Paradise Lost

:lol:

οκ…παω πασο.!

*άλλο ένα ποστ ουσίας

http://www.centurymedia.com/specials/pl_crucify/

αυριο

λιγο φλωρικο να παρουμε το κομματι αγιοβαλεντινιατικα αλλα ποιος χεστηκε! περιμενουμε με αγωνια!

που βάζεις το γαμω emai?

αυριο λεμε

Καθόλου φλώρικο δικέ μου. Φαντάσου μια σκοτεινή κομματάρα να παίζει την ημέρα που όλοι ζαχαρώνουν με το έτερον ήμισυ. Γιατί τέτοια θα ναι. Τέλεια αντίθεση!:wink:

ντάξει,μη βαράς…

ε ειναι λιγο φλωρικο να ασχολουνται με αυτη τη μερα (εστω κ με την αναποδη-ειρωνικη εννοια) αλλα ποιος χεστηκε σημασια εχει το κομματι να ειναι οπως λες!

Τι θα ακούσουν τα αυτάκια μας αύριο άραγε;
Έχω ψηλά τον πήχη και πιστεύω πως θα βγεί κάτι καλό

για τον βαλεντίνο ρε γαμώτο #-o

δεν βαραω.:stuck_out_tongue:
και εγω στην αρχη νόμιζα οτι θα ηταν ενεργή η εισαγωγή Mail και θα έπαιρνες το Link αύριο

τι αύριο?εγώ νόμιζα στο καπάκι ότι γίνεται η δουλειά.Δεν περιμένουμε λέμε…

Τωρα το ακουσα το Crucify, πολυ καλο θα ελεγα…

Κι όμως πάνε 10 χρόνια…

[I]I get by with what I’ve got
always aware of what I’ve lost
just a loaded gun…[/I]

to terrorizer kykloforise
ena syllektiko tefxos afieromeno sto Doom

parakatw h synentefsh tou Gregor Mackintosh


Δεν φαίνεται φίλε μου.

Ενδιαφερον http://www.decibelmagazine.com/featured/decibrity-playlist-greg-mackintosh-paradise-lost/

Επισης ενδιαφερον ειναι οτι το Draconian Times (που ψηφισα και γω) εχει διπλασιες++ ψηφους απο τον δευτερο καλυτερο τους.Πιο ξεκαθαρο δεν γινεται.Η Ελλαδα αγαπα D.T.
Ειναι και η μοναδικη φορα που συμφωνησα με τα αποτελεσματα για τον καλυτερο δισκο της χρονιας συμφωνα με το κλασσικο δημοψηφισμα του Metal Hammer ως το καλυτερο του 95.Ανυπομονω να ακουσω και τον τελευταιο τους.Χωρις να εχουν βγαλει κατι μετριο την τελευταια δεκαετια,δεν εχουν βγαλει ομως και κατι (για μενα βεβαια) που να με κολλησει στον τοιχο.Ιδωμεν…Δεν ενθουσιαζομαι πλεον ευκολα

Ξεθάβω για να πω τον πόνο μου.

γαμώ την γκαντεμιά μου ε, ενώ είχα ακούσει 2 αλμπουμ τους πριν χρόνια και τα είχα βρει υπερδίσκαρους (Δρακονιαν Ταημς και Ουαν Σεκοντ) δεν είχα τσεκάρει κάτι άλλο από τη δισκογραφία τους. Κάπου τον Αύγουστο άρχισα να ακούω πιο εντατικά. Και κλαίω τη μοιρα μου που έχω χάσει όοοολα αυτά τα λάηβ.
Ό,τι δεν είχα ακούσει όλα αυτά τα χρόνια, τ’ακούω μαζεμένα αυτούς τους μήνες.
Είναι από τα ελάχιστα συγκροτήματα που μπορώ να βάλω απανωτά τους δίσκους τους χωρίς να γυρίσω ούτε ένα τραγούδι.
Πέρα από τη μουσική, έχουν και υπέροχα artwork.Ψηφίζω -εκτος από το τελευταιο-Draconian Times & Shades of God .
Έχω αρχίσει και φτιάχνω την προίκα μου, έχουν και κάτι limited edition που λιμπίζομαι…=P~
Ξέρει κανένας που να βρω να κατεβάσω μερικά σινγκλ τους? Μερικά είναι λίγο δυσευρετα, τα έχουν διαγράψει σχεδόν όλα τα λινκ. =(

Μόνο το seals the sense έχω στην κατοχή μου από ep (που το έχουν υπογράψει κιόλας, αλλά τι τα θες, αν δεν πάρεις την υπογραφή προσωπικά, δε λέει.) Έχω αρχίσει έρευνα και γι’αλλα.Τα τσιμπάνε λίγο μερικά.

ο Νικ και ο Γκρεγκ είναι φονικό δίδυμο. Τους στέλνω τη μίζερη αγάπη μου.

[SPOILER]μερικά τραγούδια που μετά το ποπ δεν έχει στοπ. Στο ρηπήτ:

  • Jaded, Forever Failure ([I]ερμηνειάρα, κάθε φορά που το ακούω ανατριχιάζω[/I].), Enchantment, Elusive Cure, Hallowed Land, Hands of Reason, once solemn.
    -Embers Fire, Christendom, Colossal Rains, Shallow Seasons
    -Pity the sadness, Your hand in mine, mortals watch the day
    -Sweetness ([I]γεια σου σουιτνεςς ριφφ, σε αγαπώ[/I].)
  • Mystify, two worlds, pray nightfall, erased
  • faith divides us, last regret, i remain, first light, the rise of denial
  • say just words, the sufferer, disappear,sane, one second
    -prelude to descent (<3), beneath black skies, the enemy
  • over the madness ([I]γιατί μας το κάνεις αυτό ρε Γρηγόρη[/I].), grey, don’t belong
    -Gothic
    -Fear of impending hell, the glorious end, honesty in death
    και εκπληκτική διασκεύη το Xavier επίσης. [/SPOILER]

[SPOILER]Να δεις που τώρα θα σταματήσουν να έρχονται.:expressionless: (ακούω κάποια γέλια στο μπακγκράουντ, αλλά όταν εσεις τους βλέπατε ΛΑΗΒ εγώ ανέβαινα στα δέντρα, οπότε είναι απωθημένο.
Ένα διημερο στο Γκαγκάριν θα ήταν ό,τι πρέπει. Ευχαριστώ. Ή ένα σπέσιαλ τριημερο γιατί κλείνουν και 25 χρόνια ύπαρξης, πρέπει να το γιορτάσουμε.Άντε ντε, τι κάνουν τόσο καιρό, από τον Ιουλιο έχει περάσει τόσος καιρός.)

ο Γρηγορης αν μπορεί να έρθει και με τους Vallenfyre, αν και θα νιωθω ότι κάτι λείπει αν τον δω επι σκηνής χωρίς κιθάρα.
Τραγουδάρες τα Desecration και As the world collapses.
[/SPOILER]

Tι θες ακριβώς και κάτι μπορεί να γίνει…