Paradise lost-In requiem

Oι άρχοντες της θλίψης επιστρέφουν. :thumbup: 21 Mαίου κυκλοφορεί το νέο τους album In requiem

http://www.paradiselost.co.uk/

Αναμένουμε λοιπόν! :slight_smile:

Ante na doume…

Fysika tous perimenoume kai gia to ka8ierwmeno ethsio live

Ασε, το περιμένω πως και πως…Κάτι σχόλια που έχουν κάνει, εδώ και εκεί, ο Holmes και o drummer υπόσχονται πολλά. Λογικά δε θα μας απογοητεύσουν. Ας είναι καλά ο θεούλης Mackintosh.

Το τελευταίο αν και μια από τα ίδια ήταν μια καλή από τα ίδια και ήταν καλός δίσκος. Όχι τρομερός αλλά καλός. Μακάρι να συνεχίσουν με κάτι αντάξιο. Δεν περιμένω αριστουργήματα και τέτοια. Αυτά ανήκουν στο παρελθόν

Ας ειναι τουλαχιστον κατι ανταξιο του Symbol Of Life… Στο τελευταιο μου φανηκαν καπως κουρασμενοι…

Kai tin synaylia tous sto London pou tha vgei se DVD tin valane stis diakopes tou pasxa pou tha eimai Ellada!:evil: :thumbdown: :razz:
Opote boroun na eksileouthoun vgazontas mia diskara!Kalo tha einai!

Στις 13 Απρίλη κυκλοφορεί το πρώτο single από το In requiem και θα τιτλοφορείται The enemy.Θα κυκλοφορήσει μόνο στην Γερμανία,Αυστρία,Ελβετία και Ιταλία…:thumbdown:

Amazon??:thumbup:

πάρτε μια γεύση…

to akouw twra!thimizei palies epoxes kai goustarw!!!lete na ginei kana thauma!!:vibrate:

Μου φαίνεται θα έχουμε δυναμικό come back από τους Lost.To κομμάτι θυμίζει έντονα τις παλιές δουλειές τους…Δυνατό,μελωδικό και με την κλασική θρηνωδία που τους χαρακτηρίζει…Αναμένουμε τα σπουδαιότερα…8)

Τι ήθελα και το άκουσα??? Έστω και λίγο που διαρκεί το δείγμα μου έκανε ζημιά… Άντε να βγεί να τελειώνουμε. Αυτή την αναμονή δεν τη μπορώ καθόλου

Εμενα παλι καλο μου φανηκε αλλα και παλι λειπει το νευρο ρε γαμωτο… Δεν θελω να βγαλουν κατι σαν το Draconian… Ας ειναι κατι διαφορετικο που να εχει ομως το νευρο και την ενταση του Draconian…

Το medley στο myspace τους απλά χώνει και προδιαθέτει για μεγάλη δισκάρα. Ξέρετε, σαν και αυτές που ΜΟΝΟ οι Paradise Lost μπορούν να προσφέρουν στο ταλαιπωρημένο και σχεδόν ανυπόληπτο πια ατμοσφαιρικό metal/rock όπως θέλετε πείτε το.

[SIZE=“6”]All I want is the same, a true belief[/SIZE]

To άκουσα το κομματάκι από το myspace… Μου μύρισε λίγο πισωγύρισμα… και δεν με χαλάεο καθόλου αυτό:p :smiley: :metal: Ενδιαφέρον μου φάνηκε…

Spernein.

Πολυ γαματο το Enemy Medley.Δε μπορω να περιμενω ποτε θα κυκλοφορησει ο δισκος.Ακουγεται φοβερα η φωνη του Holmes.

Απιστευτο κ ομως αληθινο…Οταν ειχα αναιβει αθηνα το πασχα πηγα στο MediaMarkt στην κιφησιας και σε ενα κουτι με χημα cd βρηκα πολλα cd των paradise lost στην τιμη των τριων ευρω !!!

Εχω παρει γενικα πολλα cd απο εκεινο το κουτι και το ανανεωνουν πολυ συχνα…(καθε φορα που παω φευγω με τουλαχιστον 3 cd απο κει)…

Προβλέπεται να είναι τρελή δισκάρα ! αναμένουμε !!