Paradise Lost

Γιατρέ μου…

1 Like

Δώστε στον quintom τους paradise lost τώρα, εκείνος ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

l[quote=“QuintomScenario, post:1881, topic:3675”]
Αυτα για το 1992 οκ γελαει ο κοσμος.
[/quote]

Εννοείς ότι από το 1992 ακόμη γελάει ο κόσμος, μη μας μπερδεύεις γέροντα :stuck_out_tongue:

Κοιτα να δεις που και ο Γρηγορης λεει οτι ο ηχος του ΒΙΝ ειναι σκατα και οχι οτι “απλα ειχαν προβληματα εκεινη την περιοδο”, τρομερα πραγματα.

Λεει κι αλλα ο Γρηγορης :grin:!

1 Like

Κοιτα να δεις που δε λεει ακριβως αυτο, αλλα δε διαβασες καλα μαλλον.

Ναι, 25 χρονια μετα γελαει παραπανω ο κοσμος βασικα με αυτους που αχ καλε ετσουξε το πωπουδακι επειδη “φλωρεψαν” οι Metallica.

Δεν τους θελω τους Paradise Lost, κρατηστε τους, τι να την κανω μια πεθαμενη μπαντα?

2 Likes

Δεν γελάμε πια…

Όλα τα φορούμ έχουν τέτοιους χρήστες που γράφουν πιο ωμά κλπ

Σιγά μην ασχοληθούμε ρε …

Άποψη του, άποψη σου κοκ

1 Like

Τον πειράζω… έχω σταματήσει να τον παίρνω στα σοβαρά :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μετά το σχόλιο για accept ειδικά :stuck_out_tongue:

3 Likes

Ακριβώς…:wink:

2 Likes

Κοπλιμεντα μου κανετε, σε περιπτωση που δεν το ξερετε.
Δεν ειναι αστειο το RIP PL δυστυχως. Ποναει αρκετα.

3 Likes

Ναι γιατρέ μου

2 Likes

Εμενα λετε ωμο, αλλα εγω δεν απανταω με ειρωνιες και μηδενιστικα υποτιμητικα σχολια προς αλλους χρηστες. Μονο για τη μουσικη που ακουν. Εχει μια διαφορα, ελπιζω να το καταλαβαινεις

Σε προσβάλει που σε λέω επιστήμονα;;; Χαλάρωσε ρε πλάκα κάνουμε

1 Like

Δε με ειπες επιστημονα, γιατρο με ειπες, και ειμαι 100% χαλαρος, αλλιως δε θα σου απαντουσα ηρεμα, δεν καταλαβαινω που βρισκεις την ελλειψη χαλαροτητας. Πρεπει να βαζω και emoji ισως? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Βοηθάει στον γραπτό λόγο και ειδικά στα φόρουμ γτ δείχνει διάθεση ή ύφος:slight_smile:

1 Like

Ωραία, άρα δεν θα ξαναγράψεις στα θρεντ που τους αφορούν ε;

Ποιος ξερει? Αυτο το συμπαν ειναι γεματο πιθανοτητες, μπορει να μην ξαναγραψω, μπορει και να γραφω καθε μερα!

2 Likes

Μπορει και να παιρνει ολο το βραδυ!

3 Likes

O,τι να ‘ναι η λιστα του Greg αλλα πολλες φορες γινεται αυτο με καλλιτεχνες που βλεπουν με αλλο ματι τα δημιουργηματα τους απ’ οτι εμεις. Αλλα και παλι 7ο το Draconian Times? 12ο το Tragic Idol και στις 2 πρωτες θεσεις τα Shades Of God και Faith Divides Us – Death Unites Us? Το γαμησε λιγο.

3 Likes