Paradise Lost live in December

πλακα μας κανεις βραδιατικα ρε φιλε? Δεν είναι αντικειμενικα αποδεκτη άποψη ότι οι Μοτορχεντ πχ ειναι μεγάλη μπάντα? τι δεν υπάρχει αντικειμενικα αποδεκτη άποψη? Και οι Μοτορχεντ παιζουν καθε 3 μηνες στην Γερμανια, τι σημαινει αυτο δλδ? Φυσικα και οι Μεταλλικα και οι Λοστ ειναι και οι 2 μεγαλες μπαντες. Οχι στον ιδιο βαθμο φυσικα, υπάρχουν διαβαθμίσεις. Και δλδ απο το ποσο συχνα παιζει ενα γκρουπ στην ελλαδα θα δουμε εαν ειναι μεγαλο ή οχι? Και οι Σκορπιονς και οι Τζεθρο Ταλλ έρχονται κάθε χρόνο…
Α και στα γελάκια σου ειχες μαυρισει το μεγαλη μπαντα. Και δεν ειναι καθόλου φανμποισμος, ειπαμε, και ενα μεγαλο γκρουπ που δεν μου αρεσει να ειρωνευοσουνα ετσι, τα ίδια θα σου ελεγα. Γιατι αν εσενα σου την σπαει ο φανμποισμος, εμενα μου την σπαει η ελλειψη σεβασμου και η ειρωνια, ειδικα στα φορουμ οπου ειναι ολοι ετοιμοι να ειρωνευτουν.
Και επειδη φαντάζομαι οτι στους μοντς θα την σπαει το σπαμ που κανουμε τοση ωρα, σταματαω και εγω εδω. Αν θες, στειλε πμ.

τα πε ολα ο ulver!!
απλως να συμπληρωσω οτι ειναι ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΝΤΑ οι PARADISE LOST που καποια στιγμη τους χρισανε νεους METALLICA.πιστευω να απαντηθηκε η απορια του nihilist.

επισης οτι μεγαλη μπαντα ειναι και οι maiden.και αν δεν κανω λαθος μας επισκεπτωνται και αυτοι αρκετα συχνα!!

τελος να πω οτι οι περισσοτερες μπαντες περιοδευουν στην ευρωπη καθε χρονο.εσυ απλα ζεις στην ελλαδα οπου
δεν περνανε οι περιοδειες των συγκροτηματων συνεχεια,αλλα μοναχα αυτων που πουλανε πιο πολυ επι το πλειστον!

spam τελος και απο μενα!!

οι lost είναι υπερτεράστια μπάντα. τους έχω δει 5 φορές (νομίζω) κ θα τους ξανάβλεπα άλλες τόσες…

κάτω τα χέρια από τον φίλιππα, τον μοναδικό άνθρωπα που θεώρησε το τσίρκο των βαρεμένων γραφικών type o negative καλύτερο από τους Βρετανούς.

Lost σας αγαπώ - προδότη δεν ξεχνώ !

Etc! Kala na ta dextite! Egw tha tous dw 2-3 meres nwritera!:slight_smile:
Twra an to na paizei ena sygrotima syxna se mia xwra borei na einai arnitiko…tote… :papas:

υποψιάζομαι ότι είναι ένα από τα συγκροτήματα που θα έρχονται συνέχεια μέχρι να πάω να τους δω. Αυτή τη φορά λέω να πάω από περιέργεια αν και δεν περιμένω να πεθάνω και από τη χαρά μου…

ΥΓ. Για το διάλογο που είχατε παραπάνω, εγώ δε το θεωρώ σπαμ αυτό. Κανονική συζήτηση το θεωρώ. Κανονική συζήτηση δεν είναι να λέμε όλοι καλά λογάκια για ότι συμβαίνει και να το βουλώνουμε όταν κάτι δε μας αρέσει για να μη θιχτεί κάποιος. Αν σε κάποιους δεν αρέσει που τον Nihilist δε τον ξετρελαίνουν οι Lost, δικό του πρόβλημα, όχι του Nihilist. Έχει κάθε δικαίωμα να το πει στο φόρουμ. Δεν κατάλαβα γιατί κάποιος που ποστάρει “Ουάου μέσα με τα 1000, θα πάω σίγουρα” είναι κανονικό post ενώ το ποστ “έρχονται για πολλοστή φορά και σιγά τη μπάντα” είναι σπαμ…

ΥΓ2. Πώς κάνετε έτσι ρε παιδιά? Δεν είναι και οι Slayer!:stuck_out_tongue:

Θα τους δω για πρωτη φορα λοιπον. Λογικα ο Χοκαμ θα ψηνεται, οποτε βρηκα και παρεα! Εστω και με το ζορι!

Αν δεν είναι οι Lost μεγάλη μπάντα (όχι κατ’ανάγκη από εμπορικής άποψης), ποιοί είναι;

Never For The Damned live ρε!

Oσοι πιστοί θα πάμε…Και ναι οι Lost είναι μεγάλη μπάντα…Τέλος…8)

Σιγα τη μεγαλη μπαντα ρε.5 ατομα ειναι.Τι να πουνε και οι Haggard :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χζαχαχαχαχα:lol: :lol: :lol:

Μαλλον δεν θα παιζουν λεφτα τοτε (μετα απο 4 συναυλιες που θα θελω να παω) οποτε μιας και τους εχω δει αλλες δυο φορες δεν… Next time!

Εσυ τι γκρινιαζεις τωρα? DHG και Mayhem θα δεις!

Δεν ηταν καθολου τσιρκο, μια χαρα ηταν οι TON! Καλυτεροι απο τους Lost δεν νομιζω, αλλα καλοι ηταν σιγουρα!

ετσι, ετσι. μακαρι να τους βλεπαμε καθε 6 μηνες. οι Λοστ ειναι μια απο τις τρεις μεγαλες δυναμεις του μεταλ ηχου των 90’ς, και μαλλον γενικα η αγαπημενημ’ μπαντα απο αυτα τα χρονια (με εξαιρεση τους porcupine ε).

θα τους δω για 7η φορα :stereo: και 8η, και 9η, και 10η αμα λαχει… :stereo:

:!:

Και εγώ πάω για 3ή YEAH !! P LOST RULAROUN:band:

Το γεγεονος οτι ερχοντε συχνα μονο θετικό μπορει να είναι . Οποιος δε γουσταρει δεν πηγαινει . Απο την αλλη εφοσον ερχοντε συχνά παίζουν και διαφορετικα σετ λιστ (βλεπε anathema) . Εγω προσωπικά θα τους δω πρωτη φορά .

αυτο ισχυει. παντα ακους κατι καινουργιο στις συναυλιες τον Λοστ, ενω οι περισσοτεροι περιοριζονται στα κλασσικα χιτς.

ΘΑ ΚΛΑΨΩ!!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :yahoo:

ετσι ειναι.
ποιος θα φανταζωταν οτι θα ακουγαμε sweetness ή pity the sadness??
ή ακομα το σοκ που ακουσαμε eternal εκεινο το βραδυ πριν 3 με 4 χρονια!!!
αντε σε κανα colossal rains τωρα!!!

Ή ένα Shallow Seasons.

mortals watch the day ε? μπα ε?

Για να μην πούμε κανα No Forgiveness!!