PARADISE LOST @ Stage Volume 1 , 13/9/2014 - Principal Club Theater 14/9/2014

http://www.didimusic.gr/el/news/paradise_lost_erxontai_gia_2_emfaniseis_se_a8ina_kai_8essaloniki.html

ΤΙΜΕΣ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

Τα πρώτα εισιτήρια θα κοστίζουν 20?,

Μετά την εξάντληση τους η τιμή των εισιτηρίων θα διαμορφωθεί στα 23?.

Η προπώληση αρχίζει την Πέμπτη 3 Ιουλίου 2014.

Σημεία προπώλησης:

Αθήνα

Ticket House, Πανεπιστημίου 42 (εντός της στοάς),Τηλ.: 210 3608366

Reload Stores, Πανεπιστημίου 54, τηλ. 210‐3801464

Metal Era, Εμμανουήλ Μπενάκη 22, τηλ. 210 3304133

Online Sales ή αγορές με πιστωτική κάρτα, 24 ώρες/ωρο:
www.ticketpro.gr | www.tickethouse.gr

…πολύ κοντά στους Grave Digger, αλλά εντάξει με νορμάλ εισιτήριο…γεμίζει ο Σεπτέμβρης:):!:

Αντε να τους δουμε και σε κλειστο γιατι τις κομματαρες απο το Tragic Idol δεν τις ειχαμε ακουσει! Σουπερ και η τιμη.

Έχω να τους δω από όταν είχαν παίξει στο Fuzz το '11, οπότε δε με χάλασε. Και το εισιτήριο μια χαρά, αν δε κάτσει καμια στραβή εκεί θα είμαστε

Τα πρώτα πόσα εισιτήρια έχουν 20 ευρώ; Τα πρώτα 10 ή τα πρώτα 1000;

Ποια πρωτα 1000, τοσο χωραει με το ζορι ο χωρος :smiley: Κανα 150-200 θα ειναι κλασσικα, αλλα και το 23αρι οκ τιμη ειναι.

Καλά να περάσετε όσοι πάτε. Αυτή η μπάντα για live έχει πεθάνει από καιρό. Μόνο θλίψη προκαλεί.

Μια χαρα θα περασουμε, μην αγχωνεσαι.

Θα τους δω για ακόμη μια φορά…δεν πρέπει να τους έχω χάσει ποτέ από το 1997 και μετά, ψέμα, είχαν έρθει το 2007 σε ένα ανοιχτό με Type O Negative που ήμουν φαντάρος

εκεί θα είμαστε για άλλη μια φορά!

αχ θυμήθηκα μόλις εκείνη τη βροχερή βραδιά του 11 στο principal, με τον Νικόλα λουσμένο στο κόκκινο φως να τραγουδάει jaded και να μου έχουν σηκωθεί οι τρίχες στον αέρα από την ανατριχίλα.
:cry:

Αυτό δεν είχε κλείσει ?

Σταθερή αξία οι λοστ, θα τιμήσουμε… το stage volume 1 τι λέει ? ?

Ναι ρε, ειρωνικα το ειπα :p. Οι συγκεκριμενοι παιζει να βαλουν και τα πρωτα 10 με εικοσαρικο :p.

3η φορά μέσα για τους θεούληδες από το Yorkshire :smiley:

οκ, μάλλον δε θα τιμήσω, αλλά από τιμή είναι κομπλε…

Πολυ καλο και προσβασιμο σημειο, ωραιος χωρος με τα υπερυψωμενα στα πλαγια, 2 εξωστες (αν και απ’οτι ελεγαν καποια παιδια δεν ειναι πολυ καλοι απο αποψη οπτικης επαφης με την σκηνη), μια χαρα χωρος μου φανηκε στο λαηβ των Moonspell, τιγκαρισμενο δεν ξερω πως θα ειναι, υποθετω θα το διαπιστωσουμε συντομα :smiley:

Καλή τιμή. Πέραν αυτού, μετά το ψιλοφιάσκο του Rockwave που τους είδα τελευταία, ίσως να τιμήσω. Βλέπουμε πάντως, γιατί το φθινόπωρο είναι φίσκα στα λάιβ, ε, και, λεφτά δεν έχουμε.

Μέσα φυσικά για …δεν ξέρω πόσες φορές πλέον, μάλλον για 12η - αγάπη λέμε

Αύριο πρωί πάω για τικέτο

Λογικα και εγω μεσα. Υστερα απο την συναυλιαρα στο Ροδον το 97 αν θυμαμαι καλα και το φιασκο του Rockwave πριν 2 χρονια, θα παω να τους ξαναδω. Ελπιζω να μας ανταμειψουν και το συγκροτημα αλλα και ο χωρος,γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα για το stage volume 1 απο αποψης ακουστικης αλλα και οπτικης. Ειδωμεν λοιπον

Υ.Γ. ΤΟΣΑ μα ΤΟΣΑ κτιρια σε ολη την Αθηνα ανεκμεταλευτα, φτιαξτε επιτελους εναν σωστο συναυλιακο χωρο 3000-4000 χιλιαδων να βλεπουμε σαν ανθρωποι και οχι σαν ζωα τις συναυλιες. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να μας βαζουν σε χωρους 1000-1500 ατομων και να ειμασταν σαν σαρδελες…

πόσα συγκροτήματα θα γέμιζαν εναν χώρο 3000 ατόμων στην σημερινή ελλάδα? πραγματικά ελάχιστα , εδω ούτε τα φεστιβάλ δεν μαζεύουν τόσους πλέον…
κανείς δεν θα βάλει τα λεφτά του για κάτι τέτοιο και να μπαίνει συνεχώς μέσα