Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Τι βρισκει κανεις στα σκουπιδια

Σε αριστη κατάσταση μαζι με σφακιανακη, αλεξιου, λατιν παρτυ, δε μπεστ κλασσικ μιουζικ κ.α.

Κ μετα φτιαχνεις ιστορία πως βρεθηκαν αυτα τα 4 σε μια διαφορετικη συλλογη.

Τα 4 αυτα ειναι ενος παλικαριου που τα ειχε με μια κοπελα τα οποια τα πηγε σπίτι της να τ ακουνε παρεα. Το ζευγαρι χωρισε. Το παλικαρι δεν τα πηρε ποτέ πισω. Η κοπελα παντρεύτηκε μετακόμισε κ τα πεταξε μαζι με τα δικα της. Και τωρα αυτα τα 4 θα συνεχίσουν να ζουν μέχρι τα παιδιά μου να τα πεταξουν στα σκουπίδια οταν φυγω για αλλους τοπους οπου εκει θα τα βρει καποιος που θα φτιάξει την δικη του ιστορια. :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

9 Likes

Καλα το πιο πιθανο ειναι να πεταχτουν στα σκουπιδια και να μην τα βρει κανεις και να μη νοιαστει κανεις, και να γινουν κομματια οπως τα ονειρα μας :stuck_out_tongue: :sweat_smile:

Ον τοπικ , τι υπερμπανταρα οι The Tea Party. Τους ακουω πλεον πανω απο 20 χρονια και απλως καθε φορα που επιστρεφω στις αλμπουμαρες τους λιωνω.

See those starlit skies, I’m so alone
I hear those angels cry, please take me home
See those starlit skies, fly so alone
'Cause I, I remember, please take me home
Take me home
Please take me home

4 Likes

Λοιπόν η φάση είναι ότι βαριέμαι, έπεσα πάνω σε αυτό το βίντεο το οποίο είχα χρόνια να το δω. Θυμάστε την ιστορία με τον Παστίτσιο που είχε φάει 8 μήνες φυλακή; (Μόνο στην Ελλάδα και το Ιράν αυτά). Δείτε το βιντεάκι, θα λιώσετε στα γέλια :joy: Φοβερός ο πιτσιρικάς!

πηρα επιτελους καινουργια οθονη μετα απο 15 χρονια και εχω παθει πλακα. Θυμηθηκα το ανεκδοτο με τον τυπο που κλαιει οχι γιατι ποναει αλλα γιατι δεν το εκαναν μεχρι τοτε

1 Like

Τουλάχιστον για 1η φορα ειδα σε διαφημίσεις να εμφανιζονται φυσιολογικοι εργαζομενοι ανθρωποι δηλ οδοκαθαριστες ταμειες σε μαρκετ υπαλληλοι δεη κτλ κτλ.

Μεχρι τωρα νομιζα οτι γιαουρτια δημητριακα ουισκια κτλ καταναλωναν μονο υπαλληλοι γραφείου στελεχη επιχειρησεων μοντελα

3 Likes

Κλαίω γοερά με τα σχόλια :rofl:

Diss στη Χριστοπαναγία του Θύτη.

Τέτοιο flow ούτε ο Anser.

Ποια είναι η σχολή σου μωρή; ΙCXC σχολή.

Feat. με Γαιτάνο να πέσει το ίντερνετ.

2 Likes

Μου το πεταξε και μενα στα προτεινομενα αυτο και μονο κανα λεπτο ειδα
Το εκλεισα μετα

Δεν είναι κακό, καλή η προσπάθεια των κοριτσιών. Η αριστερή έχει όντως καλό flow.

Πάντως αυτή που τραγούδησε πρώτη gospel στην Ελλάδα είναι η Έφη Θώδη πίσω στο 2013, ΛΟΟΟΛ! :sweat_smile:

Και όσον αφορά το metal, αυτοί που τραγούδησαν πρώτοι με φουλ χριστιανικό στίχο ήταν οι Black Sabbath. Το τραγούδι είναι σε πολύ κλασσικό άλμπουμ με Ozzy στα '70s.

1 Like

Δεν το εκλεισα επειδη δεν αντεχα να τις ακουσω, απλα ηθελα να ακουσω pretty maids :slightly_smiling_face:

1 Like

επεσα πανω σε αυτο σημερα…

2 Likes

δεν είναι fake.

7 Likes

Είμαι Καλλιθέα για κάτι μεταφορές κ παίζει το I ve been mistreated σε σπίτι σε ενα ισόγειο.Μηπως είναι κανένας συνφορουμητης να γνωριστούμε???:stuck_out_tongue::metal:

4 Likes

Δεν μπορώ :joy:

1 Like

Από γνωστό μου. Τραντάχτηκα λίγο από το γέλιο…

Καλημέρα με κάτι δροσιστικό, παραγωγής μας.

