου μεταλλα και οτι πιστευει οτι λεει η wikipedia.Δηλαδη μονο αυτη εχει ακουσει παντερα και οι αλλοι λενε οτι λεει η wikipedia!

Παουεριζει λοιπον η κιθαρα των Παντερα.Ναι,στα πρωτα και στο Power Metal ισως ελαχιστα.Κατα τ’αλλα,δεν θα το λεγα.Νταξει οταν λεμε Παντερα γενικα καταλαβαινουμε με Ανσελμο.Τα προηγουμενα δεν τα λαμβανει κανεις υποψη.

Oι helloween ειναι μπλακμεταλαδες.

Χαχαχα!

Παντως οταν μιλαμε για Παντερα δεν νομιζω να εννοει κ κανεις την ποζεροεποχη κλπ κλπ?!?!?
Οι Παντερα ειναι απο το CFH και κυριως μεχρι το Great southern… Ολοι αυτους τους 4 δισκους γουσταρουμε τρελα!

Τυχαίνει να έχει ακούσει και αυτή pantera και να θέλει να λέει την άποψη της χωρίς να πετάγεται ο καθένας και να το σχολιάζει όπως το σχολιάζει. Και δεν το λέω επειδή είμαι μυγιάγκιχτη, απλά ας ξέρουμε τουλάχιστον ότι δεν είναι και τρελά ωραίο αυτό το πράγμα. Δηλαδή ο pumpkin γιατί δεν έγραψε κανένα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ;
Και δηλαδή ντάξει, σορι αν ενοχληθήκατε πια με αυτό το τραγικό λάθος.

Δεν εγραψα ΧΑΧΑΧΑΧΑ,:? εγραψα.Γουατδεφακ δηλαδη.
Λογικοτατη αντιδραση ηταν πιστευω.

Τherion δεν ενοχλήθηκα μαζί σου, γιατί ναι ένα γουατδεφακ είπες, απλά δεν θα κάτσω να πω αυτός αυτός κι αυτός. Δεν είναι ανάγκη άλλωστε. Απλά νομίζω ότι δεν είναι ότι πιο όμορφο να έχουμε 1-2 σελίδες σχολιάζοντας επιδεικτικά κάτι. Αν είναι βέβαια εδώ μέσα ΤΟΣΟ της ταμπέλας, ντάξει.