Paramore - The Hayley Williams Appreciation Thread

Το ignorance ειναι απο το νεο cd?Μου αρεσει περισσοτερο απο τ’αλλα.

Btw στο o’brien ειναι ιδια με kristen bell.

ναι απο το καινουργιο ειναι…

πατα αγορι μου καλο το εντιτ στα ποστ σου οταν ειναι να προσθεσεις κατι… ποσταρεις που ποσταρεις ολη μερα…

Φσστ φιλος,το τελευταιο πραμα που με ενδιαφερει αυτη τη στιγμη ειναι το post count.Σβηστε μου το ποστ καουντ να τελειωνουμε με αυτη τη κουβεντα.Ελεος δηλαδη.

:expressionless:

Ποιος ειπε το οτιδηποτε για ποστ καουντ

Bεβαια εντιτ παταω αλλα το ποσταρεις που ποσταρεις ολη μερα,αυτο με κανει να νομιζω τουλαχιστον.:slight_smile:

Αλλα ας αφησουμε αυτη τη κουβεντα και ας μιλησουμε για παραμορ.

…με την εννοια πως θαπρεπε να γνωριζεις τις βασικες λειτουργιες…

τζηζας!

Βιαζομουνα βλεπεις φιλος.

Nightwing, το multiquote βοηθάει στο να διαβάζει κάποιος πιο εύκολα τα ποστ, δεν είναι θέμα post count δηλαδή.

Ας επιστρέψουμε on topic please:)

Λόγω λαρυγγίτιδας της Hayley οι Paramore αναγκάστηκαν να αναβάλουν μερικές ημερομηνίες απο τη περιοδεία τους.

Περαστικά στο γλυκό μου:oops:

Το δα κι εγώ στο myspace, έλεγα να το ποστάρω, αλλά με πρόλαβαν άλλοι.:stuck_out_tongue:

και τι να το κάνουμε, άμα δεν περάσουν από δω…
αλλά περαστικά και πάλι…


Now playing: Grand Magus - The Shadow Knows
via FoxyTunes

η kristen bell ειναι απαισια.η hayley ειναι θεα.

Ας γελασω.

Χαχα

Συγκρίνοντας το Riot! με το Brand New Eyes, μου φαίνεται οτι το πρώτο είναι πιο “εύπεπτο” από το δεύτερο, δηλαδή στο Riot! υπάρχουν αρκετά τραγούδια που είναι πιο “μαλακά”, σε αντίθεση με το Brand που έχει πιο “οξύ” ύφος, πιο “επιθετικό”.

Λοιπόν ταπεινή μου γνωμη πως το Ignorance είναι μετριότατο!! Επιοικώς… Το νεο αλμπουμ γενικά καλό ειναι, εχει όντως πιο επιθετικό τονο (επιτελους!!) αλλα σα το Riot! τίποτα!! Μου άρεσε αρκετά και το Decode… Το μπαντ σπέρνει!! Κ η hayley δεν υπάρχει απλα!!!Κρίμα το χρωματάκι ομως…!
Αυτή ήταν η γνώμη μιας κοκκινομάλλας!!! :D:D

Ε,βασικα εγω προτιμω το ignorance.Απο riot 2 τραγουδια εχω ακουσει αρα δεν μπορω να πω και πολλα

Λόγω της επιθετικότητας αυτής προτιμών (μάλλον) το Brand New Eyes. Οκ, άμα άκουγα Evanescence, Κοργιαλά και Killers το Riot! θα ήταν μια χαρά, αλλά το αυτί δεν έχει συνηθήσει στον πιο “μαλακό” ήχο.

Αυτο. Καυστικοτητα παντου ε.

Και φυσικά κανένα υποτιμοτικό σχόλιο προς τα συγκροτήματα που ανέφερα (άντε, ο Κοργιαλάς εξαιρείται:p), είναι θέμα ακουσμάτων και μόνο.

Μπράβο πάντως, το Brand στην αρχή δε με είχε κερδίσει τόσο.