Eίναι ο Σάκης και ο Τάκης και βλέπουν τηλεόραση.Σε κάποια διαφήμιση λοιπόν πετυχαίνουν τον Dave Mustaine να διαφημίζει ένα αναψυκτικό,δικής του παραγωγής,το οποίο υπόσχεται ο γνωστός frontman,ότι έχει υπέροχη,δυνατή και γεμάτη γεύση,χαρίζοντας δύναμη,ευεξία και εσωτερική γαλήνη.Ενθουσιασμένοι με το διαφημιστικό και φανατικοί θαυμαστές των Megadeth οι δύο φίλοι τρέχουν στο πλησιέστερο περίπτερο και αγοράζουν δύο κουτάκια απ το αναψυκτικό του Mustaine.
Με μεγάλη χαρά τα ανοίγουν και κατεβάζουν τις πρώτες γουλιές…
-Πω ρε φίλε,χάλια είναι
-Ναι ρε συ,σαν κάτουρο έχει γεύση.
-Άστα να πάνε,όντως και η μυρωδιά σαν κατρουλιό είναι.
-Καλά πως του ρθε και έβγαλε τέτοια μαλακία ρε φίλε??
-Ε μα είναι λογικο…

Piss Sells…

5 Likes

can-you-put-rice-on-peas-what-do-you-mean-26094611

7 Likes

Ο @pantelis μού είπε:

Εγώ απήντησα:

Ο @Leper_Jesus διεπίστωσε (κάπως καθυστερημένα είναι η αλήθεια):

Η @Sh_Wo_f παρατήρησε πρώτη και σάρκασε:

Ο @drenie απόρησε:

Η @Sh_Wo_f εξήγησε:

Σημείωση: Δεν χρησιμοποίησα εισαγωγικά παραπάνω! Το ήθελα όμως… Αναγκάστηκα να αλλάξω κάποιες λέξεις.

  • 1: The_Black_League, μάς έχεις κουράσει με τη χρήση των εισαγωγικών. Χρήζεις παρακολούθησης.
  • 2: The_Black_League, συνέχισε να χρησιμοποιείς τα εισαγωγικά “κατά ριπάς”. Αποδεχόμαστε αυτήν την τυπολατρία και “διαστροφή” σου και σ’ αγαπάμε γι’ αυτό.

0 voters

1 Like

Ρε παιδιά ίσως έχω γίνει κωλόγερος αλλά αυτό που έκανε το παλικάρι εδώ για να δει τον DIO στο ARK , δεν θα το έκανα με τίποτα και για κανέναν

4 Likes

Θεουλης ο τυπος, αυτα ειναι που σου μενουν ρε :grin:! Εγω θυμαμαι σε ενα Ροκγουεηβ δυο κοπελες μετα τη συναυλια να ψαχνουν πως θα πανε στη Σφενδαλη να παρουν το τραινο για Αθηνα, τις ειχαμε κατεβασει εμεις και τις αφησαμε στον σταθμο στο Μαρουσι και πηραν ηλεκτρικο.

1 Like

Wow, και ο δικός μου μεταξωτός κώλος αναρωτιέται με ποια αεροπορική θα πάω να δω Metallica στην Πράγα. Το έζησε true ο τύπος, respect!

Τα δύο δικά μου πιο κοντινά σκηνικά είναι ένα πέρσι, όταν πήγα Enforcer, κοιμήθηκα 4 το πρωί από την καύλα και 7 η ώρα ήμουν στο εκλογικό μου τμήμα στο Χαλάνδρι ως δικαστικός αντιπρόσωπος. Συνολικά έμεινα ξύπνιος 32 ώρες, με 3 ώρες ύπνο πριν από αυτό, αλλά Enforcer δε θα έχανα!

Α και το 2018 βέβαια, που είδα Maiden Αθήνα, κοιμήθηκα, ανέβηκα Θεσνίκη, κοιμήθηκα, πήρα λεωφορείο για Plovdiv, ξαναείδα Maiden (μαζί με την λατρεμένη μου αδερφή που είναι η τέλεια γυναίκα) και καπάκι Θεσνίκη - Αθήνα. Worth it!

2 Likes

βασικά όταν ήσουν εκλογικός αντιπρόσωπος αν όντως κοιμήθηκες 4 πμ , παίζει να κοιμήθηκες 1:30 ώρα το πολύ !