Paradise Lost

οι τριχες σου ειναι ασφαλεις. πολυς κοσμος το λεει αυτο. πρεπει να εχει γινει και θεμα εδω μεσα στο φορουμ αν θυμαμαι καλα (εκτος αν το θυμαμαι απο αλλου αλλα νομιζω οτι εδω μεσα εγινε. λογικα στο θρεντ των μεταλλικα)…

δεν ειστε ενταξει ε…νταβαντουρι χωρις εμενα???:frowning:

[SPOILER]δεν περιμενα ενα ποστ μου να προκαλεσει τετοια αναταραχη:?[/SPOILER]

ΓΑΜΑΝΕ ΡΕ τι λέτε μερικοί!!Και πείτε μου ΠΟΙΟ από τα “μεγάλα” όνοματα συνεχίζει να βγάζει τόσο καλούς δίσκους όσο οι Lost τώρα.
Α, και το καινούργιο dvd του draconian κάβλα!!!

ασε με ρε τώρα που έχουμε πήξει απο “μπαντάρες” που βγάζουν δίσκους που καρφώνονται με την μία στα charts και των οποίων τα περισσότερα τραγούδια είναι κατώτερα από τα b sides των λοστ. Έλεος δηλαδή ! και δεν κάνω πλάκα:)

Απ το στομα σου και στων ΗΙΜ τα τσαρτς !:lol:

Να ναι καλα το one second…

ωπ μου δωκες ιδεα για πολ.αγαπημενο b side.
θα το ετοιμασω.μην το ανοιξει κανας αλλος.πισω και σας εφαγα.8)

κι ομως θα σε προλαβω…

Μιας και ειπαμε draconian times dvd ήθελα να πω πως πόσο αστειοι ειναι αυτοι που ανεβαζουν όλο το live τους στα γνωστα site…

Καλο κανουν στη μπαντα με αυτό; [-X

Μηπως το παιζουν οπαδοι μερικοι ενώ στη πραγματικότητα κανουν κακό στη μπάντα;:-k

Οποτε λογικα ο δισκος μες το Φλεβαρη-Μαρτη θα εχει βγει.

Πωωωωω βλέπω κάτω αριστερά το εξώφυλλο(:wink: του δίσκου και είναι πάνω του το λατρεμένο λογότυπο!!! :smiley: Από το One Second έχουν να το χρησιμοποιήσουν!

Εντιτ:Και ευτυχώς δεν το έχει κάνει ο Σπύρος λογικά…

αφού στην εικόνα λεει 23 απριλη

Ναι αλλα θα διαρρευσει νωριτερα :smiley:

Ε ρε κάψιμο. Μιλάμε σε δύο θρεντ για το ίδιο πράγμα.

ωχ και εδω τα ιδια λετε?:lol:

:lol:

οκ…παω πασο.!

*άλλο ένα ποστ ουσίας

http://www.centurymedia.com/specials/pl_crucify/

αυριο

λιγο φλωρικο να παρουμε το κομματι αγιοβαλεντινιατικα αλλα ποιος χεστηκε! περιμενουμε με αγωνια!

που βάζεις το γαμω emai?

αυριο λεμε

Καθόλου φλώρικο δικέ μου. Φαντάσου μια σκοτεινή κομματάρα να παίζει την ημέρα που όλοι ζαχαρώνουν με το έτερον ήμισυ. Γιατί τέτοια θα ναι. Τέλεια αντίθεση!:wink: