Paradise Lost 16/10 Principal, 17/10 Gagarin

Δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα ! Ευγε !

Η συναυλια ειναι must! Απλα οποιος ξερει θα ειναι εκει!!
Για να ειμαι ειλικρινης παντως δεν θα ηθελα να ειμαι στη θεση των paradise lost στην προσπαθεια να φτιαξουν το playlist !! Οτι και να αφησουν εξω θα ειναι αμαρτια!! 10ωρο λαιβ με αναφορες σε ολες τις περιοδους ειναι η μονη δικαιη και αποδεκτη λυση!!!

Απτο στόμα σου και στου Holmes τ’αυτί!

Aφου παιζουν μονο μια μιαμιση ωρα εγω θα ηθελα να παιξουν το host ολοκληρο ειναι ο αγαπημενος μου δισκος και κατι απο one sec δε θα με χαλαγε.τα παλια πολυ ατεχνα καφριλεσ δεν τα παω με την καμια

Αυτό το Icon όποτε τ’ ακούω θέλω να παίξω ξύλο

Poem. Καλη φαση.

Tιμες?

στην αθηνα poem ε?? καθολου ασχημα!!!

Πωπω με ξενερώνει η εικόνα που πάνε να προβάλλουν οι pl. Τους βλέπεις και διαβάζεις στο βλέμμα τους ότι θέλουν να πετάξουν τις μαλακίες που φοράνε :b

δεν τους παει ρε γαμωτο

βαλτε παλι τα τζινακια σας και τα αμανικα να φανουν τα τατου του μακιντος

Το φεϊλ παρτ στην υπόθεση είναι ακριβώς αυτό, ότι φόραγαν κάποτε τζινάκια. Άμα εμφανιστεί μια μπάντα με αυτό το στυλ λες οκ, χάλια (:b), αλλά είναι διαφορετικό απ΄το να φοράει κάποτε τζινάκια και τώρα να το παίζει τουπέ

Πω!!! 30/35 ευρώπουλα οι Paradise Lost Θεσσαλονίκη!!! Και χωρίς να ξέρουμε κάποιο καλό support έως τώρα. Πάνε τα 25 που είχαμε συνηθίσει τόσο καιρό.:frowning: Ξεθάρεψε και το principal…

Τόσο περίμενα βασικά, τις 2 προηγούμενες φορές είχε 27-28.:roll:

Edit
Και μην ξεχνιόμαστε, 70-80 λεπτά.

Eίναι πολλά τα λεφτά ρε γαμώτο αλλά μου αρέσουν πολύ και τα 3 καινούρια τραγούδια οπότε θα τα σκάσω…

Η προπώληση πότε ξεικινάει?

Οντως, ξερει κανεις ; Επισης ελπιζω αυτη τη φορα να παιξουν και τιποτα απο Icon

καθε φορά παιζουν κάτι από το Icon μην ανησυχείς

οσο και αν τους αγαπαω, 35 ευρω για 80 λεπτα, στη καλυτερη, δεν τα δινω… αμα το βλεπουν αυτοι σαν αγγαρεια μια φορα, εγω το βλεπω δεκα…

είπα, θα παω… Ας ελπίσουμε πως θα αξίζει…

Τι είναι αυτό το 35??? :frowning: Στη χειρότερη πίστευα οτι το εισιτήριο θα έχει 30?