"Paradise City"?

Paradise City?
Paradise City?
Paradise City?
Σοβαρά Paradise City?

Έλληνες γελοίοι με γελοία ψευτοροκ εμφάνιση και κινήση χωρίς φωνή “τραγούδησαν” (=εκτέλεσαν κανονικά και χωρίς έλεος) το θεΪκό κομμάτι των Guns;;;;;;;;;;;;; Παναγία μου! Είδα το video clip τυχαία και έπαθα!
Σοβαρά: το έχετε δει;;;; Θέλω από καιρό να ρωτήσω (δεν είναι τόσο καινούργιο) αλλά έλειπα… Φρίκαρα τελείως! Αυτό είναι ιεροσυλία, έγκλημα, τρομοκρατική ενέργεια! Τουλάχιστον!

Φίλε ή φίλη το εχω δει και εγω… Ασχολιαστο…

xaxa pou pws kana reality ?

oh yeah xtypa kia allo !

ti to bleps ana se xalaei . koultorok

E OXI!
Pios athlios to kane touto?
To Ga.i.a.me kai psofise…
IMARTON!

gamiseta ginane oloi "rocades"twra,oi diaskedastes ths paraliakhis ](,) ](,)

Kαι εγω το ειχα δει, αλλα νομιζω πως το περιμενα χειροτερο… :roll:
Προσωπικα, δεν θεωρω τοσο κακο να τραγουδουν “υμνους” και “επη”, οι “κατωτεροι σκυλαδες”.Αμα γουσταρουν, γιατι οχι? Αν το παρουμε απο την αλλη πλευρα, ισως αυτο να ειναι ενα βημα να μαθουν καποια παιδια την classic rock μουσικη σκηνη απο τις “εκτελεσεις” διαφορων!Στο μονο που διαφωνω, ηταν, οτι ειπαν ενα τετοιο τραγουδι σε εναν ασχετο χωρο και γενικα σε μια βραδια που ειχε αλλο κλιμα.Ηταν πολυ ξεκαρφωτο να πουν Guns N Roses στα συγκεκριμενα βραβεια.Αυτο που με εκανε να χαρω ειναι οτι ηξεραν τους Guns!lol.
:wink:

ti brabeia htan auta re paidia ?
tou mtv ? mpa … ekei epaize o saxl o idios ton presentora…
ti ariwn ? sth like that ? my tv’s burnt kai i havent bothered buying a new one -

Βραβεια MAD…
Θα συμφωνησω με την εμφανιση.Too much… :roll:

ahahah exeu kana vid sto net ?? LOL

και τι θα έλεγες αν ήξερες ότι η ‘‘φίλη’’ σου Γεωργία έχει κατεβάσει όλα τα βραβεια(1,20G) συμπεριλαμβανομένης φυσικά της συγκεκριμένης εκτελέσεως?? όποτε θες μπορείς να έρθεις να το απολαύσεις…

den einai kai poli parakseno to oti dialeksan to sigekrimeno kommati kai epomenws kai group, aftou sthn Ellada kai oi petres to kseroun…

και τι θα έλεγες αν ήξερες ότι η ‘‘φίλη’’ σου Γεωργία έχει κατεβάσει όλα τα βραβεια(1,20G) συμπεριλαμβανομένης φυσικά της συγκεκριμένης εκτελέσεως?? όποτε θες μπορείς να έρθεις να το απολαύσεις…[/quote]

Το μίσος μου αυξάνεται κι άλλο… Δεν μπορούμε να τη βάλουμε στον ίσιο δρόμο μου φαίνεται…

Mad video music awards.

Anoiksan ta vraveia me to Paradise City, Nikos Mixas - Apostolia Zwh

BLIAXXX :evil:

Τι να πει κανεις?!? Ελεος!

Α, ναι κάτι είχε πάρει το μάτι μου αλλά το άλλαξα δε με ενδιέφερε…
Απλά αλλάχτε το κανάλι που το παίζει…

o mixas ena paidareli - pou pazei kati pop punk - axaxaa - xwris na exei thn yperathlia fwnh - einai to ligotero asteios. den mporw na to fantastw. ntaks apo kallitexnes twn goodys kai tou mad- kathws epishs kai twn fame story :stuck_out_tongue: ti na perimeneis…

λογικο μου φαινετε ολο αυτο! αφου οι guns ειναι για τον %$#^%# συγκροτημα…
τι θα “διασκευαζαν” led Zeppelin… :wink:

i plaka einai oti sto mad enas apo tous kitharistes eixe kaneis to malli tou mpoukles kai eixe 1 tsigaro sto stoma alla to solo pou exei sto telos tou Paradise City de to epaikse kaneis tous…

ela de…

Πες τα ρε bluezlick, γι αυτό σε πάω! :lol: :lol: :lol: :lol: