Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Την δεκαετία των 00s είχα σοβαρό πρόβλημα με το παιχνίδι. Τώρα είμαι 11 χρόνια καθαρός, όταν βλέπω όπως τέτοια post είναι μεγάλος πειρασμός…

Δεν θα λυγίσω όμως!

Καλός είσαι μπροστά. Τον Cabrera το παιχνίδι τον είχε για μεγάλη παικτούρα - αρκεί να μην τον βγάζεις και πολύ.

2 Likes

Μετα απο 19 μερες συνεχομενες μες το σπιτι βγηκα εξω!
θυμηθηκα πως ειναι :laughing:

Μετά από χρόνια καθαρός κ γω κ ελεω βαρεμάρας είπα να θυμηθώ τα παλιά .Cm 01-02.Τα πολύ παλιά δλδ :wink:

Έστειλα μνμ σε φίλο που το χαμε λιώσει φοιτητές κ ήξερα ότι θα το χε ακόμα κάπου κ μου το στείλε.

Το περασα στο λαπιτοπι της κοπελιάς (ξεμεινα σπίτι της) κ ετοιμάζομαι για γλέντι.

Σκέφτομαι να ξεκινήσω με λα κορουνια που ήταν τότε ομαδάρα . Ίσως να πάρω κ καμιά ομάδα από β κατηγορία.Σημασια πάντως έχει ότι θα κυλησω πάλι για λίγο καιρό.Καλα καψιματα :metal:

7 Likes

Εγώ παίζω ακόμα το FM12 . Η αγαπημένη μου χρόνια του FM

Δεν κάνω πολλές σεζόν βαριέμαι ή κρασαρει καμία φορά . Οπότε συνεχώς ξεκινάω από το μηδέν

1 Like

Έχει περάσει πολύς καιρός που να μου αρέσει κομμάτι τόσο πολύ. Η μελωδία στο ρεφραιν ξέρει κανείς που αλλού μπορεί να την έχω ακούσει? Μου θυμίζει πολύ έντονα κάτι αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ που

1 Like

Είναι freeware πια (aka διατίθεται δωρεάν επισήμως). Σταθερα 01/02 χρόνια τώρα:

5 Likes

Ξερω πως το Lo-fi ειναι της μοδος, αλλα το τερματισατε εσεις.

Ναι ε? Δεν το ξερα.Απεχω κ χρόνια από το σπορ όπως προείπα.

Πρέπει να χω παίξει μέχρι κ το 05-06. Κ δεν είχα εντυπωσιαστεί κ τόσο.Θα το χω στα υπόψιν πάντως :wink:

Ζημιά μας κάνεις τώρα…

1 Like

Ό,τι σας κατέβει…
Συγνώμη

1 Like

Ρε γαμωτο τι εχουν παθει οι άνθρωποι και αντι να χτυπησουν την πόρτα και να πουν παιδια λιγη ησυχια, στελνουν κατευθειαν τα στρουμφ? I am dissapoint

3 Likes

Εξαρταται. Αν εισαι καμια ανθρώπινη ντουλαπα κ εγω τους μπατσους θα φωναζα :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Αυτό που περπατάνε στους δρόμους και φοράνε γάντια (μόνο), δεν μπορώ να καταλάβω… τόση άγνοια και βλακεία (ανάμεσα σε άλλα σοβαρότερα θα μου πείτε)… δεν κολλάνε τα χέρια ρε μπαγλαμάδες, ούτε πετάει απλά στον αέρα ο ιός! Από μύτη, μάτια, στόμα μπαίνουν τα σταγονίδια με ιούς! Δεν ξέρεις, δεν ρώταγες;

(εντάξει το έβγαλα από μέσα μου για την ώρα)

wat

Κολλάει ρε συ, ο,τι πιάσεις μπορεί να είναι μολυσμένο, γι αυτό λένε μην βάζεις τα χέρια στη μούρη σου

Δεν είπα αυτό… ίσως δεν το εξέφρασα σωστάς… εννοώ ότι και να πιάσεις κάτι με τα χέρια, δεν κολλάει ο οργανισμός από αυτό, αλλά μετά αν βάλεις το χέρι σου σε μύτη, στόμα κλπ, τότε ναι.
Και πάλι, εγώ λέω για αυτούς που απλά βολτάρουν στο δρόμο (όχι σε σουπερμάρκετ) και φοράνε γάντια επειδή έτσι ακούσανε, χωρίς να καταλαβαίνουν ότι δεν χρειάζεται…

3 Likes

Χαχα
Αντιθετως, μετριος οπως και σε ολα μου

Μου αρεσει που εχει κινηση το φορουμ και διαβαζω συνεχεια νεα ποστ…

6 Likes

Μετριε αδελφε μου καλως σε βρηκα. Τι ευτυχισμενοι ανθρωποι εμεις οι μετριοι. Δεν έχουμε να αποδειξουμε τιποτα σε κανεναν.
Εγω μετριος μια ζωη.

Μετριος στα μαθηματα/βαθμολογια
Μετριος στο ποδόσφαιρο
Στο μπάσκετ
Μετρια κιθαρα εμαθα
Μετρια αγγλικα
Μετρια ισπανικα
Μετρια δουλειά
Μετριος μισθος
Οδηγαω μετρια
Πινω μετρια
Τρωω μετρια πραγματα
Για διακοπες διαλεγω μετρια μερη
Μονο στο σεξ τα παω καλα αλλα κ αυτο μου το εχουν πει οι μετριες γυναικες που εχω παει οποτε μαλλον μετριο κ αυτο.

10 Likes

Οι μέτριοι δεν έχουν θέση σε αυτή τη χώρα που την κυβερνάνε οι άριστοι (λέμε και καμιά βλακεία να περνάει η καραντίνα).

2 Likes