Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

το ιδιο επιχειρησα και εγω το μεσημερι αλλα δεν … :laughing:

3 Likes

Λολ ρε :joy:

H φωτό εν τω μεταξύ όλα τα λεφτά! Γενικά ΕΠΟΣ!

μετα το children of the next level ποσο κομματαρα ειναι και το dream deceiver :point_up: :point_up_2: :metal:

3η εβδομαδα δουλεια απο το σπιτι, και δεν την παλευω πλεον.
Το ειχα ξανακανει και πριν 3 χρονια για ενα μηνα, ειχα σπασει το χερι και δουλευα απο το σπιτι για να βοηθησω την ομαδα και μην τους φορτωσω και με την δικια μου δουλεια, ομως το πραγματα ηταν πολυ διαφορετικα τοτε. Πχ πηγαινα γυμναστηριο (ναι με το γυψο στο χερι) και εκανα προπονηση και τουλαχιστον ξεφευγα, τα παιδια ελειπαν στο σχολειο ως το μεσημερι.
Τωρα κλεισμενος μεσα στο σπιτι, με την γυναικα και τα παιδια τα νευρα μου ειναι κροσια, δεν μπορω να αποδωσω οπως θα ηθελα, ειναι πιο αργο το manual working from home, αφου ειμαστε σχεδον 20 ατομα πανω στον server και οχι ενας που ημουν…
Ειναι πιο κουραστικο και χρονοβορο να συνενοηθεις οπως πρεπει, γιατι σπαταλας επιπλεον χρονο σε skype, viber, τηλεφωνα, email για πραγματα που μπορουσες να μιλησεις αμεσα. Το μονο θετικο ειναι οτι : ναι εχω δουλεια, και πολυ μαλιστα και τουλαχιστον ξεχνιεμαι. Απο τοτε που σταματησα να παρακολουθω και ειδησεις, που για καποιες μερες βλακωδως ξαναειδα νιωθω πιο ηρεμος σε οτι αφορα το θεμα της πανδημιας.
Απο τους γυρω μου, γνωστους, φιλους, συγγενεις κτλ, ακουω πολλα προβληματα που ειχαν με την δουλεια τους, σε αλλον εκλεισε εντελως η δουλεια, σε αλλον ενω θα αγοραζε το ολο το μεριδιο ο ενας εκ των δυο συνιδιοκτητων, αφου ο αλλος θα εφευγε μονιμα στην Γερμανια, εκανε πισω και το μαγαζι δεν θα ανοιξει ξανα…
Δεν ξερω πραγματικα τι ειναι χειροτερο τελικα, ο θανατος απο τον ιο ή ο οικονομικος θανατος που μπορει να τραβηξει μια μεγαλη μεριδα πλυθυσμου μεχρι να ληξει ολο αυτο και να μπουμε σε κανονικη ροη κατι το οποιο θα μας παρει μηνες να μην πω μερικα χρονακια.

Αλλα θετικα, περισσοτερος χρονος για μουσικη :wink: και παλι καλα που εχω και το Ring Fit Adventure στο Switch και ξεδιδω, γιατι βαριεμαι να κατεβω στο υπογειο να γυμναστω μονος με τα βαρακια… αντε και βολτα τα σκυλια.

3 Likes

Ένα save με ρονι,ντεκο,ζιουλι,ετο να το ξαναθυμηθώ και μετά league 2 για το κλασσικό challenge να πάρεις premier σε 10 χρόνια :bomb: :bomb: :bomb:

7 Likes

Καλημερα. Εγω βαριεμαι στο σπιτι αλλα δοξα τον θεουλη μου πηγαινω την βολτιτσα μου καθοδον για το σουπερ μαρκετ οπου περναμε τελεια

:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Κατα τ αλλα μεγαλο κολλημα αυτη την περιοδο το

3 Likes

Η ντροπή του νικνεημ είσαι ωρε!

3 Likes

Για τους πιο παλιούς, να προτείνω CM01/02 με σημερινά ροστερς. Έπο.

2 Likes

Και στο παρόν, παίζει κολληματικό dream league soccer για android…

η διαφορα ειναι οτι δεν ειμαι μονος μου στο σπιτι…ειναι λιγο δυσκολο να κανεις δουλεια και να τρεχουν γυρω σου 2 παιδια, 15 γατες και 2 σκυλια…δεν λεμε για την γυναικα…ειναι μια κατηγορια μονη της…:slight_smile: :smiling_imp:

3 Likes

Έλα να, υπάρχουν και χειρότερα :

Κατερίνα, επιλαχούσα. Έχω εκείνο το χαμόγελο του τρελού πριν το έγκλημα. χαχαχ

σημερα απο οτι φαινεται ειναι η μερα της αναγγενησης αρχαιων threads

3 Likes

Αυτό ξαναπέστο! Κι εγώ εκπλήσσομαι από το πόσα threads υπήρχαν θαμμένα στο χρόνο. Και σχεδον όλα ή όλα ενδιαφέροντα.

1 Like

για αυτο οτι βρειτε ξεθαψτε το :laughing:

1 Like

1 Like

Κλαίω με τα σχόλια, κάντε έναν κόπο. Την μία την βάφτισαν κυριλέ ελισάβετ και τον άλλο κύριο μπλουμφηλντ. Κύριο. Ο κύριος κύριος μπλουμφηλντ.

1 Like

Και θου Κύριε φυλακίν τω στόματι μου, μη σου πω…

2 Likes

Εντελώς συμπτωματικά, πήγα Coffee Island προ ολίγου και έπαιζε Fates Warning-So σε φουλ ένταση κτλ. Ομορφιές. Φαντάζομαι λένε στο αφεντικό βάζουμε μεταλς για να μην μπαίνουν μέσα πολλοί ταυτόχρονα.

3 Likes

Ενημερώνω το ποστ μου περί μανατζερ που είχα κάνει πριν λίγες μέρες. Θυμήθηκα γιατί και με πόση δυσκολία το είχα κόψει λίγο μετά αφού ξεκίνησε η γ λυκείου (με ένα πισωγύρισμα το 2013). Τελικά δεν ήθελα το fm05 και αφού δοκίμασα και το fm07 κατέληξα στο fm08. Χωρίς πολλά πολλά, 6 μέρες μετά το αρχικό μου ποστ είμαι εδώ

Καλά πάει το πράγμα μετά από 6 σεζόν, με σερί ανόδους από league 2 σε league 1 σε championship και ένα πανηγυρικό πρωτάθλημα με ντεμαράζ 18 αγωνιστικών αήττητος τη δεύτερη χρονιά. Στην πρέμιερ φαίνονται δύσκολα τα πράγματα και ειδικά η νέα χρονιά που αρχίζει θα είναι πολύ πολύ δύσκολη γιατί έριξα όλο το χρήμα για λατινοαμερικάνικη μαγεία μπροστά και πίσω θα πορευθώ με τους ένα-τσικ-πιο-κάτω-από wonderkids ->2 μο παθητικό χαλαρά. Μόνο Rotherham, δεν ακούμε τις σειρήνες των Spurs,West Ham και Newcastle που θέλουν πρωτάθλημα εντός 2 χρόνων, εδώ γράφεται ιστορία. Αν συνεχιστεί η καραντίνα θα έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα.

2 Likes